Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ne me jebat, pol zamenjajo temo in še malo tko za posladek zanikajo klimatske spremembe. :rofl: :avadodo:

 

"Nobena katastrofična napoved se še nikoli ni uresničila."

Logika 100% štima XD

 

Sem mislu, da je to samo neka konzervativna desničarsko usmerjena oddaja, pa vidim, da so tipi res proper norci. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Nekdo, ki celo živlenje posveti raziskovanju določene tematike bo vsekakor poznal sceno. 

Jaz se drgač nisem nikoli ukvarjal (poklicno, na faksu, whatever) z LGBT tematiko. Liu je bila na enem podcastu, zato jo poznam, pa tudi sicer je verjetno najbolj prepoznaven transspolnik v Sloveniji

 

Sem pa včeraj gledal papeža, da se je zgovarjal z desetimi mladimi in ga je en nebinarnež vprašal, če ve, kaj je to nebinarna oseba, pa je my nigga papež vedel o nebinarnosti in tudi trajno confirmal, da nima beefa s tem :D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 33 minutami:

Cool bejba, ima moj support. Če bi moški te stvari govoril, bi verjetno ga današnja politika že spravila v kakšen gulag. Družba gre v kurac. Edino kar še daje upanje je, da se wokerji in hipsterji transiči ne razmnožujejo.

 

 

saj se ne

 

pederji pridejo od hetero ljudi

Povezava do prispevka

Moj prijatelj Adam, ki je bila prej ženska, kar lepo ima otroka s svojo babo, ki je tudi biološka mati od otroka :D je imel kot trans oseba, ko je v vseh papirjih moški, točno 0% problemov s poroko, statusom očeta itd. Dejansko je transom v "straight zvezi" (hehe) lažje urediti družinske zadeve kot gejem :( poor gejs :( :(

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 8. 4. 2023 at 16:53:

Drugače nekaj kul filmov, ki imajo woke teme

12 Years a Slave

Tar

Call Me By Your Name

Moonlight

Paddleton

The Breadwinner

Flee

Persepolis

Never Rarely Sometimes Always

Red Rocket

The Florida Project

American History X

 

ke_kit reče Dne, 8. 4. 2023 at 13:29:

Ja, točno to kar pravim. Ni problem v woke vsebinah, ampak v tem kako so spisane. Ni problem wokeness, problem so ustvarjalci, ki ne znajo narediti dobrega contenta.

 

 

Saj ne vem, a ste to ze predebatiral (sem imel lajf cez vikend), ampak jaz recimo zgornji seznam vidim kot filme z "woke tematiko", medtem ko bi te moderne zadeve oznacil kot "woke filme". Pac prvo so dobro napisane zgodbe, ki se ukvarjajo z neko socialno tematiko, drugo pa so slabo napisane zadeve, ki hocejo strzit vse trenutne socialne trende in gibanja na najbolj enostaven nacin aka "dajmo zamenjat belega lika s pripadnikom manjsin", cetudi nima smisla. Ali pa dajmo notri nek gay prizor, cetudi ne bi bilo potrebe po njemu. Ali pa nova izvedba Scooby Dooja ali karkol se je ze vrtelo po spletnih predvajalnikih. 

 

Pac nekaj v rangu teh velikih korporacij, ko se v casu pride montha kitiji s temi mavricnimi zastavicami, vseh 11 mesecev pa imajo neke dvomljive poslovne prakse.

 

Valda je problem, da je vse podrejeno tej nasploh instant kulturi, kjer ni vazno, kako je nekaj umesceno v zgodbo, samo da je. Je pa problem tudi to, ko ljudje to masovno in nekriticno konzumirajo vse te vsebine. 

 

Edit: jaz na koncu dneva raje vidim, da folk kaj pokritizira, sploh ako je kritika na mestu, kot pa da nemo sprejme vse, kar se mu servira. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 39 minutami:

A sta bila že prej drgač par? To me je vedno zanimalo, kako predelaš, če partner spremeni spol, ko si že oženjen. Hardcore situacija

 

Nope. Ko je bil Adam še ženska, je imela za partnerico neko mega hudo lezbijko (tko top 20 žensk ki sem jih videl v RL, pa valda totalno introvertirana, mega feministična in z najbolj anti-moški toksično mentaliteto, zakaj pa ne :D). Potem je pa po zelo dolgi in hudi depresiji, težavah z alkoholom, pogovorih s psihiatri itd itd končno odkrila, kva je narobe - ni dovolj da so ji všeč babe, postati mora pravi moški, recimo tak kot sem jaz. In je dejansko pustila to hardcore lezbijko, čeprav sta imela skupaj stanovanje, mačko, živela v zvezi XY let. Zato ker je lezbijka nikdar ne bi mogla zares sprejeti kot moškega oz je novi Adam in the making nikdar ne bi privlačil, ker bi bil pač tip. Sej nekako makes sense, če bi se rad imel za dedca, valda da ne boš s partnerjem, ki so mu všeč babe. In sta potem šla narazen, je bila kar hard scena za partnerico. Adam the man je potem relativno hitro našel straight babo, ki je ni motilo, da je Adam še 5 let nazaj fural res kvalitetne XL joške, dosti hitro sta se poročila, zdaj imata tam nekje 5 let starega otroka. 

