Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

kool reče pred 18 minutami:

1.Da

2.Problem je da se ne pustijo zastrupiti prostovoljno 

3.Da

 

Celotna PCT zarota je namenjena zgolj temu, da si ljudje v žile vbrizgajo satanistično brozgo s pomočjo katere jih bo gospod Bill Gates v prihodnjosti nadzaroval in jim pošiljal reklame in windows update direktno v mozag. Če želiš izvedeti več o temu se prosim posvetuj z gospodičom nad mano. 

 

Z  mano se ni treba posvetovat. Jaz sem samo napisal kaj ljudje pravijo o teh teorijah in kako se teorije napačno interpretirajo. Glede wireless messengerja in ali je to že možno pa tudi ne morem vedeti. Posnetek je s tedx-a kjer so baje sami strokovnjaki, tko da če strokovnjaki rečejo da je možno, pol je najbrž možno. Če verjameš dohtarjem, politki in stroki, pol lahko verjameš tudi tistemu modelu, ki je nek profesor ne? :)))

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 20 minutami:

 

Z  mano se ni treba posvetovat. Jaz sem samo napisal kaj ljudje pravijo o teh teorijah in kako se teorije napačno interpretirajo. Glede wireless messengerja in ali je to že možno pa tudi ne morem vedeti. Posnetek je s tedx-a kjer so baje sami strokovnjaki, tko da če strokovnjaki rečejo da je možno, pol je najbrž možno. Če verjameš dohtarjem, politki in stroki, pol lahko verjameš tudi tistemu modelu, ki je nek profesor ne? :)))

 

Sej na pravim nič, par strani nazaj smo vzpostavili da je potrebno vpoštevati vse raziskave in dejstva dokler niso strokovno ovržena. Kdo ve kaj je res in kaj ne.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 8 minutami:

Dost zanimiv je tud kako lepo sorazmerje je med nizko izobrazenostjo in anitvax idejami. Kot tud z razvitostjo drzav/regij.

 

Me zanima kako si ljudje ki ne marate znanosti to razlagate.

Po eni strani je znanost farmacevtska zarota ampak če pa Facebook zdravnik proti koroni priporoči tablete za razčrvovanje živine ali antibiotike (ali kaj je že bilo) za akvarijske ribe pa se brez pomisleka vzame.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 21 minutami:

Dost zanimiv je tud kako lepo sorazmerje je med nizko izobrazenostjo in anitvax idejami. Kot tud z razvitostjo drzav/regij.

 

Me zanima kako si ljudje ki ne marate znanosti to razlagate.

 

Sploh oni visoko izobraženi, ko so se cepl, zato, da zaščitijo druge. 

 

Za ljudi, ki ne marajo znanosti, boš mogu it pa vprašat med verske fanatike.

 

Zgleda, da ti visoka izobrazba ne pomaga glih velik pri dojemanju tega, da vsi ki izrazimo dvom v covid provax znanost, nismo proti znanosti. Večina nas ma lepo pocepljene otroke, pa sami smo verjetn cepljeni za več stvari kot ti sam. Ker pač zaupamo v neka preverjena cepiva, ki so v uporabi že desetletja.

 

Dobesedno ste isti ko janšisti, ki vse, ki niso za njih dojemajo kot komuniste.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 3
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 18 minutami:

Dost zanimiv je tud kako lepo sorazmerje je med nizko izobrazenostjo in anitvax idejami. Kot tud z razvitostjo drzav/regij.

 

Me zanima kako si ljudje ki ne marate znanosti to razlagate.

 

to ti pravi tvoj občutek, da si izobražen/pameten ali še kaj bolj oprijemljivega?

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 9 minutami:

 

Sploh oni visoko izobraženi, ko so se cepl, zato, da zaščitijo druge. 

 

Za ljudi, ki ne marajo znanosti, boš mogu it pa vprašat med verske fanatike.

 

Zgleda, da ti visoka izobrazba ne pomaga glih velik pri dojemanju tega, da vsi ki izrazimo dvom v covid provax znanost, nismo proti znanosti. Večina nas ma lepo pocepljene otroke, pa sami smo verjetn cepljeni za več stvari kot ti sam. Ker pač zaupamo v neka preverjena cepiva, ki so v uporabi že desetletja.

 

Dobesedno ste isti ko janšisti, ki vse, ki so proti dojemajo kot komuniste.

