Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 5 minutami:

 

Kaj ne ješ več arašidovega masla? S čim pa rešuješ želodčne težave, ko se pojavijo?

a mu ni nazadnje nehal pasat jest

vem da sem bla posebej zgrožena ker men tud ni pasal jest in se je izkazal da bit cel pod stresom pa brez cukra v krvi je zelo 1/10 izkušnja ne priporočam

on pa cel srečen

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

@tomazek: uh, že vsaj leto dni nisem jedel arašidovega. Glede želodčnih težav pa: enostavno jih več nimam. Pojem lahko karkoli hočem in dejansko celo v pretiranih količinah. Je pa zanimivo, da več kot pojem, bolj hujšam. Mora biti neka anomalija ali pa sem zdravstveni fenomen :) 

@Fuksija: kaj pa vem, jaz sem se ga mogoče preobjedel, ker sem res pretirano fanatično to konzumiral. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 minutami:

a mu ni nazadnje nehal pasat jest

vem da sem bla posebej zgrožena ker men tud ni pasal jest in se je izkazal da bit cel pod stresom pa brez cukra v krvi je zelo 1/10 izkušnja ne priporočam

on pa cel sreče 

 

Ja... Še dobro, da si nehala. Tisto je bil poseben nutricisticen prijem, prilagojen njegovemu telesu. Ni za vse :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja, glej @tomazek, en tak primer: Samo za posladek vsak dan pojem eno taveliko Milko! Redno, že vsaj letno dni. Plus seveda še marsikaj ostalega junk-fooda, npr. čips, sladoled, kokice...
A sladkor imam vedno normalen in izredno stabilen (ne glede na hrano, aktivnost itd., vedno mi niha med 5.5 in največ 6.5). 

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Fvck, velika milka usak dan :confused:

 

Tu je kaj, 1000+ kalorij? 

 

Edit: Galko prehitu 

 

Ma evo, jst bi pomije prej bruhal kot da bi jo celo u enem dnevu pojedu, dejansko mi rata slabo če pojem preveč vrstic... 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

180 g sladkorja, ki jih naš junak stisne vsak dan samo v čokoladi, je ekvivalentno jebenim 45 kockam sladkorja :D:D :D :avadodo: 


Še vedno pa ostaja vprašanje, zakaj mi to sploh ne vpliva na krvni sladkor. :) 
In verjemi: aparat za meritve je top od top, dejansko sploh najboljši, kar ga trenutno lahko dobiš v SLO.

Povezava do prispevka

Če bi obstajala možnost 100% presaditve slinavke, bi svojo takoj dal sinu. Niti momenta ne bi razmišljal. 

P***, jaz lahko celo Milko pojem v enem in mi bo krvni sladkor dvignilo zgolj minimalno... On pa, če bi je pol pojedel, bi moral na urgenco. Ni pravice na tem svetu!

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

@Feget: to se povsem strinjam! Dejansko sem velik fan omenjenih LINDT.  Že zaradi tega, ker sem jih vedno nabavljal za DaPubeca, da je imel vsaj malo posladka oz. če mu je sladkor padel. In ko sem poskusil tudi jaz, sem takoj "not padel". 
Seveda je pri njemu drugače kot pri meni, ker on ima eno majhno (temno!) dovolj za teden dni.


Mogoče se pa jaz počasi spreminjam v muho* ? :) 
___________________________________________________
*Glej tudi: The Fly; David Cronenberg, 1986.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Tudi moje strani en mega +1 na Lind heavy duty 90% čokoladarje

 

jaz imam še eno švicarsko-vevško skrivnost, ki jo bom zdaj delil z vami:

 

Poleg čokolade si vsakič kupim še 20 dag belšemiranih mandljev ali lešnikov. Z eno roko krknem košček čokolade, z drugo si v večno lačna usta zabašem lešnik ali mandelj, da se vse skupaj združi v mega mix

 

 

tasty

 

healthy

 

beautiful

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...