Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz trenutno igram Heaven's Vault. Ponovno komplet od začetka. Všečna igrica.
Berem pa Outsider by Stephen King (Tujec v SLO prevodu; hvala knjižnim bogovom, da niso prevedli kot Avtsajder - kot je bilo za HBO serijo, ker v tem primeru knjige niti ne bi kupil).
Tanova Tintin igrica me je pa malo zdrmala, ker mi ne uspe narediti tiste skorajda začetne misije, kjer se s kužkom igraš skrivalnice. Vedno me dobijo tik pred zadnjim izhodom. 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 minutami:

drgač pa sm šu a ne, grem pomoje mesečno v meka. ni mi ql, če dobim mccountryja vsega razfukanga. to mi je poleg double cheeseburgerja edin v meku ql. 


Če boš spomladi v MB se javi in nama vsakemu častim 2x McCountry + neke dodatke po izbiri. Plus to, da se lepo posedeva na domačem vrtu, spijeva kak viski in sva srečna. 
edit: če takrat ne bodo  imeli McCountry pa bom poskrbel za KFC ali pa čisto lokalni Đabiri burger. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Bijelo Dugme je bil svoj čas največji band na svetu, če izvzameš USA in UK.

 

Evo prov časovnica nekega pevca Alena Islamoviča njegov razvoj se prav ujema z razpadom Yugoslavije.

 

 

First Alen was like:

1981 Heavy Metal takrat so bli Iron Maiden v Beogradu...

 

1986 prestopi v Bijelo Dugme malo bolj komercialne vode, vendar še zmeraj dost O.K. Men en boljših komadov Bijelo Dugme

 

1988 že diši Seljačkih uporih na področju Yuge... izumi se nova zvrst, Ćobanski Rock

 

In potem vse kar je ostalo.... Od Janše himne v Turobmanovem diapozitivu

 

 

 

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...