Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 2 minutama:

Dobr se zdej vn vlečeta. Neupravičene sankcije, posredovanje zaupnih informacij, photoshopani predalniki, diskreditacija zanesljivih uporabnikov...

Kakšne sankcije??? Kakšne zaupne informacije? Kdo je fotošopal kak predalnik? Dokaze prosim. Ali pa, še boljše, konkretnega odvetnika.

Povezava do prispevka

@bigboss82 Ja, ker jaz več dejansko ne vem, kaj še naj napišem, da me bo kdo resno jemal. Pa iz čistega miru je to priletelo, medtem ko sem malo čekiral Tomazekov opis Trüberbrook-a,  jedel Petrolov hamburger, vmes odgovoril na post ali dva in nadaljeval z branjem Restavracije pri koncu vesolja. J*****ga, življenje pač ni lahko. In še vedno ne vem, kako naj zdaj grem mirno spat. Zdaj se počutim skoraj čisto, ampak ne docela enako, kot Marvin. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 8 minutami:

 

Ne vem, če si ga lahko momci, ki že zdaj računajo ali si bodo lahko kupili ps5, privoščijo:D Ker pri dobrih pravnikih je en ps5 dve do tri ure dela.

se tej gradbinci ki so mi hotli zamenjat parket v dnevni imajo vec, tipi so hotli za 5 dni dela 3300 in da sam kupim materijal.. ne splaca se bit vec odvetnik ocitno =))))))

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

Mhm... merite si jih kasneje, ker jaz še vedno čakam pojasnilo / opravičilo glede tiste zajebancije.

predlagam PRovso opravicilo:

 

DaCapo opravicujem se ti, da sem izdal najine tajne pogovore in si tako izpadel koruptivna oseba glej izdajalec. Zelel sem le izpostaviti svinjarijo, ki se dogaja v ozadju. Preprican sem, da po koncoani revoluciji, bos v oceh nove oblasti, narodni heroj. Sicer pa v najslabsem priemru imam parcelo v Argentini, ki ti jo bom prodal po ugodni ceni ;) 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 54 minutami:

Kakšne sankcije??? Kakšne zaupne informacije? Kdo je fotošopal kak predalnik? Dokaze prosim. Ali pa, še boljše, konkretnega odvetnika.

 

mefija sem ze Jaz rezerviral z mastnim avansom, najd si svojega odvetnika

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:

Prisežem na sina in na vse kar lahko prisežem, da ste si me dobro privoščili. Ni pa to lepo, ker marsikdo tega ne bo razumel kot šalo. In posledično jaz izpadem v neki slabi luči. Random uporabnik "Kamćatko" bo recimo pogledal, prebral in dobil neko svoje mnenje o meni. Zato tudi javno prosim uporabnika @ĆAMIR da pove svojo (resnično) plat zgodbe in pač, da je šlo za šalo. 

 

Dej no, ne ponizuj se pls, ker si ok clovk, neki provokatorji te pa tkole zjebejo...

 

Pejd se mal na gnoj utrdit pa jebi mater vsem po vrsti.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 8 urami:

Meni zgleda tisti print screen kar legit dokaz. Tudi dvomim, da je čamir imel čas narediti v nekaj sekundah po tem ko je bil izzvan tako verodostojen fotoshop. Če bi jaz sodil, bi bil dapaco zdaj obsojen ko štajerski prasec. Sploh ne njegov najbolj fake možen zagovor "ne vem o čem govoriš". Nekje na nivoju, ko te punca dobi z drugo žensko v posteljo "ne vem kdo je ta ženska".

Ponaredit content na webpageu traja dobesedno 10 sekund, ne rabiš nič znat programirat. Lej:

image.thumb.png.86f619152430f6f94f6f16fe13879d4f.png

Nobenega photoshopa, 100% legit, če ne štejem pisanja teksta mi je to vzelo 4 sekunde. Tko da screenshoti niso dosti vredni.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...