Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 3 urami:

Ma ja, te trans zgodbe in zaimki so kot naloga na državnem prvenstvu iz logike. 

 

Marička je homo biološki moški, ampak je tranzicionirala v straight žensko in se poročila z malezijskim twinkom, ki je bil rojen two-spirit, ampak zdej je trans-detrans-trans- moški, ki je bil dokler je bil na Dobu(might or might not be pedo related) prison gay, ampak sedaj je cis. 
 

1. A je Marička gay?
2. Katerega spola je twink?
3. Kdo od omenjenih se bo cvrl v peklu?


 

 

4. naloga je neveljavna

 

ne more bit malezijc two-spirit c-c-c

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Torej če prav razumem, je neka forumašica za joke pecala Zarafa, zdaj pa šok, ko ji piše, da je sanjal, da jo bo zaklal? En folk resno rabi pomoč na tem forumu lol

Ma kolkor je tip retard je to zelo netočen opis zgodbe. Njej je blo dejansko ful do njega, ampak ne vem če kadarkoli več kot do prijateljstva. Bla je legit ful v kurcu, ko je model imel samomorilska nagnjenja, tko prav out of her mind. Po njegovem pričanju (vrednost = 0) je ona dajala jasne signale, da hoče imet kej več, jaz sem od nje dobil jasen odgovor, da je platonsko in za vsak slučaj čez par ur še klic, če nisem mogoče narobe razumel :D

 

Ona je v njem videla nekaj dragocenega, neko izumirajočo vrsto človeka, ki jo je vredno ohraniti, ne vem zakaj je v nekem momentu hotla prerezat ampak on je taktat šel v full dejch/mambo mode, govori sam s sabo, svet obstaja zgolj kot njegova interpretacija, na vsak način skuša prit do nje po raznih kanalih ko ga je blockala, večkrat mu je jasno dala vedet, naj se odstrani itd ... pa isto kot je dejch imel "nikol ne zajebeš frenda" ima on podobno formulo, da ga je pustila ko je bil najbolj v kurcu, kar mimogrede ni res.

 

Je pa tip delal res podle reči, recimo se pogovarjal z njeno frendico na zasebnem chatu, pol rezal stavke ven iz kontektsta, na novo zlepil skupaj pogovor in poslal kaps, kao lej kaj ona govori o tebi ... model je na polno psihič, prav uno zloben iz nepredstavljive ranjenosti, pol pa piše kako ga je sama resnica in ni nikoli manipuliral ... pač legit bolnik, ki rabi strokovno pomoč.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 8
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 8 minutami:

Ma kolkor je tip retard je to zelo netočen opis zgodbe. Njej je blo dejansko ful do njega, ampak ne vem če kadarkoli več kot do prijateljstva. Bla je legit ful v kurcu, ko je model imel samomorilska nagnjenja, tko prav out of her mind.

Aja OK. Jaz sem o situaciji dejansko prvič bral zdaj in ko bereš trenutno debato, se bere, kot da je bil dejting samo za joke oziroma trollat Zarafa. Skratka, malo se je izkrivila resnica haha.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 urami:

Cool bejba, ima moj support. Če bi moški te stvari govoril, bi verjetno ga današnja politika že spravila v kakšen gulag. Družba gre v kurac. Edino kar še daje upanje je, da se wokerji in hipsterji transiči ne razmnožujejo.

ja ok sam že prejšnjič mi nisi odgovoril

zakaj je svet, v kerem lahko živijo trans osebe, tolk slabši

kaj se bo pokvarilo na njem

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 minutami:

Tldr... Zaraf se ji je v svoji posebnosti zazdel nek misteriozen tip in si je Kapsi zaželela kanelonija v svoji šiški... nakar sta prišla do tega dela in mu je povedala kaj hoče... on pa je rekel, da ima nekaj boljšega in začel "a si vedela, da je Heideger....". Potem pa se je seveda tudi njej malo scufalo in ga je nogirala.

Ma ne pisat bedarij pls. Jaz poznam njega že dolgo, spoznal sem tudi njo še preden sta se z njim "spoznala", vmes sem govoril z obema in ne bi upal napisat da vem tolik o temu, kot ti. Pač ja, scena je cringe in "jebe lud zbunjenog" samo to tračarjenje in vlačenje faktov iz anusa je še bolj infantilno in prizadeto od manifestacij zarafovih mentalnih bolezni.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 urami:

Ta bo itak nekaj naredil sebi ali komu drugemu (kot sem 100x rekel) in potem bojo tudi šefi foruma poklicani na pojasnila. So bili dovolj krat opozorjeni, da je to velik problem in prezrejo vsa opozorila. Tudi če vsak dan brišejo gnoj... je ogromno materiala že davno arhiviranega pri nekaterih userjih.

