Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier_ reče Pravkar:

Sem vseeno prijavil Sadhuja. @amnesia oziroma @kemik ali katerikoli šerif že pride mimo, da se moja pritožba nalepi v ustrezno izbo in se jo obravnava. Hvala. 

 

Sadhuja imam sicer na adblock ignoru, ampak me še naprej nadleguje. 

 

Sem ravno oddal poast v kuhinjo, na žalost ni efekta če se sadhuju pribije procente ampak mu je treba dopovedat in potem bo spet par mesecev kul. Lahko pa tut javno povem, da bi se ta njegov kriterij za moderiranje moral zabrisat na najbližjo deponijo, ker nima razčiščenih pojmov glede tega 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

 

Vem to. Slovencev se je izselilo nekje 50.000. Ampak številka 25% manj folka pa ni za komentar "sorry to burst your bubble", ampak je za rdeči alarm in za ukrepanje. Nimam nobenih sentimentalnih nagnenj do Juge, ampak tole bo razfukalo par držav, če se res zgodi. Nas ne, bo pa zmečkalo vsaj Bosno, če ne še Hrvaške in Srbije. Kosova pa itak nema više.

Ne bi blo prvic in tud zadnjic ne bo. Folk se seli tja kjer je boljse in prav je tako.

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 39 minutami:

Sam povem:

 

Arey Today at 14:40
 

 

 

povej areyju, da naj kar uleti na forum, ce mu je dolgcajt, sem mu odstranil kazen

 

ta zahbtna podlasica od sadhuja ga je banala tako, da sploh bilo vidno ostalim serifom, dobesedno gnoj na dveh nogah

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Thx Amnesii in mojemu prijatelju s hudomušnim vzdevkom.

darksaga reče pred 21 minutami:

Hmm, zadnjih par strani pa je dokaj težko berljivih.  @DaCapo Jaz svojega otroka temu nebi izpostavljal. Ljudje bi nasplošno morali malo razmislit o svojem nivoju komunikacije.

Sem prvi k podpiše da je večina interneta gnojnica samo tle pa res ne vidim nič neobičajnega za ta forum in predvsem za to temo.

Povezava do prispevka

p**** ste "naspamali" v Gostilni v tem kratkem času. Se sploh ne znajdem več okoli mojih postov. Ajde,  to lahko rečem:

kemik reče pred 41 minutami:

Kakšen je Death Stranding offline? 

Sprašujem za kolega 

Bo igral partizansko verzijo, ki je od predkratkim na voljo na internetih? :) 
Šalo na stran, jaz bom igro nabavil, ko bo po neki res nizki ceni (20 €?). Na PS4 nisem igral, bi pa silno rad zdaj na PC.(skoraj sem jo že kupil, ko je bila 40€, pa sem si v zadnjem trenutku premislil).
Btw, načeloma tudi mene zanima, kako je s to online/offline zadevo. 

edit:
Tako, čisto iskreno rečeno, bom mogoče celo šel po Kemikovi varianti bratranca iz amerike in si naložil, vsaj da poskusim. Ker tu je 50:50 možnosti, da mi bo igra OK. Načeloma ne bi dal niti 20€, da bi jo pognal in ugotovil, da to ni zame. Imam rad kakšne nove igralne pristope, nimam rad streljanja v igrah (razen če je striktno streljačina, ki pa jih tako ali tako skoraj nič več ne igram), obožujem dobro zgodbo, nimam rad mukotrpnega ponavljanja (npr. da igram pol ure in se mi nekaj sfiži, potem pa jovo na novo), pa da ni zadeva "razvlečena" v tri krasne (ker časovno nimam namena vložiti 100 ur). Tako da, kljub prebranemu iz one druge teme sem še vedno skeptičen, če je to zame ali ni :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

@amnesia: dober nasvet in hvala za ponudbo sharinga. Ampak bom še malce počakal, ker te dneve itak še ne bom igral, potem (verjetno enkrat v novembru) jo bom pa kupil, pa bo kar pač bo :)

 

ti sam tle spremljaj ceno, ko bos kupoval: https://www.cdkeys.com/death-stranding-pc

 

cene iger pri njih konstantno malo nihajo, jaz sem ga zadnjic dobil za 30€

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...