Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ste kaj Martinovali danes?  Meni sicer butast običaj (predvsem zaradi malomeščanov, ki grejo pač nekaj spit oz. se "družit" na Trg svobode, ker je to kao tradicija), ampak ajde   Vsakomur svoje. 
Je pa tudi res, da razmišljam da bi si naročil kitajca (pekingška račka chop sui), se zleknil na kavč in razmišljal o prihajajočem novem letu. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 2 urama:

WHAT THE FUCK

 

Model jaz sem naštimana in naličena v Kleopatro in želim se sprehajati po svoji Aleksandriji in govorit kmetom da so kmetavzarji.

 

Zakaj si na FB prehvalil Rome 2 da so zadevo poštimali?

Assassins's Creed Origins - Discovery Tour DLC (education DLC brez combata). Se lahko sprehajaš po Egyptu kot Kleopatra. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Odvisno od avta, s prejsnjim bi zaparkiral bmk, ga ni bilo skoda, z zdejsnjim pa ne, poleg tega gre v ta garazo 

 

Če bi mel tak avto, da mi ga ne bi blo škoda, ga itak ne bi upal zaparkirat :D Gledam čez okno in ni več avta, mi je res misterij kako je prišel ven, ker so vse okrog avti. Zgleda je mel srečo in je nehče vmes naredil luft.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

@DaCapo sem sprobal zdaj, pa mi isto na fullscreen ne snema slike. Sicer OBS snema, ampak je črn ekran in zvok. Kot da je v Doomu oz. gzdoomu onemogočeno snemat v fullscreenu, na googlu pa tud nč nism najdu glede tega, sam nekak more, glede na to da so posnetki na ytubu, razen, če vsi snemajo v windowed mode. Svašta.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 22 minutami:

@DaCapo sem sprobal zdaj, pa mi isto na fullscreen ne snema slike. Sicer OBS snema, ampak je črn ekran in zvok. Kot da je v Doomu oz. gzdoomu onemogočeno snemat v fullscreenu, na googlu pa tud nč nism najdu glede tega, sam nekak more, glede na to da so posnetki na ytubu, razen, če vsi snemajo v windowed mode. Svašta.

probaj tam preverit compatibility mode v obs, če še nisi. 

mal sem izven tega tako da ti ne znam točno povedat ampak načeloma se tam lahko zrihta

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 minutami:

Ok neki sm prčkal in v OBS Studiou dejansko dela na fullscreenu. Sam sm mogu it capture video specific window pa izbrat brutal doom in pol snema v fullscreen mal postopek. Zanimivo je, da v gzdoomu ne morš it iz fullscreena z alt+tabom vn, sam dobr bo že. thanks

kaj si pa prej delal? capture game? ja, to pogosto ne dela, predvsem pri starejših šplih. jst mam skor vedno captore specific window. 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 9 minutami:

kaj si pa prej delal? capture game? ja, to pogosto ne dela, predvsem pri starejših šplih. jst mam skor vedno captore specific window. 

prvič sm vidu OBS tko da prvo nism niti dodal capture game, pol sm dodal pa je bil full screen sam tm ni delal, no s specific pa je. ne vem zakaj s fullsreen ni, sam zgleda je gzdoom fora.

Povezava do prispevka

Mimogredni nasvet za "pro snemanje": Obvezno imej dva ekrana! Na enem teče igra, na drugem pa imaš OBS. Tako najlažje v živo vidiš kaj točno se snema, poleg tega pa lahko brezšivno tudi popravljaš, dodajaš, menjavaš scene itd. direkt med snemanjem. Če se natreniraš ti odpade tričetrt naknadne montaže.
In naredi si bližnjice, kjer zgolj s pritiskom na tipko vklopiš "layer" npr.: "Danes na sporedu....jpg", "You died.jpg", zvočni efekt ali pač karkoli.. :) 
Poleg tega imaš lahko v OBS res nebroj možnosti za okna v oknu. Npr. v kotu lahko snemaš tvojo faco, ali pa zgolj del igralnega vmesnika itd. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 minutami:

No, saj jaz ne mislim ravno to nekaj resno, sam če že igram bom pa kaj tudi uploadal pa če bo koga zanimalo toliko bolje. Dva ekrana pa še ne bo šlo, ker itak imam samo laptop. 


Valda da ne mislimo resno (profesionalno). Ampak karkoli delaš, če tudi samo iz čistega veselja, je fino, da izpade všečno in dovolj unikatno. Da se ne izgubi med vsemi podobnimi vsebinami.
Še en nasvet: ne samo snemat zgolj igranja, dodaj kak komentar (mikrofon verjetno ni problem, ali?).. nekaj unikatnega pač. Ker zgolj suhoparnih posnetkov zaslonov je itak preveč. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Valda da ne mislimo resno (profesionalno). Ampak karkoli delaš, če tudi samo iz čistega veselja, je fino, da izpade všečno in dovolj unikatno. Da se ne izgubi med vsemi podobnimi vsebinami.
Še en nasvet: ne samo snemat zgolj igranja, dodaj kak komentar (mikrofon verjetno ni problem, ali?).. nekaj unikatnega pač. Ker zgolj suhoparnih posnetkov zaslonov je itak preveč. 

Ja mikrofon mam na laptopu, pa tud neke slušalke iz časov MP gaminga 2 desetletji nazaj, sam ta nov laptop je brez dodatnega vhoda za microfon. :D Zdaj razen, če bi tista slušalka in mic od PS4 delala, to še nisem sprobal. Pa tud ne vem, a nej grem govort z mojim "mehiškim" naglaskom obdarjeno angleščino al naj v sloveščini komentiram, najraje bi slednje.

Povezava do prispevka

Itak da v slovenščini. Ciljna publika ti bo v štartu Slovenija, ali? Ker na širši trg se raje spusti, ko boš že res zverziran (če sploh). Tam je itak preveč konkurence. In tudi to, da si z neko popačeno angleščino lahko samo negativne točke nardiš.
Za SLo je pa vedno dobrodošlo kaj dobrega/novega/všečnega. Bom čekiral, ko boš štartal!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 uro:

No, saj jaz ne mislim ravno to nekaj resno, sam če že igram bom pa kaj tudi uploadal pa če bo koga zanimalo toliko bolje. Dva ekrana pa še ne bo šlo, ker itak imam samo laptop. 

ne rabiš vrhunskega ekrana. ko sem bil najbolj na dnu sem dobil ekran tudi za 50€, ti pa, kot je rekel dacapo, bistveno olajša kakršnokoli produkcijo. če nisi klošar se ti splača najdt neki s hdmi izhodom

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 23 minutami:

e rabiš vrhunskega ekrana. ko sem bil najbolj na dnu sem dobil ekran tudi za 50€, ti pa, kot je rekel dacapo, bistveno olajša kakršnokoli produkcijo. če nisi klošar se ti splača najdt neki s hdmi izhodom


Točno to. Dovolj je že nek stari đabe ekran, vsaj toliko da imaš gor vmesnik. Jaz imam recimo (sicer mi je kar nerodno) sto let starega Samsunga 4:3 kot dodatneža. Ampak mi je čisto dovolj.
Vsak prenosnik tudi podpira dva ekrana, tako da tu ni izgovorov :) . 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...