Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kaj pa vem, treba se je prilagajat. Za situacijo v SLO smo si sami krivi, ker pač... Vsaj meni se zdi tako, da več kot tričetrt folka vse skupaj jemlje premalo resno oz. apriori zavrača neke osnovne, enostavne ukrepe. Stokrat sem že rekel: je tak jeben problem dat gor masko (tudi če nič ne pomaga), če je treba v trgovino/nekam bolj javno/in podobno? Je tak problem, da se pač potrpi in (če ni res res nujno) ne hodi na neke večje fešte, čučat vsak dan v lokale, plazit okoli na random ...? 

Povezava do prispevka

Kolikor vem, že dolgo ni hostij v igri. (vsaj od prvega vala že ne). Pa blagoslovljene vode tudi nimajo več pri vhodu (čeprav bi jo lahko zamenjali z razkužilom, pa bi bilo OK ;) 
Btw, k nam na družinska srečanja hodijo 1x ali največ 2x na leto (tam konec januarja je zdaj že itak obvezno jubilejno; pa mogoče okoli začetka novembra, ko malo halloween pa to praznujemo). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 3 minutami:

ej zakaj se moji posti brišejo in zakaj sm sm vedno zablokiran?


Ne vem točno kateri šerif te je blokiral (in se mi zdaj ne da gledat nazaj :), je bilo pa nekaj povezano s tvojimi objavami v drugih temah (vsaj za GOTG vem, drugo iz glave se sicer ne spomnim). Dejansko sem še jaz tam sodeloval in predlagal, da se umirimo .

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

blokirala sta me g profesor (sploh ne vem kdo je to) in zloglasni troll (sadhu). sploh ta slednji mi je fascinanten, ko trola bol kokr gre plaz po gori dol in pol ma nek moralni nagon, da me blokira, ker sm out of line :rofl:

 

No, tole bo pomota. Nikoli nisem trolal ne na starem forumu, kakor tudi na tem novem. Z nekom si me zamenjal očitno.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 2 minutama:

definitivno sm šel čez mejo, sam zakaj niste taki disciplinski pr ostalih?


Jaz sem že 1000x rekel da sem preveč toleranten, razen če vse skupaj res preraste preko vseh mej. Pa tudi ne opravičujem in obsojam nikogar, ker debatirat o tem se mi zdi nesmiselno. Škoda časa. Vsak zase ve kaj piše in zakaj in kje. Šerifi pa si tudi ne bomo skakali v zelje ali kako bi rekel. Saj se občasno kaj podebatira, če je res delikatno, to je pa tudi to.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@DaCapoMa kaj ti nisi v lajfu banal nobenega, kaj se sploj oglasas =)))))))) haha

 

@Dejch to smo ze zdavnaj debatirali in prisli do zakljucka, da lajf nni fer in pravila postavlja tisti ki je na oblasti in da ra forum nni demokracija in tipi konck oncev lahko delajo kar jim pase oz kar jim veliki sef Fevo dovoli al se prilagodis al se joces tle neki vsak drugi teden

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

tolerirate ene k se neb smel tolerirat 

Npr. koga jaz toćno toleriram in koga ne? Par uporabnikov mi je kulskih in ti si eden izmed njih, recimo. Po eni strani imamo top debate in vse to, po drugi strani pa znaš malo zvišat "pritisk". Ampak ajde... take to mamo :)   

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

@DaCapoMa kaj ti nisi v lajfu banal nobenega, kaj se sploj oglasas =)))))))) haha

 


Sem bannal Pimpa za točno 1 uro (ko mi je šel res preko glave s tistimi klovni). Pa mogoče še koga, ampak se ne spomnim. In na starem forumu je @bigboss82 , ko je začel postat dobil neke procente z moje strani, ker pač... ;) in @tomazek tudi, ker je bil na začetku kariere  malo tečn. :) Pa kak random post izbrišem občasno v kakšni temi ali pa kaj premaknem, ampak tu ni nekaj problematičnega in za jokat potem v Gostivni.  

Povezava do prispevka

eh.. brezveze. sem mislil, da bo ob tej uri še kakšna bolj konstruktivna debata padla.. Recimo, prej sem omenil, da bodo OŠ (od petega razreda) in SŠ od ponedeljka imeli spet "home office". Saj meni to ni problem, pubec ima vso opremo in se znajde in je priden, in po eni strani je to 100x boljše, kot da kaj faše v šoli. Dejansko sem pričakoval to. Je pa vseeno en tak... majhen šok :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:


Sem bannal Pimpa za točno 1 uro (ko mi je šel res preko glave s tistimi klovni). Pa mogoče še koga, ampak se ne spomnim. In na starem forumu je @bigboss82 , ko je začel postat dobil neke procente z moje strani, ker pač... ;) in @tomazek tudi, ker je bil na začetku kariere  malo tečn. :) Pa kak random post izbrišem občasno v kakšni temi ali pa kaj premaknem, ampak tu ni nekaj problematičnega in za jokat potem v Gostivni.  

Haha ne bos pozabil te procente.. jau ni klovn je bil res dosadan.. se meni je slo na k.. za eno uro hahaha svaka cast

Povezava do prispevka

@Dejch Poleg tega, da tu nekaj bluzimo (saj jaz tudi grem počasi spat), bi se lahko počasi zjasnil, katera igra je tista pustolovščina, ki smo jo iskali v oni drugi temi :) . Mogoče ti je kakšna nova ideja padla v glavo? Ker jaz še vedno razmišljam in mi je tečno, ko ni nekega odgovora... :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Ti si itak bolj varen, ker si enkrat omenil, da vam občasno neki župniki hodijo na obisk. To avtomatično dobite nad bajto white aura protection, vsak stanovalec pa +2 health.

 

Saj še menda nisi slišal za okuženega župnika ne? Pa so non stop med ljudmi, pri maši jim celo hostje v usta polagajo...

1482385016-36d15w.jpg

 

https://siol.net/novice/slovenija/okuzen-zupnik-ki-je-konec-tedna-krstil-tri-otroke-536592

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 5 minutami:

Ewo, spet jebeno neprehanje med regijami. Fak mi postaja že depresivna scena ta korona

 

mja, js sm weakling in prav čutim, kako mi tolče na psiho :/

 

@mihak

ne, pač "zaklenjen" si na regijo

seveda spet s celim kupom izjem za prehajanje (najbolj očitna je šiht)

Povezava do prispevka

A so že kje napisane izjeme?

 

Drugače pa dobronameren nasvet za Dejcha:

Dejch reče pred 8 urami:

dons sm se ga napil k blesav.

 

spil sm whiskey, cider nek čudn, piwo, pa rakijo (sva šetala s Cobyjem pa folk častil)

 

pa še zmer nimam dost :D

 

Dejch reče pred 8 urami:

kje lahk dobim še alkohol v ljubljani zdej? a ve kdo kle?

Poišči si pomoč. Si dosti mlad, kažeš resne znake alkoholika (in to po samo parih postih na forumu, verjetno je RL še slabše). Maš lepega psa, si verjetno tudi dosti sposoben ... Ful lepo življenje še lahko imaš, če se malo zbrihtaš. Alkohol = strup. Pokliči osebno zdravnico in te bo ona usmerila naprej

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...