Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma fora je v tem, da je tista epizoda, če jo postaviš v nek vakum, res ful dobra (meni osebno najboljša iz cele serije, skupaj s 5.). Čisto razumem folk, ki pravi, da je bila preveč off topic, ampak ni šans, da si zasluži val enk, ki jih je kasirala (honestly si nobena stvar ne zasluži ocene 1, tudi največje smeti so vsaj za kako 2jko ali 3jko lol). Po moje je kljub bombanju obrždala visoko oceno, 1. ker so woksterji kontrirali kolikor se je dalo z deseticami, 2. pa ker je "normalen" folk podelil ogromno visokih ocen, ker si epizoda dejansko to zasluži.

 

tomazek reče pred 9 minutami:

Enke in desetke bi se mogle črtati.

Tako nekako, ja. Sam pol bi bolniki začeli šopat 9ke in 2ke. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 urami:

Men je kul kdaj nostalgično prebirati stare zapise o igranju kakih carskih iger. :(

 

Tole. Jaz kdaj, ko se lotim igranja česa, v iskalnik nakucam igračko in preverim, kaj so uporabniki soforumaši o dotični igrački menili xy časa nazaj

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 25 minutami:

Kaj pa kaj počnete na ta nedeljski ponedeljek? 


Malo sem preigraval Inkulinati, malo bral, zdaj pa razmišljam da bi bilo treba dat nekaj v želodec. Plus to, da se mičkeno ukvarjam z organizacijo praznovanja pubecovega 17. RD. (predvsem iz vidika hrane in glasbene playliste).  Mulc pa je bojda poskrbel za originalne kubanske cigare (to že kar vidim zelen obrazek) :) . 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 39 minutami:

Premika se poste levo desno po igrovju med drugim tvoje, Ke_kitove in Čenierjeve.

 

Avoid trolling

Ne rabimo avtističnega moderatorja. Odstrani se.

  

Slinch reče pred 27 minutami:

Pazi, ce bos neupraviceno premikal poste te bom banal

Take lepe moderatorje rabimo.

uredilo bitje ke_kit
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@tomazekZa muziko bo vsekakor nekaj od Elvisa, Abbe, Queen, Gunsov, Roxette in 2Unlimited s ščepcem Mi2 in Magnifica. Klasika pač. 
Glede hrane pa dejansko razmišljam, da bi na žar vrgli nekaj čevapov, kotletov in plesk. Simple je najtaboljše. Ali pa nabavim par emparjev KFC. (moram še prespat). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Za muziko se da na nek random internet radio, ki fura non stop glasbo brez prekinitev.

Tu je edino problem, ker vedno in čisto vedno začnejo uletavati glasbene želje. Imam izkušnje.

 

ke_kit reče pred 1 minuto:

Za hrano se naroči pizze.

Odličnaaaa ideja! Trenutno sem dal na prvo mesto glede hrane. Dve družinski (mešani) in to je to. 
 

 

ke_kit reče pred 2 minutama:

Fotra se fukne iz bajte.

Itak bomo zunaj v paviljonu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...