Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma men grejo samo na jetra ti posti kjer z 200 besedami ne pove ničesar. Edino to, da ima neko mnenje, za katerega mora obvezno poudariti, da ni nujno, da je pravilno.

Stalno imam feeling, da vse kar napiše prihaja iz neke "Knjižice s frazami za vsakdanje čvekanje na facebooku". Kot sem že omenil, inerakcija z njim deluje kot čvekanje z nekim Chat Botom, ki ima predpripravljene odgovore. To me res razpizdi, ker je tako fakin plehko in brez karakterja.

 

Edino kar lahko odnesem od teh hladno-toplih postov je to, da tip očitno zelo rad piše. (Ne, DaCapo, ni treba zdaj potegniti tangento in začet nakladat o tem, kako si od nekdaj želel napisati roman.)

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

P***, dobro da si me opozoril. Lol! Kot da bi mi bral misli. 

To ti glih pravim.

ke_kit reče pred 8 minutami:

Stalno imam feeling, da vse kar napiše prihaja iz neke "Knjižice s frazami za vsakdanje čvekanje na facebooku". Kot sem že omenil, inerakcija z njim deluje kot čvekanje z nekim Chat Botom, ki ima predpripravljene odgovore.

 

Povezava do prispevka

@tomazek: saj pravim, da smo si različni. Meni je bilo za krajši čas zelo OK biti službeno LJ. Zakompliciralo se je edino zaradi familije, ker sem bil doma pač samo med vikendi. Sicer sem pa to zgodbico že večkrat povedal, zato se ne bom ponavljal. Bo Ke_Kit še res dobil nek odpor do mojih postov in potem sem ga najebal. :) 

/ampak ob teh zadnjih @ke_kit objavah pa priznam, da sem se res iz srca narežal. Polepšal mi je ta beden deževni dan!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni je cool živet v Sloveniji in dejansko ne bi emigriral zaradi keša, pač pa, ker so mi tudi kul experienci doživet druge države oziroma velika mesta, to pa te kot turista res proper useka po denarnici, ko plačuješ prenočišče. Je ene par lokacij, kjer bi si želel preživet par mesecev, kar bi bilo dosti lažje s službo tam pa najetim normalnim fletom, ne turističnega X). Lajf kot lajf pa mi je v Rupi super

Povezava do prispevka

Meni je tudi lajf v rupi super. Sploh zdaj ko se zardi covid situacije lajf umirili tako meni kot zeni. Tako nisma vec po vec tednov po budimpesti, dunaju, a coruni, haagu in se cem. Tudi ko kam grem, grem tjakaj za vsaj mesec, da dobim filing kako bi blo tam. In doselj bi lahko komot ostal v a coruni, montreuxu in kyotu.

Povezava do prispevka

Ma trenutno je na Japonsko dark souls mode priti že kot turist, kaj šele migrirat. Midva skos gledava karte, imava tudi na strani denar (oziroma glede na nek predviden znesek iz marca 2020, ko sva prvič nameravala iti (lol) sem zdaj gladko dodal +1000 € :D)

 

Ampak trenutno še vedno ne moreš priti kot solo turist. Oziroma pač tvegaš kazni. Lahko samo v skupini in v skupini moraš zraven imet Japonca, ki te vmes testira na covid (če prav razumem, za skupino se ne zanimam, zato tega ne lurkam)

Povezava do prispevka
Arey reče pred 19 minutami:

Sam to ne pomeni da moras imet job v sloveniji, sploh v [CURRENT_YEAR] ko se marsikaj da narest remotely. 


E, vidiš, to pa je zanimivo. Vsaj zame, ki sploh nisem na tekočem s tem. Primer: recimo, imam s.p. in delam nekaj za tujo firmo. Normalno izstavim račun in oni nakažejo na TRR? In kako je z davki (vse enako kot če delam s SLo podjetjem)?  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 urami:

Offtopic: kaj pa to, ko je moja sto let stara fotkica ravnokar objavljena na neki satirični spletni strani:
Minecraft to follow the success of Bing (newsbiscuit.com)
/me proud! :)
Strani sicer ne poznam, ampak očitno se radi zajebavajo. Zakaj pa so ravno mojega pujsa uporabli, pa nimam pojma.


 

Kako si pa najdel tole? :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

Js mam že kupljene letalske karte za Francijo, ne mi zdej govort o letališčih :lol:

Rip

 

Zdaj je loterija, a bos dobil plac na letalu (prodajajo vec kart za letalo kot je placa), a let sploh bo ali bo cez 2 dni, ali ti bodo sploh naložili kufre ali ne. Če maš 2 manjsi potovalki rajs vzami to in mas pr sebi :D

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...