Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Tenks... še za ostale, ki bi jih morda zanimalo, pa ne marajo klikat.

Navedek

Vstopnice! 15 evrov v predprodaji, 18 evrov na dan koncerta!
https://qr.page/g/hTVQ6x2075
Tickets! 15 euro in presale, 18 euro on show day!
https://qr.page/g/2Z7ZO7pQ2dr


V Ljubljano prihaja MASTER BOOT RECORD!
Kaj je zdej to? Master boot pravi zase: I am a 486DX-33MHz-64MB processing avant-garde chiptune, synthesized heavy metal & classical symphonic music. 100% Synthesized, 100% Dehumanized.
Po domače, gre za varovance Metal Blade založbe, ki preigravajo glasbo iz starih iger v synthwave/chiptune metal izvedbah – kot so: Duke Nukem, Doom, Command & Conquer, Castlevania, Dune, Golden Axe, Robocop... 
Obvezen obisk za vsakega metal in ne-metal geeka!

Kot predskupina se bodo predstavili AROTTENBIT! Gameboy Techno punk!

MASTER BOOT RECORD
https://www.facebook.com/masterbootrecordmusic/

AROTTENBIT
https://www.facebook.com/arottenbit666

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 40 minutami:

Iščem nekaj podobnega za mojo nečakinjo, da začne svoje igričarske korake


Za bilokakšne igričarske korake nabavi nek povprečen do soliden PC / ali pa vsaj (rabljen) Playstation 4. Verjemi, da z nekimi poceni in in kao retro konzolami narediš več škode, kot pa koristi pri mladini.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 urami:

Dragi ljubitelji igric igračk, pride kdo na MASTER BOOT RECORD 26.11.?

Js, Evita in @Kavbojc bomo zihr tam :)

 

 

 

 

Jaz sem planiral, pa me je zenska zajebala in nabavila karte za milano games week. Ne vem kaj je to, samo bodo cosplayerke, tako da sem sold. Mogoce mi pol se uspe ujet, ce bom dovolj hitro nazaj

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Sorry za mali topic change, vem da smo že debatirali o temle, sam ne najdem teme: https://www.mimovrste.com/konzole/epicgames-igralna-konzola-z-20000-retro-100133445534

 

Iščem nekaj podobnega za mojo nečakinjo, da začne svoje igričarske korake, vem da obstajajo boljše variante, če ima kdo info please share <3

Ne vem, če je tko, sam če recimo imajo 20k iger na voljo, sploh retro, ki so težke kot ps (večina njih) se mi zdi, da se otrok pol ne posveti določenim špilom, ker je preveč na voljo na1x. Sicer pa če imate doma nek desktop ali laptop, je tok za sprobat dovolj že to, se zdlja rom za recimo NES ali SNES pa sproba par igrc in se vid, če not pade. Vse kar treba met, no ni treba, ker se z tipkovnico da, ampak, če je kakšen pad pri hiši nau škodl.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

Sorry za mali topic change, vem da smo že debatirali o temle, sam ne najdem teme: https://www.mimovrste.com/konzole/epicgames-igralna-konzola-z-20000-retro-100133445534

 

Iščem nekaj podobnega za mojo nečakinjo, da začne svoje igričarske korake, vem da obstajajo boljše variante, če ima kdo info please share <3

Wtf, nisem vedel, da se na Mimovrste lahko prodajajo nelicencirane stvari z ukradenimi imeni, logoti in špili :D. Pa ne, da imam kaj proti piratstvu, life time pirat here, ampak nisem vedel, da Mimovrste dejansko prodajajo piratske reči, sem mislil, da so vsaj toliko legit, da to ne pride gor  

 

Sem šel pogledat, ta dobesedno isti paket je na Aliexpressu 18 € (verjetno bi našel ceneje, če bi lurkal kaj več kot 10 sekund). Tako da si lahko približno predstavljaš kvaliteto, glede na to, da gre za USB ključek in dva brezžična joypada za 18 €, pa še vedno verjetno kitajc naredi 12 € profita iz tega

 

Jaz bi rekel, jebeš faking Mimovrste, ki prodajajo china knockoffe in si drznejo gor nalimat logo Epic Games (wtf???). Kupi direkt pri Kitajcu, skupaj s poštnino bo pomoje vsaj 1/3 cenej

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Wtf, nisem vedel, da se na Mimovrste lahko prodajajo nelicencirane stvari z ukradenimi imeni, logoti in špili :D. Pa ne, da imam kaj proti piratstvu, life time pirat here, ampak nisem vedel, da Mimovrste dejansko prodajajo piratske reči, sem mislil, da so vsaj toliko legit, da to ne pride gor  

 

Sem šel pogledat, ta dobesedno isti paket je na Aliexpressu 18 € (verjetno bi našel ceneje, če bi lurkal kaj več kot 10 sekund). Tako da si lahko približno predstavljaš kvaliteto, glede na to, da gre za USB ključek in dva brezžična joypada za 18 €, pa še vedno verjetno kitajc naredi 12 € profita iz tega

 

Jaz bi rekel, jebeš faking Mimovrste, ki prodajajo china knockoffe in si drznejo gor nalimat logo Epic Games (wtf???). Kupi direkt pri Kitajcu, skupaj s poštnino bo pomoje vsaj 1/3 cenej

Mimovrste deluje kot marketplace, tko da ne prodajajo tega direktno oni ampak "partnerji".

