Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 8 urami:

DaCapo pomoje ne bi opazil, če bi mu roka odpadla

 

"Ma ni panike, ne bom šel zaradi tega k zdravniku, to samo malo počakaš in ti nova zraste jele"


V bistvu dobro sklepaš. Glede na to, da je človeško telo pravi čudež v smislu regeneracije (in jaz sem še posebej neke vrste fenomen na tem področju), se sploh ne bi čudil, če bi mi nova zrastla. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


V bistvu dobro sklepaš. Glede na to, da je človeško telo pravi čudež v smislu regeneracije (in jaz sem še posebej neke vrste fenomen na tem področju), se sploh ne bi čudil, če bi mi nova zrastla. :) 

Isto je razmišljal Mefisto. In da bi dokazal svoj prav se je obril na 0. Zdaj pa ma

Povezava do prispevka

Skor sm kupu vice city pa SA na mobtelu

 

Pol sm se spomnu da bi blo kul met neki tazga

1615816687792m.thumb.jpg.11af75bed3720e1c6ded43b9fbd6f48c.jpg

Sicer bi lah direkt sam navadn kontroler fural ako je v sobi smart tv da mirroras spil

 

Sam za tko, uzun tole najbrz sploh ni tok bad izkusnja. Vidm da je tut pune pc portov ala rtw rome+BA, COH etc :worship:

Me je ze mel da kupm tudi COH za mal MP nostalgije

 

Anyway

 

pol sm neki bral da ze mas android switch emulatorje or smh

 

A je to res??

 

How will switchbois ever recover ??

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Navedek

Pomembno za uporabnike:

 


Ne moremo se vam zahvaliti za vsa vaša sporočila, zahvale, srčke in prošnje, da se čimprej vrnemo. To je bil tudi drive, da se vzpostavi novi sistem Partisa.

Hvala VAM za vašo podporo. Zdaj jo bomo potrebovali kot še nikoli do zdaj!

Zahvaljujemo se vam za vašo lojalnost in potrpljenje z vzpostavitvijo novega sistema. Zato smo se odločili, da vam podarimo poleg tega še:

 

 

  • 3 mesece FREE na vse na novo naložene torrente
  • 1 izbris vseh dosedanjih opozoril
  • 500GB uploada, ki se bo podelil čez 7 dni

 

Duuuude

Povezava do prispevka

[LIDEL GOURMET] Sladkosnedi momci, včeri sem bil v Lidlu in bolj po sreči kot po pameti kupil top 3 sladki namaz u lajfu. Lidl Deluxe pistacija namaz.

 

O      M  O  J      B  O  G 

 

M

O

J

 

G

O

B

 

Kako je pa tole dobr. Ko neka ful dobra "bela" sladka krema, ki ji dodaš pistacijo. Na kruhu je faking 11/10. Men se bo sfukal. Res ful priporočam tasting, sam ne bit prasci pa zdej izpraznit vso LJ zalogo :D 

 

 

 

image.png.7d34c8a383ffc4dbbb5d4a134fe80a25.png

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Bovec niti Lidla nima? Sem včasih bil dosti tam, ampak nisem bil pozoren na to :)

 

ni lidla, ni hoferja, ni šprara

 

samo dva mercatorja, toj to

 

:cry:

 

Chenier reče pred 6 minutami:

A je Šiljo kak extra pri filmu, ki se ga snema?

 

Drgač ne vem, kaj še delaš tam :D 

 

nop, to da na šihtu srečaš šiljatorja je once in a lifetime :D plus dvomim, da ima amazon dovolj cgi budgeta, da bi popravil tak krompir

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 19. 3. 2021 at 15:41:


V bistvu dobro sklepaš. Glede na to, da je človeško telo pravi čudež v smislu regeneracije (in jaz sem še posebej neke vrste fenomen na tem področju), se sploh ne bi čudil, če bi mi nova zrastla. :) 

Najbrž bi blo fajn, da nehaš jest samo naročeno hrano in si kdaj tudi sam pripraviš kakšen normalen obrok, brez oreščkov in arašidovega masla. 

 

Galko reče pred 23 minutami:

[LIDEL GOURMET] Sladkosnedi momci, včeri sem bil v Lidlu in bolj po sreči kot po pameti kupil top 3 sladki namaz u lajfu. Lidl Deluxe pistacija namaz.

Dober, sam se ga po ene petih kozarcih naveličaš za nekaj časa, preveč "umetno" sladek.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 18 minutami:

Ma, živim dober km od lidla, samo sem že dva tedna v bovcu, pa še kak mesec bom.

 

Fak, če je kak kraj najbolj daleč od vsega na svetu, je to Bc

 

pomoje se ubijem, da bi mogu živet tam

mi je pa absolutno #1 kraj v SLO, kjer bi mel vikend <3

 

pa Thirsty River Brewery imo dela najboljši sour pir v Sloveniji

in to ne pravim, ker je šefica moja bivša sošolka :P

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...