Skoči na vsebino

Slovenska nogometna reprezentanca


Jude

Priporočeni prispevki

IMO letos kljub uvrstitvi ne bo niti 10% tega doživljaja kot se ga vsi spominjamo oz otroštva. Nekaj je itak zato, ker smo se postarali, velik del pa ker je zveza totalno uničila vzdušje na tekmah, UEFA pa razvodenela Euro. Za oboje smo Slovenci krivi. :D no vseeno, tako se nisem veselil tekem repke od SP2010.

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 17 urami:

po skoraj četrt stoletja se mi še vedno ne sanja kaj se je točno zgodilo tu. razen da je mirau palinsk spravil žogo v mrežo. baje.

Kot jaz vem je Rudonja užgal na gol, Pavlin pa je žogi spremenil smer. Pa en od naših je bil v ofsajdu, še dobro, da sudija ni piskal.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 17 urami:

Mislim, da so tudi brez trojice sposobni komot premagat Slovenijo.

 

Imajo precej daljšo in bolj kvalitetno klop kot Slovenija, tako da ne bo simpl.

 

1 točka na Danskem bi bila zlata vredna.

 

A ma točka kaj veze? V vsakem primeru rabimo potem vsaj remizirat proti Kazahstanu?

 

Smo lahko z osvojeno točko na Danskem (in če potem premagako Kazake) prvi v skupini?

Povezava do prispevka

Ja, točka ne pomaga, če bi Kazahstan zmagal obe tekmi.

 

Lahko smo z remijem prvi v skupini, ampak bi odločala GD, ker bi bili v h2h izenačeni. Trenutno imamo ob istem številu doseženih golov +11, Danci pa +10. Ampak bolj verjetno, da bodo oni s kakšno večjo razliko premagali S. Irce kot pa mi Kazake. No, saj na koncu 1. ali 2. niti ni važno, samo da gremo v Nemčijo. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Ja, točka ne pomaga, če bi Kazahstan zmagal obe tekmi.

 

Lahko smo z remijem prvi v skupini, ampak bi odločala GD, ker bi bili v h2h izenačeni. Trenutno imamo ob istem številu doseženih golov +11, Danci pa +10. Ampak bolj verjetno, da bodo oni s kakšno večjo razliko premagali S. Irce kot pa mi Kazake. No, saj na koncu 1. ali 2. niti ni važno, samo da gremo v Nemčijo. 

Bolj moralno zlata točka, s Skandinavci smo Slovenci vedno imeli težave in to bi bila fantastična popotnica za zmago? nad Kazahstanom.

 

Mene bolj skrbi desna stran brez Stojanović, ki je fantastičen krilni igralec, ki dobro pošilja predložke plus seveda skrbi za obrambo.

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 minutama:

 

Jaz res ne razumem zakaj se Slovenci tako radi oblečejo v reterdirane klovne ko gredo na kakšno tekmo. 

 

Jah, jebiga, takrat smo še iskal neko 'identiteto' po kateri bi nas na daleč prepoznali. Hrvati so tu, za moje pojme, zmagali s tistimi kockicami. Naši bi pa posnemal.. S kapo, ki je ne bi niti v norišnicah talali. :lol:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

O fak. To imate pa zaklad v rokah, fotke EURA iz časov škljoc aparatov. 

 

Mater sem nervozen že cel teden... Vse kar si od nekdaj želim je it gledat našo fuzbal repko nekam na EURO... 

 

Prej sem gledal intervju Zahota s Stanićem. Majstore zaključi intervju z besedami "Hvala za vabilo. Rad govorim o nogometu. Bolj kot ga gledam." :cry: In ne, ne moremu mu dat najvišje funkcije v fuzbalu pri nas... Ne da tip ve o fuzbalu. Tip JE fuzbal. 

 

Ajde dans zmaga pa v ponedeljek fešta v Stožicah. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...