Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče pred 5 minutami:

Michael Hollick was born on 5 August 1973 in Brooklyn, New York, USA. He is an actor, known for Grand Theft Auto IV (2008),


Aha, ok. Zamešal sem. Je pa dejstvo, da se je "trudil" z ruščino, namesto da bi naštudiral in voiceactal kot Srb. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:

Uuu, Tarantino bi bil pravi za GTA the Movie. Podobno posneto kot Pulp Fiction, kjer spremljamo povezane zgodbe več likov. Ampak je najavil, da bo The Movie Critic njegov zadnji film in to je očitno to. 

 

sej za "njegov film" on itak šteje samo, če je hkrati pisec in režiser?

ker mislim da drgač je že krepko čez 10, kjer je rekel, da bo zaključil

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Aha, ok. Zamešal sem. Je pa dejstvo, da se je "trudil" z ruščino, namesto da bi naštudiral in voiceactal kot Srb. 

Pač ni se jim dal iskat Srba za voiceacting. Rockstarju je lažje dat Američanu VA pa da govori polomljeno rusko-angleščino pa še bolj polomljeno srbščino

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

 

mja, to itak bv

sej sm napisal, da v takem nočem bit del ekipe

 

sam gnojišče brate moj, gnojišče :cry:

Če nucaš, sam reči, ti dam tastar račun, pa tudi menjava nicknameja je odprta, tako da sam menjaš nickname in razvaljivaš naprej, imaš dostop na Gnoj in ful tokenov za pluske minuske 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

 

poglej kok jih mam :) pa mislim da to šteje sam te izven gnoja

 

@Hernire tnx, sam bv. Itak mi je za ta acc važno (zarad barve, podimka in skupine),  doma sam drug browser odprem in imam od Evite. Do IG pa tud znam prit brez dostopa do gnoja :)

sej vem da si včasih deliva zobne ščetke sam acc za gnoj je pa vseen kr oseben

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

@Hernire tnx, sam bv. Itak mi je za ta acc važno (zarad barve, podimka in skupine),  doma sam drug browser odprem in imam od Evite. Do IG pa tud znam prit brez dostopa do gnoja :)

Ejga brt kolega, account, ki ti ga ponujam, je še bolj eliten, dolgo časa najbolj lajkan, pol so si teorija zarote boysi dovolj crosslajkali poste, da me je Hordak prehitel, zdaj je pa še zmer četrti :D 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 20 urami:

Ejga brt kolega, account, ki ti ga ponujam, je še bolj eliten, dolgo časa najbolj lajkan, pol so si teorija zarote boysi dovolj crosslajkali poste, da me je Hordak prehitel, zdaj je pa še zmer četrti :D 

WOW internetne točke

 

zelo pomembno v lajfu

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 23 urami:

San Andreas je bil meni zadnji dober. V štirici me je motil protagonist, vsakič ko je rekel kako po čefursko sem zakrindžal v alt-f4. Peezduh tee muhtereeena. Ma pizda vam materina, niste mogli najet kakega proper voiceactorja. Al pa mu vsaj dat kako proper ime. Niko Belić je gostilničar in prodajalec tartufov v Motovunu, ne pa ex-četnik al koji kurac bi moral Niko bit. Nikola vsaj.

 

Petka mi je pa sploh kr neki. 
 

Po čefursk je dejansko 2x al 3x v celem špilu zategne. Takoj na začetku, De si Burazeruuu... ni zdej, da je bil krinđa kornjača.

Povezava do prispevka

GTA 4 je bil meni res odličen. Celo driving model moram pohvalit. Glede na to, da je bilo mesto v GTA 4 precej majhno, so počasnejša vozila, ki si jih moral precej bolj natančno manevrirat, dodali k filingu, da nisi od enega konca mesta do drugega v eni minuti. Sem fan. 

 

Petka mi je pa imela nor dogajalni prostor, pač tako natančno izdelanega in dodelanega mesta ter okolice v igricah še ni bilo. Ja, content v tem mestu je pač content, ni top of the top, ampak dovolj dober, da je kombinacija skupaj vrhunska. Awesome špila. V bistvu mi je bil samo San Andreas manj uživantski od GTA-jev, ki sem jih igral, čeprav se še to ne spomnim, kaj me je zares motilo, samo spomnim se, da sem v Vice City dosti bolj užival 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...