Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 6 minutami:

predvsem upam da črni kombiji pazijo na Morsovo knjižnico, ker tam je pa res o ho ho robe, ki je lahko resno nevarna v napačnih rokah :D  Od priprave eksplozivov do orenk advanced snajperskega urjenja in strelskih zased, res ni da ni. Kot rečeno, potencialno zelo nevarni učni pripomočki 

 

glede izposoje Mein Kampfa pa samo butwhy.gif

kaj pomagajo morsu straže pred knjižnico z recepti za bombe, če lahko to vsak z dostopom do neta dol potegne??

Povezava do prispevka

Kaj se vam vsem že meša? Moj boj je splošno dosegljiva knjiga (od knjigarn do knjižnic..), res nismo več v nekih 70-ih letih al pa še manj. In če si jo prvič v življenju izposodim, ker me pač zanima, kaj je spisal (sicer dvomim, da bom prebral do konca, ampak ajde) sem 100% da ne bom na nobenem seznamu /teorijazarot. Ampak OK, če bom karkoli nenavadnega opazil, bom seveda poročal. 

Adolf Hitler: Mein Kampf - Moja borba (biblos.si)

edit: zaenkrat je 1 rešilec peljal mimo bajte. pa 1x sem v daljavi slišal policijsko sireno. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
gojc reče pred 6 minutami:

 

Anonimno je reku :lol:

 

 

Lej kolega sej ti ni potrebno verjet.

 

Bo @DaCapo povedal čez čas če opaža kaj več policije v okolici in če ga (čisto naključje seveda) bolj redno ustavljajo ala običajna kontrola prometa :)

 

 

 

Obstajajo tud druge poti kot it na svoj pc kjer si logiran z vsemi accounti in searchat po googlu ;)

 

In ne, ne verjamem, imas dosti vec problematicnih vsebin za trackat kot eno najbolj znanih knjih prejsnjega stoletja z akatero je 90% ljudi slisal in jih bo firbec matral

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 1 minuto:

kaj pomagajo morsu straže pred knjižnico z recepti za bombe, če lahko to vsak z dostopom do neta dol potegne??

 

nea vem čuj, spomnim se samo, da je bilo v knjižnici mega veliko knjig / VHS kaset na temo how-to za razne bojne tehnike, taktike in podobno. In da mi je bilo malo tko, whoa modeli, dejansko lahko pride en yolo boy in se klele dobesedno nauči, kako postavit npr. proper AAA snajpersko zasedo za atentat / umor.

 

Si predstavljam, da je veliko tega tudi na netu itak, ampak IMO ni kar tako dosegljivo - nimam pa zares filinga, ker nisem nikdar raziskoval tbh

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

Kaj se vam vsem že meša? Moj boj je splošno dosegljiva knjiga (od knjigarn do knjižnic..), res nismo več v nekih 70-ih letih al pa še manj. In če si jo prvič v življenju izposodim, ker me pač zanima, kaj je spisal (sicer dvomim, da bom prebral do konca, ampak ajde) sem 100% da ne bom na nobenem seznamu /teorijazarot. Ampak OK, če bom karkoli nenavadnega opazil, bom seveda poročal. 

 

Itak si jo lahko legalno sposodiš, kar pa ne spremeni dejstva, da padeš na seznam sumljivih oseb. Je pred leti Iztok Podbregar (takratni direktor Sove) glih o tej temi imel intervju.Še kar nekaj je literature na tem seznamu. Baje te 2 al 3 mesece podrobneje spremljajo (klice, net, gibanje) in če se iskanje podobnih zadev ne ponavlja, opustijo primer.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Itak si jo lahko legalno sposodiš, kar pa ne spremeni dejstva, da padeš na seznam sumljivih oseb. Je pred leti Iztok Podbregar (takratni direktor Sove) glih o tej temi imel intervju.Še kar nekaj je literature na tem seznamu. Baje te 2 al 3 mesece podrobneje spremljajo (klice, net, gibanje) in če se iskanje podobnih zadev ne ponavlja, opustijo primer.


