Skoči na vsebino

Murgeljska propaganda VS. Orbanove Nore


ChAiN

Priporočeni prispevki

Ninđa reče pred 1 uro:

Vsi ti NTAji, Nove24 in razni regionalni portali so slaba šala. Mrcvarijo materinščino. Vsaj toliko bi se lahko potrudili, da bi napisali berljive tekste. Stilsko na nivoju kitajskega google translate spama.

Hja, za kaj takega rabiš dejansko pismen folk zaposlen.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Kosinus reče pred 8 urami:

Če bi bil jaz urednik Nove24, bi še bolj ekstremne stvari objavljal in se potem smejal ob analizah raznih državljanov ter Angelovih traktatih.

Tole. Ampak dejansko je trend drugačen, v zadnjem času so konkretno potegnili na zavore. Raznih odkrito ksenofobih aktov aka fotografiranje muslimank v slovenskih trgovinah se več ne grejo. Tako da pomoje so enostavno zaznali, da se najbolj redneck vsebine ne splačajo, pa so se probali vsaj malo usmeriti v bolj """tehtne""" članke

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 4 minutami:

Kljub vsemu je nekomu nova24 trn v peti.

He he he, očitnonje res v službi resnice.

Jah, če jih pač vidiš kot lažniv medij za širjenje sovražne propagande, potem so ti seveda trn v peti, kdo bi pa rad, da se okoli širijo laži in sovraštvo

 

Saj isto Nova24evci gledajo na ostale medije, vendar pač skozi svojo prizmo ugrabljene države in nevarnosti komunizma. Verjetno ni naključje da je veliko njihovih objav namenjenih diskreditiranju drugih medijev 

Povezava do prispevka

Mene bi bolj skrbelo kako lahko neki resni novinarji na resnih medijih lažejo oz tako sovražijo JJ da si zgodbe kar izmišljajo. Ali pa da so taki aktivisti da nosijo parole kar na svete zavodov, ali pa da širijo pozive k protestiranju sredi pandemije ipd.  Kar zaskrbljujoče, takim novinarjem in takim medijem ni veliko za verjet. Žal.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 9 minutami:

Mene bi bolj skrbelo kako lahko neki resni novinarji na resnih medijih lažejo oz tako sovražijo JJ da si zgodbe kar izmišljajo. Ali pa da so taki aktivisti da nosijo parole kar na svete zavodov, ali pa da širijo pozive k protestiranju sredi pandemije ipd.  Kar zaskrbljujoče, takim novinarjem in takim medijem ni veliko za verjet. Žal.

Se strinjam, da je izmišljevanje zgodb zelo zaskrbljujoče. Ampak vsaj zaenkrat jaz tega nisem zasledil, razen seveda na Nova24. Bi pa glede druge strani lahko rekli, da se potencialno zasledi "pretirano gledanje pod prste", tako da boostajo neke benigne reči kot hude pregrehe, medtem ko faile druge strani prikažejo bolj medlo

 

Če imaš primer izmišljevanja zgodb (najraje več, ker enkrat damo vsakemu wild card), jih kar nalepi

 

Pozivanja k protestom tudi nisem zasledil, verjetno je šlo za kak izpad novinarja na privat profilu katerega družabnega omrežja? 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 2 urama:

Delo/Karba, novinar ki si je zgodbe kar sam pisal

RTV/Prostitutke

RTV/unaniz Tednika, ki jenkar rekla da si JJ dela vojsko 

Ne vem, meni so to slabi primeri, sem res pričakoval kaj bolj tehtnega, sploh ker sem nedvoumno prepričan, da do tega prihaja. Ampak kot rečeno, tvoji primeri so mi slabi: 

 

Karbo so outali na lastnem cajtingu, kjer se je moral opravičiti (podrobnosti se žal več ne spomnim, pred osmimi leti me te stvari še niso podrobno zanimale)

 

RTV prostitutke - pač JJ se je s tem, da je novinarke oklical za prostitutke, obnašal za nevredno odrasle osebe, povsem upravičen backlash. Razen če ne misliva na isto situacijo? 

 

3. primer: se ne spomnim, bi pa bilo dobro vedet, v kakšnem kontekstu je bilo mišljeno in kaj pomeni "vojska" v tem primeru. Imaš morda link? 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

kontekstu je bilo mišljeno in kaj pomeni "vojska" v tem primeru. Imaš morda link? 

Kaj se ne spomniš.  RTV se je morala opravičit z oglasom. LooL

 

A sploh veš oz a spomniš zakaj je JJ oklica tiste dve za prostitutki?

 

Res imamo spomin zlatne ribice.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 1 uro:

Saj andrejus niti toliko ne zna napisat, da bi lahko vedel o cem tocno govori. Pac, trije bedni poskusi whataboutizma, ki po njegovem opravicujejo "uravnotezene desne medije" (tipicen oksimoron, skoraj tako kot slovenska demokratska stranka :rofl:

Če ne zeliš slišat pač ne boš nikoli slišala.

 

Vsi 3je so znani primeri. Ne bom pa za vas iskal in potem dobil nazaj ala 'Karba je pa že bil outan iz Dela". Za škodo, ki jo je naredil je bil nagrajen.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 42 minutami:

Če ne zeliš slišat pač ne boš nikoli slišala.

 

Vsi 3je so znani primeri. Ne bom pa za vas iskal in potem dobil nazaj ala 'Karba je pa že bil outan iz Dela". Za škodo, ki jo je naredil je bil nagrajen.

"Lahko bi argumentiral oz. vsaj dodal kaksen opisni stavek, da bi ljudje lahko vedeli na kaj sploh ciljam, ampak ne bom. Rajsi nabijam dalje na tisto, kar mi je se ostalo!" 

*grasping at straws*

 

Lp, Andrejus

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 uro:

Če ne zeliš slišat pač ne boš nikoli slišala.

 

Vsi 3je so znani primeri. Ne bom pa za vas iskal in potem dobil nazaj ala 'Karba je pa že bil outan iz Dela". Za škodo, ki jo je naredil je bil nagrajen.

Partyzani so bili na strani Roosevelta, Churchilla, Stalina, De Gaulla, Marshalla,  Žukova, Montgomerya, Eisenhowerja, Pattona.. Domosranci so bili na strani Hitlerja, Mussolinija, Hirohita, Quislinga, Horthyja, Tise, Pavelića.

Povezava do prispevka

Jaz nič ne vem, da bi se morala RTV kaj opravičiti, pa sem kar dobro spremljal zadevo.

 

In to da je JJ napisal glede presstitutki tudi ni bila krivda na strani RTVja. Če bi imel JJ argument/dokaz proti tistemu, kar sta novinarki napisali bi ga lahko pokazal. Tipična SDS fora, ko nimaš dokazov za/proti nekaj, greš žalit osebo in iskat neke teorije zakaj to oseba pravi. 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 3 urami:

Kaj se ne spomniš.  RTV se je morala opravičit z oglasom. LooL

 

A sploh veš oz a spomniš zakaj je JJ oklica tiste dve za prostitutki?

 

Res imamo spomin zlatne ribice.

Koga boli kurac zakaj ju je oklical za prostitutki? Pac to se ne dela in to je to.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...