Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 2 urama:

Slabo imaš raščiščene pojme. Kapitalisti smo vedno bili zastopniki tega načela - kako s čim manj sredstvi dobiti zase čim več :) če za to ceno delajo in najebejo črnčki v Afriki, indijci ali pakistanci, who cares.  

Aja. Zato vsi uspešni kapitalisti živijo v 60 kvadratov velikih stanovanjih, furajo kliote, hodijo v KIK in Lidl :rofl:

 

  

Feget reče pred 54 minutami:

Saj to je kar klasika za komuniste - da o pravi ekonomiji in obnašanju trga nimajo pojma:D

spacer.png

 

why don't you just learn the abc's of economics

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

V vezi nekaterih komentarjev:
Ma, saj DaCapo zna tudi kaj sam pripravit. Tu je samo par slik za pokušino  - vse v komplet lastni režiji. Žal manjka ogromno jedi na žlico, ki jih tudi obožujem (od raznih juh, do minešter, golažev, pasulja, vampov, chillija ... ). 

hrana_komp.thumb.jpg.2d96a21c3930aa7a8c05abb2a8b6b750.jpg

Povezava do prispevka

Eh, za holesterol mi je res vseeno. To je neka "novodobna" fama. Poleg tega ne jem jedi iz zgornje slike tako redno, da bi me moralo skrbeti. Hočem pač reči, da znam tudi kaj sam skuhati/speči/pripraviti, da ne bo kdo mislil, da res živim samo na hitri hrani in oreščkih. ;)
Drugače povedano: vse česar se lotim, je enostavno bomba. Ja tudi gin juha. :)

bomba-removebg-preview.png.8b80a321445edb67cb6f8106c17819fd.png
               approved by master chief DaCapo 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 42 minutami:

hrana_komp.thumb.jpg.2d96a21c3930aa7a8c05abb2a8b6b750.jpg

Tole gor + gin juha, oreščki in chop suey iz kitajske. Pač model, uživaj lajf, sam ne razlagat kako ne ješ totalno shit tier/mega mastnih ali slanih nepopolnih obrokov.
Jz tut ne jem ravno najbolj zdravo sam holy shit to je next level :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 16 minutami:

Tole gor + gin juha, oreščki in chop suey iz kitajske. Pač model, uživaj lajf, sam ne razlagat kako ne ješ totalno shit tier/mega mastnih ali slanih nepopolnih obrokov.
Jz tut ne jem ravno najbolj zdravo sam holy shit to je next level :D


Hja, to je pač ena random kompilacija, ki sem jo najprej našel v arhivu slik. Bom naslednjič dal kakšne bolj zdrave obroke. Npr. čebulna juha, ki mi je top varianta. Sicer vsebuje deci belega vina na liter vode, ampak prisežem, da ni mastna, slana ali nepopolna.  

Zahtevna publika ste, to moram pa priznat. Enkrat nekdo sanja o domačem špehu, drugič en o solati ... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 2 urama:

Aja. Zato vsi uspešni kapitalisti živijo v 60 kvadratov velikih stanovanjih, furajo kliote, hodijo v KIK in Lidl :rofl:

 

  

 

Lej fantek za začetek bi bil dobro, da ločiš kapitalista od podjetnika:rofl: Pojem "uspešen kapitalist" je absurd, ker nekdo lahko ali verjame v to ekonomsko družbeno/politično ureditev in jo zagovarja ali pa ne - to je kot da bi rekel uspešen kristjan:rofl: 

 

Zato pa smo eni uspešni doktorji znanosti s polno glavo las, drugi pa proletariat z utopičnimi željami po prijavi dispozicije. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mein Kampf sem si pravkar izposodil kot e-knjigo. Žal ni SLO prevoda (razen za 18 €, če kupim), pa sem pač izposodil prevod v srbščini. Prvič v življenju bom bral. Res me zanima, pač v smislu širjenja obzorja itd. Že kdo bral (prebral)? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Mein Kampf sem si pravkar izposodil kot e-knjigo. Žal ni SLO prevoda (razen za 18 €, če kupim), pa sem pač izposodil prevod v srbščini. Prvič v življenju bom bral. Res me zanima, pač v smislu širjenja obzorja itd.

Cobiss pravi, da maš v slo. vse

Povezava do prispevka
gojc reče Pravkar:

Pa ti veš, da se tudi pri nas vodijo evidence in obstaja ''seznam določenih knjig'' ?

 

Pravkar si se naznanil našim organom :)

 

Ja sigurno ja, v dobi ko se vse dobi anonimno na internetu (in mnogo bolj ekstremisticno) bodo sledili kdo si izposoja mein kampf v knjizni obliki.

 

Niso tole vec 70ta kolega.

Povezava do prispevka

predvsem upam da črni kombiji pazijo na Morsovo knjižnico, ker tam je pa res o ho ho robe, ki je lahko resno nevarna v napačnih rokah :D  Od priprave eksplozivov do orenk advanced snajperskega urjenja in strelskih zased, res ni da ni. Kot rečeno, potencialno zelo nevarni učni pripomočki 

 

glede izposoje Mein Kampfa pa samo butwhy.gif

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 7 minutami:

Ja sigurno ja, v dobi ko se vse dobi anonimno na internetu (in mnogo bolj ekstremisticno) bodo sledili kdo si izposoja mein kampf v knjizni obliki.

 

Niso tole vec 70ta kolega.

 

Anonimno je reku :lol:

 

 

Lej kolega sej ti ni potrebno verjet.

 

Bo @DaCapo povedal čez čas če opaža kaj več policije v okolici in če ga (čisto naključje seveda) bolj redno ustavljajo ala običajna kontrola prometa :)

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...