Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 13 minutami:

 

tbh ne vem kdaj sem kje zunaj jedel zares dobre čevapčiče heh, očitno je to res nek lost art al neki

 

Jaz tudi ne! Nobenih takih, da bi rekel wooow in priporočal naprej. Zanimivo... Sem pa gledal tudi neke srbske youtuberje, ki snemajo hrano in pravijo, da niti v Beogradu ne dobiš dobrih cevapov kot v Sarajevu ali Leskovcu ipd. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

Drgac pa riddle me this

 

Kaj tle je 25k

4 kurbe pa gora coke_a?

Woofer 4k€

Projektor 5k€ platno 2k€

Denon 5k€

Fronti 5k€ + ostali boxi iz te serije

6 height boxov

Kabli, ps5 in ostalo...

 

Se nabere...

 

20220520_172642.jpg

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

tbh ne vem kdaj sem kje zunaj jedel zares dobre čevapčiče heh, očitno je to res nek lost art al neki


Čevape se mogoče še da najti, ampak res dober burek je pa precej večji problem. Za Maribor govorim.  Še najboljši mi je bil tisti iz Sarajeva oz. Baščaršije. (v bistvu gre itak za isto "franšizo" restavracij)
No, pa tudi čevape imajo tam res zelo OK! 
In krog je zaključen :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Bi pa mene čist zjebale te plave ledice, nimam očal in nič samo mam ful probleme fokusirat tako modro svetlobe, tiste lučke v Kranju za nov let tam pred Kavko al kam jih dajejo zdaj me ubijejo. A ne more model naštimat lepo rdečo kurbenhaus svetlobo, da ti je toplo pr srcu.


Če so neke normalne ledice, potem je itak možno nastavit barvo in svetilnost po želji. Jaz imam prav tako raje bolj tople odtenke, ampak mi je pa neonsko modra tudi OK. Ima nek svoj (techno) vibe, samo preveč močna ne sme bit. Sicer pa je to itak odvisno od feelinga oz. početja v sobici. Edino kakšne zelene res ne maram. Ali pa spacane rumene.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:


Čevape se mogoče še da najti, ampak res dober burek je pa precej večji problem. Za Maribor govorim.  Še najboljši mi je bil tisti iz Sarajeva oz. Baščaršije. (v bistvu gre itak za isto "franšizo" restavracij)
No, pa tudi čevape imajo tam res zelo OK! 
In krog je zaključen :) 

 

V LJ imaš imo dve opciji za burek. Če bi rad zelo soliden burek ki je na voljo povsod, greš pač v prvi market, kjer pečejo Pečjaka pizzo ali sira. Zelo solid glede na to da ga imajo res skor čist povsod in da je konstantno OK. Za plus +++ gurmanske pike pri ženskah imaš pa potem še Olimpijo, ki je sicer mega masten, ampak tudi dober in ima nek karakter. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 30 minutami:


Čevape se mogoče še da najti, ampak res dober burek je pa precej večji problem. Za Maribor govorim.  Še najboljši mi je bil tisti iz Sarajeva oz. Baščaršije. (v bistvu gre itak za isto "franšizo" restavracij)
No, pa tudi čevape imajo tam res zelo OK! 
In krog je zaključen :) 


Najbolsi je bil iz tiste pekarne na Teznu, Totaj al kak se klice. Samo sn ga jedo kake pol leta nazaj nazadnje. Pa je bil ogaben, tak da nea vem.

Povezava do prispevka

@Galko: kaj pa v MB? Ker v LJ sem zadnje čase res res redko. 
Moj foter je bil recimo vedno navdušen nad Totaj burekom. Nikakor ni bil slab, priznam, ampak zame skorajda preveč čebule. V plus lahko dam tudi, da je zelo poceni.  Dočim Sarajevo burek se mi je še bolj dopadel (je pa tudi malenkost dražji). 

 

@uros678: evo, prehitel si me glede Totaja. Res pa je, da ga nisem jedel že več kot pol leta. Čisto možno, da so se "pokvarili". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 25 minutami:

Men je hud setup, najbolj všeč mi je sicer parket :D Bi pa mene čist zjebale te plave ledice, nimam očal in nič samo mam ful probleme fokusirat tako modro svetlobe, tiste lučke v Kranju za nov let tam pred Kavko al kam jih dajejo zdaj me ubijejo. A ne more model naštimat lepo rdečo kurbenhaus svetlobo, da ti je toplo pr srcu.

Ne sj pač te ledice niso ble prižgane, sem rekel, da prižge za gostilniško fotko. Sj bi nardil duck face in two fingers, sam noben boomer nima instagrama.

Setup je pa že mal več k bolan, woofer res naredi svoje. Čez kake pol leta, ga mogoče spet prižge k nobenga ne bo doma :)

Povezava do prispevka

@uros678:  Hja, Totaja res že dolgo nisem. Ko sem ga nazadnje je bilo sicer absolutno preveč čebule. Dočim Sarajevo so pa imeli čisto nasprotno varianto :) Aja, pa tam je bil v rolici (bojda je to original način priprave). Meni zelo dober!

Sicer pa je težko to ocenjevat, ker sčasoma se ti ponudniki enostavno "pokvarijo". Poročaj kako ti bo Sarajevo, ker sem res radoveden. Če je še vedno OK, bi mi namreč kar sedel.
+ seveda navadni najcenejši jogurt . 

Edit: kolega iz Zemuna ima to "srečo", da jogurt vedno dobi zraven/vštet v ceno. Pri nas pa nisem čisto prepričan, da ta praksa zares deluje.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

tbh ne vem kdaj sem kje zunaj jedel zares dobre čevapčiče heh, očitno je to res nek lost art al neki

Unpopular opnion:

Men so walter čevapčiči dobri.

+ unique flavour masa, k je nisi mogel v vsaki trgovni. (baje zdej lahko, nisem še probal, če so res isti)

+ pečeni na odprtem ognju, oglju

+ dobra lepinja

 

- v Kranju je lokal taka beznica, da še v Bosni ni več takih lokalov, postrežba na kovinskih pladnjih, plastični stoli...

- če domov odneseš, se že kuhajo v embalaži in to več to...

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...