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 13 minutami:

Mimovrste deluje kot marketplace, tko da ne prodajajo tega direktno oni ampak "partnerji".

 

Mimovrste (in kar celoten slo online retailer space) je šel tako zelo v kurac da sploh smešno ni. Zdesetkali že tako ubogo ponudbo, gor cel kup 3rd party romunskih sellerjev z ultra smeti robo, overall totalno useless. Še bigbang je postal marketplace za te iste romunske in poljske kitajce. Kolikor je amazon kuga sveta, upam da, sploh zdaj, ko je z de v slo free shipping, poberejo ves biznis, da bodo tej slo in ex-slo smetarji lahko šli samo še na cesto prodajat kostanje.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

So pa prišli kasneje neki zame neznanci po mojega kolega (ker on ni bil z avtom in je imel kar daleč za peš, za razliko od mene, ki sem doma manj kot 10 minut pešhoje od lokala) .  Ampak nimam pa pojma, zakaj bi njegovi znanci dali meni nekaj v pijačo. Niti se ne poznamo, niti nismo kaj dosti debatirali, ker so zgolj prišli, da ga mimogrede poberejo.

Ti bom kle odgovoril, da ne smetimo une teme. Ja to kr spremeni zgodbo zdej lol, najprej kao nobenega pol pa kr eni neznanci. Ma so imeli teoretično kdaj možnost ti dat kej v pijačo, da ti nisi bil zraven? Mislim zakaj bi ti dali nekaj v pijačo, to je kot ta meme:

 

30a.jpeg

Povezava do prispevka

Trije zame neznanci so prišli samo po kolega, ker so se potem z avtom takoj odpeljali naprej. Jaz sem se poslovil in šel peš domov. Po par metrih pa me je vrglo, dobesedno so mi noge odpovedale in sem samo padel. In verjemi, da po dveh pivih nisem bil pijan. Sploh pa tisti filing, ko nisem čutil nog.. Pravzaprav tudi rok ne najbolj. Dobesedno hrom. Težko opišem. 
Tako da... teoretično ni bilo možnosti in tudi razloga ne vidim (če tudi bi bila možnost) za neke mamile. Sicer pa.. pozabimo. Brezveze obujat slabe spomine. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

Trije zame neznanci so prišli samo po kolega, ker so se potem z avtom takoj odpeljali naprej. Jaz sem se poslovil in šel peš domov. Po par metrih pa me je vrglo, dobesedno so mi noge odpovedale in sem samo padel. In verjemi, da po dveh pivih nisem bil pijan. Sploh pa tisti filing, ko nisem čutil nog.. Pravzaprav tudi rok ne najbolj. Dobesedno hrom. Težko opišem. 
Tako da... teoretično ni bilo možnosti in tudi razloga ne vidim (če tudi bi bila možnost) za neke mamile. Sicer pa.. pozabimo. Brezveze obujat slabe spomine. 

Jz ne vem zgodbe, sm kakšna nezavest ni mogoča vrjanta? K to se folku zgodi tud treznim.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

za pozabit boš očitno rabil še kako tableto dobit


Ja, saj se lahko šalimo. Ampak to mi je bila skoraj Kingovska nočna mora. Ko sem 3 ure ležal v grmovju in nisem mogel nič. Sem se pa vsega zavedal. Zgolj čakal sem, da se začne danit in da mogoče pridejo kakšni jutranji sprehajalci in mi pomagajo vstat. 
Saj potem sem se vseeno nekako splazil do hiše in začuda preplezal vrtno ograjo, prišel v hišo in padel v posteljo.

@Menethil: ravno to je hecno, ker sem bil pri popolni zavesti. Dobesedno se spomnim vsake zvezde na nebu, vsakega trna, ki me je grabil, smradu po postanem odpadlem listju v katerem sem ležal tri ure... itd.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Ja, saj se lahko šalimo. Ampak to mi je bila skoraj Kingovska nočna mora. Ko sem 3 ure ležal v grmovju in nisem mogel nič. Sem se pa vsega zavedal. Zgolj čakal sem, da se začne danit in da mogoče pridejo kakšni jutranji sprehajalci in mi pomagajo vstat. 
Saj potem sem se vseeno nekako splazil do hiše in začuda preplezal vrtno ograjo, prišel v hišo in padel v posteljo.

Aha vidu zdaj, pol ni nezavest. Sranje čisto, da se kej tazga človku zgodi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...