Bullshit. To jaz ne verjamem. Sicer pa, tudi če me spremljajo 24 ur na dan. Naj izvolijo. Škoda davkoplačevalskega denarja, to je edina stvar, ki me pa res moti.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:


Bullshit. To jaz ne verjamem. Sicer pa, tudi če me spremljajo 24 ur na dan. Naj izvolijo. Škoda davkoplačevalskega denarja, to je edina stvar, ki me pa res moti.

 

Svet je postal takšna utopija, da se lahko varnostne službe sam še s par johani ukvarjajo, ki si v knjižnici izposodijo hitlerja pa popolni umor za telebane

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka

Sej verjetno si itak že na seznamu :

DaCapo reče pred 4 urami:


Drugače povedano: vse česar se lotim, je enostavno bomba. 

bomba-removebg-preview.png.8b80a321445edb67cb6f8106c17819fd.png
               approved by master chief DaCapo 
 

 

:D

 

Čak da se uskladijo evidence in jim pokažejo povezavo med objavami na Mn3njalniku(znan forum skrajnežev in drugih radikalcev) ter izposojo nazi literature iz knjižnice.

 

Samo še vprašanje časa (verjetno jutri zjutraj hišna) :ninja:

 

Fbi GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

@Gojc: sem zdaj takoj dal GoPro kamero polnit. Da bo v pripravljenosti in da bom takoj iz prve perspektive v živo poročal. ;)

To mi bilo res top, pač nek dogodek v načeloma dolgočasnem življenju v teh dnevih. Že lani, ko je prišel ob 22.00 nek kriminalist, mi je srce veselo bilo. Sem pa vseeno 2x preveril njegovo izkaznico, ker nikoli se ne ve...  Na žalost se je izkazalo, da samo išče neke meni neznane osebe in dejansko ni bilo nobene "akcije".

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

Good luck s prepričevanjem policije, da si gin juho in tvoje ostale krastačje čorbe res delal z namenom, da jih boš pojedel in ne da boš u luft fuknil parlament :D  


Gin Juha je bila skuhana in pojedena že pred 20 leti. Verjemi, da ni ostalo sledi. V hladilniku imam trenutno samo sestavine za Belega rusa in par piv. Dvomim, da je dovolj za razfuk parlamenta :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 minutami:

Že lani, ko je prišel ob 22.00 nek kriminalist, mi je srce veselo bilo. Sem pa vseeno 2x preveril njegovo izkaznico, ker nikoli se ne ve...  Na žalost se je izkazalo, da samo išče neke meni neznane osebe in dejansko ni bilo nobene "akcije".

 

Pol praviš te že najmanj od lani nadzorujejo :confused:

A opažaš kaj nepoznane avtomobile pred ulco sploh ob takih neobičajnih urah ?

V telefonu med pogovori kaj prasketa ali preklaplja ?

Si pozoren kdo odpelje smeti ?

 

Pazljivo torej. Očitno zbirajo morebitne dokaze in čakajo na odobritev...

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

@gojc kaj pa vem, avtobusi se vsak dan ustavljajo točno pred bajto, ampak to je nekako normalno, ker je pač bus postaja tam. Občasno mimo hiše pripelje tudi kak taxi, ampak se ne ustavlja, zato sploh ne beležim. Nepozanih avtomobilov zaenkrat ni, razen včeraj, ko je nekdo obrnil (za obračanje je pač uporabil naš dovoz) in zelo hitro odpeljal. Čisto slučajno sem ga zapazil, ker sem bil ravno na cigaretu. Telefon pa uporabljam zelo malo, ravno imam novega, zaenkrat nisem opazil še nič anomalij.  Edino Alexa mi je malo sumljiva, ker občasno kar sama začne nekaj komentirat, ampak OK, to je AI in verjetno si revica pač želi nekaj pozornosti. 

Povezava do prispevka

Kdo od večjih voditeljev pa je naredil dela, ki imajo dejansko neko vrednost? Churchill vem da je pisal precej kvalitetno robo iz področja zgodovine / mornarice. Pa neka FARC legenda Subcomandante neki neki je tudi zelo priznan avtor, kadar se glih ne nažiga po šumi.

 

Pa neki SLO premier tudi baje piše remek prozo... :D

 

Edit: Mark Avrelij je spisal klasična dela o stoiki, mojo mater je čist nahypal. Cezar tudi mislim da je dosti pisal o zgodovini in galskih pohodih.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...