 

@LordFebo bi pričakoval vsaj kanček več zrelosti od tebe.

 

Človeku se je sanjalo, da jo je ustrelil v glavo :wacko: in cele dneve ji najeda, grozi, jo obtožuje...

 

O cem pa govoris in zakaj sem zaradi enotedenske odsotnosti oznacen za manjzrelega?

Povezava do prispevka
LordFebo reče Pravkar:

 

O cem pa govoris in zakaj sem zaradi enotedenske odsotnosti oznacen za manjzrelega?

 

Govorim o Zarafu, ki ima spet epizode. Vedno se računa, da bo boljši a on vedno slabši. Gnoj ga bo ubil. Vedno se pomeniš z njim in pride nazaj, čez par dni pa je isti ali hujši kot je bil. Pisari kako sanja, da Kaps ustreli v glavo ipd. Človek ni sestavljen... Če bo tukaj sproščali svoje frustracije cele dneve, se ne bo nikoli spravil k sebi irl. Spet pisari kako je lačen, ker nima za jest ipd. Dobi novo službo in gre tretji dan v bolniško ter se zateče na gnoj.... Sanjari kako skoči v Savo, se fukne pred trolo ipd. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 8 minutami:

Ma ne pisat bedarij pls. Jaz poznam njega že dolgo, spoznal sem tudi njo še preden sta se z njim "spoznala", vmes sem govoril z obema in ne bi upal napisat da vem tolik o temu, kot ti. Pač ja, scena je cringe in "jebe lud zbunjenog" samo to tračarjenje in vlačenje faktov iz anusa je še bolj infantilno in prizadeto od manifestacij zarafovih mentalnih bolezni.

 

Kaki fakti človek haha... Valjda se zajebavam in me boli kurac kaj je pravi razlog. Človek ni gladek in sem se včasih malo sekiral zaradi njega, potem pa me prešine kaki gnoj je do vseh in ga sploh ne poznam... Tako me sedaj boli kurac in se naslajam nad bednikom. 

 

Če že vse pere v javnosti, naj bo pripravljen tudi požreti rakete nazaj. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Clovk gre na bolovanje 3i dan in joka kako ga sistem izkorisca ker ne bo dobil zdaj bonusa, ne vem kaj je za razumet, imo si vsi prectavljamo kak je zaraf kot sodelavc tko da smehi orehi

 

Navedek

jaz ko sem uletel na prejsnji siht sem delal dva tedna pa odjebal za dva meseca v bolnisko

Zih so ti podaljsal za nedolecen cas na tem prejsnem sihtu

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Meni je vseeno če nekdo razvaljiva na forumu, nism za to da se bana Zarafa, ker se občasno ne zna obnašati in namerno vrta v ljudi.

 

Bana se ga naj za njegovo dobro, da gre ven iz tega začaranega kroga. Še vedno je dejstvo, da so metnoge postale veliko bolj toksično okolje, ko je prišel on in od takrat dalje je dosti uporabnikov zapustilo forum ali pa so manj dejavni. Sej to lahko tudi pomeni, da nimajo časa za forum, kar je razumljivo, ampak Zaraf je bil katalizator, da se je eden od najbolj aktivnih delov foruma spremenil v totalno puščavo. Brez uporabnika Ronaldinho bi blo tam v temu trenutku 50% manj postov.

 

Zaraf rabi spremembo v življenju, da se ne zacikla še bolj. Nekaj da ga butne v realnost. Fora je, da je IRL veliko bolj prijeten, samo bolj socially awkward napram ti personi, ki jo fura tu. #SaveHimByIPBanningHim

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

Slaba primerjava v bistvu, za 2 mesca rabs komisijo tko da najbrz je blo neki

 

Zarafa je sam nietsche sfukal po 3 dneh

mislim, takrat je neki pisal o tem da je mel samomorilska nagnenja

sam pol je šel rajš lagat dohtarju namest da bi se pustil hospitalizirat

tko da ja no pač zzaraf :D

 

sej zdej je zgleda dobil permaban

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

kaj bo permaban naredil, če ima itak še 2 aeja s katerimi lurka? IP ban za kake 2 leti pa da vidmo 

 

Bolje ziher je tako kot nič. Ta drugi account nima dostopa do gnoja in ne more niti lurkat. Sodelovati pa itak verjetno ne sme nikjer z njim. Če ne more pisati pa mu ne bo smisla in se bo mogoče res šel v red spravit irl. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...