Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aja, pozabil sem še na saintlouiške čefurje

 

0cKSA63.png

 

samo malo je bilo treba postopati po četrti (bevo mill, cca 70.000 bošnjakov), pa si že slišal nabijanje obratov na BMWjih in žlajfanje na parkplacu lokalnega community centra z minaretom

 

več o bošnjakih v st. louisu: https://unewsonline.com/2020/11/experience-the-rich-culture-of-little-bosnia-in-st-louis/

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 urami:

Jaz sam vem, da sem za Mazdo kupil kartico z navigacijo za 50€ na amazon.de, v uradni trgovini so hotl pa 500. Tko da če bo to prihodnost, kjer bo v avtu vse za začetno ceno, odklenu boš pa z bmw.320.2025.RaZoR.torrent je the joke on them, 100 let za leseno žlico.

VAG ima oz. je imel podobno foro z SD karticami (VW, Škoda in Seat). Kupil si kartico z zadnjo verzijo zemljevidov in ko si jo dal prvič v avto te je radio vprašal če želiš kartico registrirati na ta radio, ko si izbral OK je na del spomina kartice, ki je bil enkratno prepisljiv, zapisalo ID tvojega radia in tako je kartica delovala samo pri tebi, v drugem avtu ne. Potem so odkrili foro, da je neka serija Samsung MicroSD kartic imela spominsko področje kartice, kjer je zapisan ID vendorja kartice, po nesreči odklenjen. Naredili so nek derivat Ubunta in nekaj hekov s katerimi si takšno kartico pripravil z zadnjimi mapami, to področje spomina pa si prepisal z IDjem svojega radia. Tako je avto kartico sprejel in posodobil zmeljevide v radiu. To kartico si potem lahko pobrisal samo s Symbian Nokio in zopet uporabil za isti foro. Ko sem vse to naštudiral in pripravil sem videl, da že imam zadnje verzije map v avtu. :sorcerer:

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

pizda, usa kot avstralija mi je največji minus da got wagecuck ne bi dobil več kot 3 tedne to se mi zdi pa absolutno premalo

bi mogu nekak izsilt odpoved z odpravnino da bi lah cuzal socko vmes pa šel za 2 mesca in 29/30 dni al kukr kol že je max brez vize

Jaz grem 2023 vzhod USA za 21 dni. Od tega 2 dni ene konference, 2 dni tranzicije, tako da 17 dni hajkanja. Upam, da bo dovolj za proper feel

Povezava do prispevka

ma sj itak da nekak je

sj se da, sam si moraš najbrž organizirat čimveč  od ene zvezne, mogoče dveh, ne bi pa delal neke east-west coast ture (kar dejansko ful bi ampak ne če mam 3 tedne..) , ker celina je ogromna pa res maš tone za vidt.

kar gledam kake mal bolj v detail popotnike bi itak mogu par let tm živet da bi res mal bolj dal čez vse

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ti dam lahko en lifehack nasvet, mama je delala na CSD, tako da poznam kar nekaj trikov za dobit keš od države 

 

Lahko daš normalno odpoved

 

Potem pa te nek SP frend zaposli za določen čas npr. 10 dni zavoljo neke gluposti ala "urejanje papirjev", edini hakcl da te mora zaposlit na isti dan k te na jobu odjavijo iz obveznega zavarovanja (da v evidenci teče naprej kot da nikoli ni bilo prekinjeno)

 

Poteče pogodba za teh 10 dni, se prijaviš na zavod

 

Bum bam denarno nadomestilo, vrneš frendu tisti denar, ki je imel s stroški, ostalo maš za motele v USA

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 50 minutami:

Ti dam lahko en lifehack nasvet, mama je delala na CSD, tako da poznam kar nekaj trikov za dobit keš od države 

 

Lahko daš normalno odpoved

 

Potem pa te nek SP frend zaposli za določen čas npr. 10 dni zavoljo neke gluposti ala "urejanje papirjev", edini hakcl da te mora zaposlit na isti dan k te na jobu odjavijo iz obveznega zavarovanja (da v evidenci teče naprej kot da nikoli ni bilo prekinjeno)

 

Poteče pogodba za teh 10 dni, se prijaviš na zavod

 

Bum bam denarno nadomestilo, vrneš frendu tisti denar, ki je imel s stroški, ostalo maš za motele v USA

 

MODEL, A JE TO FOR REAL

A JE LAHK TUD DOO

 

PAGING MOJ DOBAR DRUGAR @Galko

al pa če ma kdo drug s.p.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

MODEL, A JE TO FOR REAL

A JE LAHK TUD DOO

 

PAGING MOJ DOBAR DRUGAR @Galko

al pa če ma kdo drug s.p.

To je 100 % real, lahko te zaposli tudi samo popoldanski SP, niti ne rabi bit full time

 

Kolega dal skozi točno to metodo februarja/marca 2022, šla smooth skozi no fucks given, padlo pol leta al kok nadomestila, ker je mel toliko let delovne dobe

Povezava do prispevka

Jaz pa bi Ljubljančane nekaj druga vprašal. En dan bom spet moral skočiti v Ljubljano na nek ultrazvok in celo večnost nisem bil v Kitajski... Kam se splača na mongolsko govedino? Pa da ima lokal lasten parkplac, če je le mogoče... Oziroma, da se nahaja v BTC ali podobno. Ne bom iskal parkirnih mest in nekje pešačil zaradi hitrega kosila. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...