  • Račka +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Moj prijatelj Adam, ki je bila prej ženska, kar lepo ima otroka s svojo babo, ki je tudi biološka mati od otroka :D je imel kot trans oseba, ko je v vseh papirjih moški, točno 0% problemov s poroko, statusom očeta itd. Dejansko je transom v "straight zvezi" (hehe) lažje urediti družinske zadeve kot gejem :( poor gejs :( :(

Sem vesel za njega.

 

Sam ko berem take stvari (ko je nekaj sprememb vmes, pa mati pa froc) se pocutim kot da gledam 5 sezono Game of Thrones, brez gledanja četrte, sedim s čikom v roki in živčno ugotavljam ko je koga jebal in kdo je komu mati/fotr/sin :D

Povezava do prispevka

Ma ja, te trans zgodbe in zaimki so kot naloga na državnem prvenstvu iz logike. 

 

Marička je homo biološki moški, ampak je tranzicionirala v straight žensko in se poročila z malezijskim twinkom, ki je bil rojen two-spirit, ampak zdej je trans-detrans-trans- moški, ki je bil dokler je bil na Dobu(might or might not be pedo related) prison gay, ampak sedaj je cis. 
 

1. A je Marička gay?
2. Katerega spola je twink?
3. Kdo od omenjenih se bo cvrl v peklu?


 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

1. A je Marička gay? Ne
2. Katerega spola je twink? Moškega
3. Kdo od omenjenih se bo cvrl v peklu? Nihče/Pekel ne obstaja

Lahko bi se spomnil kej težjega. Tole je ful prelahko, ker je dovolj samo prebrati trenutno stanje protagonistov. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Navedek

“The argument goes something like this: ‘I refuse to prove that I exist,’ says God, ‘for proof denies faith, and without faith I am nothing.’ “ ‘But,’ says Man, ‘the Babel fish is a dead giveaway, isn’t it? It could not have evolved by chance. It proves you exist, and so therefore, by your own arguments, you don’t. QED.’ “ ‘Oh dear,’ says God, ‘I hadn’t thought of that,’ and promptly vanishes in a puff of logic. “ ‘Oh, that was easy,’ says Man, and for an encore goes on to prove that black is white and gets himself killed on the next zebra crossing.”

:) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

Nope. Ko je bil Adam še ženska, je imela za partnerico neko mega hudo lezbijko (tko top 20 žensk ki sem jih videl v RL, pa valda totalno introvertirana, mega feministična in z najbolj anti-moški toksično mentaliteto, zakaj pa ne :D). Potem je pa po zelo dolgi in hudi depresiji, težavah z alkoholom, pogovorih s psihiatri itd itd končno odkrila, kva je narobe - ni dovolj da so ji všeč babe, postati mora pravi moški, recimo tak kot sem jaz. In je dejansko pustila to hardcore lezbijko, čeprav sta imela skupaj stanovanje, mačko, živela v zvezi XY let. Zato ker je lezbijka nikdar ne bi mogla zares sprejeti kot moškega oz je novi Adam in the making nikdar ne bi privlačil, ker bi bil pač tip. Sej nekako makes sense, če bi se rad imel za dedca, valda da ne boš s partnerjem, ki so mu všeč babe. In sta potem šla narazen, je bila kar hard scena za partnerico. Adam the man je potem relativno hitro našel straight babo, ki je ni motilo, da je Adam še 5 let nazaj fural res kvalitetne XL joške, dosti hitro sta se poročila, zdaj imata tam nekje 5 let starega otroka. 

 

kaj je pa se hudo žensko zdej

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 25 minutami:

Pol ure že berem tisto Zaraf mango v gnojišču...zajebal sem si cel teden

 

Dajmo se še o woke kulturi pogovarjat, da pozabim:wacko:

Torej če prav razumem, je neka forumašica za joke pecala Zarafa, zdaj pa šok, ko ji piše, da je sanjal, da jo bo zaklal? En folk resno rabi pomoč na tem forumu lol

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Gnitje Zarafa live!

 

Ko ga jebe... mu je folk hotel pomagati in je taisti folk imel za bedake. To je človek, ki ga bo dejansko dokrajčil ravno gnoj.

Ja ampak lej, ce poskusas splezati iz dreka, v katerega te je vrglo zivljenje si po Heideggerjevi intepretaciji Nietzschejeve kritike Kanta fenomenolosko bebec in nicla. Genij (IQ108, btw) bo raje s tem istim drekom obmetaval druge, tonil globje v greznico in se potem smilil samemu sebi, da ga nihce ne razume.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Jaz nimam pojma kdo sploh je ta folk na gnoju, in brat te live razpade sistema, kdo je koga zajebal in zakaj, kače so krive...res carsko zapravljanje casa. Tko kot woke debate.

 

Če ne poznaš lika in dela Zarafa čez daljše časovno obdobje in nobenega drugega udeleženca... potem ti itak nima smisla brati zadev, ker je nemogoče razumeti :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...