Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

https://hop.si/2018/07/10/kdo-je-ubil-revijo-joker/

 

 

Navedek

Če bi pogledali sedanji mn3njalnik (kdor to bere iz dotičnega foruma, naj mu povem da za njihovo skupnost nimam nobene žale besede)

 

Navedek

Presenečen sem bil, ko sem vtipkal iskalni niz “revija Joker” v Google in našel teme na ostalih večjih forumih kot so Slo-tech ter med.over saj je tam prevladovalo odločno negativno mnenje. Dejansko je zaslediti celo nekaj privoščljivosti in ogromno udarjanja po uredniku ter forumskemu elitizmu, ki naj bi preveval mn3njalnik.

 

 ofak, tip je bral klikove kampanije

 

Zgleda vsaj lurka glede na spisan članek

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jaz pa mam eno vprašanje na katerega bom mogoče dobil 1000x hejt in ne vem kaj. Ampak ker na formu spremljam praktično samo 1 izbo in sedaj trenutno še tu pa tam pogledam kero drugo, me zanima zakaj imamo v tukaj v igrovju in konzolcu 2 podizbi (brezmejni onkraj in zmajev šupak). Vsaka ima po 1 temo in mi je prav zanimivo zakaj nebi Warcraft in Diablo spadala med normalne teme tukaj v sami izbi? Mora vsaka imeti podizbo? Meni vedno javlja neke novosti in pogledam, pa je nekaj čist XY in rabim nekaj časa, da vidim da so nove objave dejansko v podizbah.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Men forum brez Galkota in Ćamirja ne bo več isti.  Sj načeloma so mi vsi si uporabniki cool, vsak na svoj način, res da eni manj eni bolj. Ampak če bi se moral za dva odločit sta to definitivno Galko in Ćamir, tako na forumu, kot v RL. Vseeno glede banov bi moralo biti malo več tolerance do legend.

Povezava do prispevka

Meni je že zdaj žal za Čamirja, ker je bil eden od onih good guy tipov, kateremu se je že od daleč vidlo, da je pravi igričar! Tudi njegove razprave so bile vedno zanimive, čeprav včasih tudi malenkost predolge, za brat.

Tako sodobne kot starejše igre pozna tale dečko.

Pa tudi v RL sem ga že dvakrat na m33tu srečal.

Škoda, da so ga benal tukaj na tem forumu  :cry:

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Jaz pa mam eno vprašanje na katerega bom mogoče dobil 1000x hejt in ne vem kaj. Ampak ker na formu spremljam praktično samo 1 izbo in sedaj trenutno še tu pa tam pogledam kero drugo, me zanima zakaj imamo v tukaj v igrovju in konzolcu 2 podizbi (brezmejni onkraj in zmajev šupak). Vsaka ima po 1 temo in mi je prav zanimivo zakaj nebi Warcraft in Diablo spadala med normalne teme tukaj v sami izbi? Mora vsaka imeti podizbo? Meni vedno javlja neke novosti in pogledam, pa je nekaj čist XY in rabim nekaj časa, da vidim da so nove objave dejansko v podizbah.

 

isto sem jaz predlagal vceraj: http://dev.mn3njalnik.com/index.php?/topic/70-meta-forum-komentarji-težave/page/4/&tab=comments#comment-1661

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...