Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 19 urami:

model komaj da se je dotaknu sploh notranje strani nosnice in to je blo to

sej zdaj delajo tako, zato pa si vsi brisi lažno negativni

jim je začela voda teč v grlo ker je malo morje okuženih + treba je sforsirat to cepljenje dokler je še (vsaj malenkost) časa

Povezava do prispevka

Po raziskavah sodeč so plitvi brisi manj zanesljivi kot globoki, ampak razlika je majhna, odtehta jo pa več opravljenih testov (manjši odpor ljudi, samotestiranje).

 

Ne spremljam uradnih smernic. Če je komu lažje verjeti, da je komanda od zgoraj, da se dela plitve brise, tako da se

1) čim več ljudi okuži

2) ???

3) cepljenje

4) ???

5) profit,

 

pa tudi prav.

Povezava do prispevka

Kitajci so tkoaltko ugotovili, da je najbolj učinkovit analni bris...........so figure it out. Pri naslednji epidemiji COVID 22/23 se bojo pa najbrž poslužil še genitalnega, ker števila odprtin kjer so že brskal zmanjkuje. Tipi mamo srečo ker kurac ni votlina, tko da mi bomo lahko mogoče scal po palčkah. Pa lahko se vrnemo spet na začetek, ker so to vsi očitno že pozabil, kaj je Kerry Mullis povedal o PCR testiranju...... 

 

anal.thumb.jpg.040c559ff4bd207847e4387335221f04.jpg

 

 

Povezava do prispevka
X-Alien reče pred 4 urami:

Če je komu lažje verjeti, da je komanda od zgoraj, da se dela plitve brise, tako da se

1) čim več ljudi okuži

2) ???

3) cepljenje

4) ???

5) profit,

ne rabiš komande, pač zasebni izvajalci testov ne grejo tako globoko, ker je pol test manj neprijeten in ker je večja verjetnost da boš negativen

 

rabiš negativen test za na dopust, kam boš šel:

 

a) tam kjer ti ga zabijejo do možganov in je hkrati večja verjetnost da boš pozitiven

 

b) tam kjer se ti samo malo dotakne nosa in boš skoraj sigurno negativen

 

normalen človek bo šel na b

 

 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 15 urami:

ne rabiš komande, pač zasebni izvajalci testov ne grejo tako globoko, ker je pol test manj neprijeten in ker je večja verjetnost da boš negativen

 

rabiš negativen test za na dopust, kam boš šel:

 

a) tam kjer ti ga zabijejo do možganov in je hkrati večja verjetnost da boš pozitiven

 

b) tam kjer se ti samo malo dotakne nosa in boš skoraj sigurno negativen

 

normalen človek bo šel na b

 

 

Vsakic grem tja, kjer mi je najbolj pri roki in je najmanjsa guzva. 

 

Ampak nisem normalen clovek, i guess. 

Povezava do prispevka

 

Med gledanjem zgornjega videa sem se spomnil na spodnji post. :happy:

 

manakiin reče Dne, 30. 10. 2021 at 16:01:

1. Kamionđije in kmetje so najmanj precepljene skupine ljudi.

 

2. Preberi to zgoraj še enkrat.

 

3. Poskusi z logiko priti do zaključkov, če res izženeš vse antivaxxerje.

Povezava do prispevka
UFO reče pred 36 minutami:

 

 

«Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan.»

       — Milan Kučan

 

«Uživajte, dokler lahko!»

       — Jelko Kacin

 

 

 

Ah, političnih pajacotov se ne posluša. Aborigini v Avstraliji pravijo da je tale naš konstrukt, ki ga imenujemo resnično življenje - Alcheringa (dreamtime) in da vsi sanjamo ta svet in ga skupaj kreiramo v realnost, ki jo potem vidimo :))))))))))))))

 

 

Povezava do prispevka

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mladi-zdravniki-po-11-do-14-letih-studija-delamo-za-9-evrov-na-uro.html

https://www.24ur.com/novice/slovenija/delavci-steklarne-hrastnik-mnozicno-vrocajo-odpovedi-ne-moremo-vec-trpeti.html

 

Zdaj, ko v tem topicu nihče ne piše več gluposti, imam več časa prebirati gluposti iz drugih virov in me zanima, kaj se je sedaj zgodilo z družbeno odgovornostjo, pa občutkom za sočloveka in solidarnostjo. A se ne gremo tega več? Nekam hitro smo padli s tistega vzvišeno patetičnega "stopimo skupaj" dušebrižništva nazaj v... Iščem besedo... Sebičnost.

 

In ja, zavedam se, da sta zdravje in ekonomsko stanje dve različni in nepovezani stvari. Bi pa vseeno vsem ovcam pripomnil, da se malo zberete in da naslednjič, preden začnete blejati o sebičnosti antivakserjev upoštevate, da tako kot je nekdo reven ali bogat in ima pravico biti sebičen ali solidaren v ekonomskem  smislu, je tudi vsak posameznik zdrav oziroma bolan in ima pravico biti sebičen ali solidaren v zdravstvenem smislu. Pa mi je osebno vseeno v kakšnem položaju je kdorkoli; samo ob naslednji podobni situaciji se spomnite, da se vsak lahko svobodno odloča o sebi in ne začenjajte spet zganjati fašizma. Oziroma če malo skrajšam, v rit se kavsnite.

 

 

Povezava do prispevka

zadnjic uletim k eni doktorci privat, na en brezvezen pregled na katerega nisem hotu it, sam se mi ne da poslusat drugih.

 

Medtem, ko okoli mene plese 10 minut v Dolce Gabbana teniskah, sem si sam mislil, kolk kosta ta BS pregled, brez potrosnje materiala, bilo je 105 €, hvala zdravniki, res ste angeli.

 

V bistvu samo paraziti, ki se hranijo s strahom in zeljo starejse populacije, da bi zivela vecno.

 

v rangu z gospodarskimi kriminalci, policijo, politiki in odvetniki nekje ta trenutek

 

 

LP

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 1 uro:

zadnjic uletim k eni doktorci privat, na en brezvezen pregled na katerega nisem hotu it, sam se mi ne da poslusat drugih.

 

Medtem, ko okoli mene plese 10 minut v Dolce Gabbana teniskah, sem si sam mislil, kolk kosta ta BS pregled, brez potrosnje materiala, bilo je 105 €, hvala zdravniki, res ste angeli.

 

V bistvu samo paraziti, ki se hranijo s strahom in zeljo starejse populacije, da bi zivela vecno.

 

v rangu z gospodarskimi kriminalci, policijo, politiki in odvetniki nekje ta trenutek

 

 

LP

Na izi bi ti in UFO lahko studirala deset let ali kolikor casa traja za specializacijo in plesala naokoli v Dolce Gabbana teniskah. 

 

Zdravniki so med najbolje placanami poklici v svetu. V Sloveniji se pa pricakuje, da bodo za drobtinice delali nadure, za parznike, ponoci, in ujckali ljudi, ki se nocejo cepit, ker je njihova pravica biti bedak. Ne vem kako si predstavljate zapolniti javno zdravstvo s takim odnosom. Ocitno je v Sloveniji treba biti reven in nesposoben bedak potem imas pa spostovanje takih kot sta vidva.   

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...