Lepo da si se prepoznal med tistimi ki ne marajo znanosti, ampak nisi odgovoru na vprašanje.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Dost zanimiv je tud kako lepo sorazmerje je med nizko izobrazenostjo in anitvax idejami. Kot tud z razvitostjo drzav/regij.

 

Me zanima kako si ljudje ki ne marate znanosti to razlagate.

 

Fig. 1  Fig. 2

 

Lep pozdrav in LP iz Rusije, države, v kateri prevladuje revščina in nazadnjaštvo, bolje se imajo celo v Ugandi, Ruandi in Pakistanu.

 

PS Putin je rusom očitno povedal nekaj, kar nam naša stroka ne. The plot thickens....

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 5 urami:

Posnetek je s tedx-a kjer so baje sami strokovnjaki

Hahahahahahaha

in v kombinaciji z enim postom pred tem:

HAHAHAHAHAHAHA

 

No saj itak vse razlozi tole zdaj vse tvoje poste, naivnez brez meja si, verjames temu kar nekdo rece, preferencno na socialnem omrezju in ki se oznaci kot samo oklican strokovnjak ampak je zdraven se "poljuden" in "govori z zdravo kmecko pametjo".

Da ti malo razblinem iluzijo, TEDx kratico si lahko kdorkoli doda pred svojo prezentacijo ce placa TED talks in ti dobesedno nic ne preverjajo vsebine ne speakerja ker jih ne briga dokler dobijo denar.

https://www.ted.com/about/programs-initiatives/tedx-program

 

To ni sicer misljeno nujno za ta specificen posnetek ker se mi niti ne da preverjat, opazka je in general ker lepo razlozi tvoje poste.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 9 urami:

Hahahahahahaha

in v kombinaciji z enim postom pred tem:

HAHAHAHAHAHAHA

 

No saj itak vse razlozi tole zdaj vse tvoje poste, naivnez brez meja si, verjames temu kar nekdo rece, preferencno na socialnem omrezju in ki se oznaci kot samo oklican strokovnjak ampak je zdraven se "poljuden" in "govori z zdravo kmecko pametjo".

Da ti malo razblinem iluzijo, TEDx kratico si lahko kdorkoli doda pred svojo prezentacijo ce placa TED talks in ti dobesedno nic ne preverjajo vsebine ne speakerja ker jih ne briga dokler dobijo denar.

https://www.ted.com/about/programs-initiatives/tedx-program

 

To ni sicer misljeno nujno za ta specificen posnetek ker se mi niti ne da preverjat, opazka je in general ker lepo razlozi tvoje poste.

 

Kako je pa to kaj drugače od politike in njihovih "strokovnjakov", ki jim je važno da poberejo denar  in potem plasirajo svoje agende v mainstream medije, katerim je tudi važno samo  da pokasirajo denar? Dobro vem glede TED-a,  pa sej model ki je govoril je strokovnjak, profesor na Miamijski univerzi in ga lahko preveriš tukaj.Kot sem jaz gledal TED talke so govorili večinoma ljudje ki so se spoznali glede stvari o kateri so govorili.  Pa glej meni je vseeno če hočeš diskreditirat kaj jaz napišem, to je anonimen forum, kjer ljudje večinoma pišejo povprek, dostikrat tudi impulzivno in brez ramišljanja, samo da reagirajo, ko se jim zdi da jih je nekdo užalil. Jaz kaj napišem in ko berem, kdaj tudi izvem kaj dobrega kar še nisem vedel in to je bistvo. Nimam vedno vse prav kar napišem in ne kontroliram čisto vseh besed, da me slučajno  en tak kot si ti ne bi dobil na kakšni besedi. Če zdej misliš da se bom  zaradi tega sekiral.........:D

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 19 minutami:

No lepo, samo da se zavedas da ta "kdaj tudi izvem kaj dobrega kar se nisem vedel" glede na to da ocitno ne factcheckas pomeni da pozres veliko bullshita ki mu slepo verjames. Kar se vidi.

 

Jaz pa vidim da bi se ti rad še kaj naučil. Mislim da je tale TEd talk taprav zate ;) Začni factcheckat tale paradox, da boš zaposlen za nekaj časa :).

 

 

Edit: Aja sej res to ni TED talk, ampak TEDEd. Nisem factcheckal samega sebe :D.  

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Pa fascinantna mi je ta mentaliteta "sej drugi tud delajo to za denar!". Aha se pravi ker doloceni ljudje govorijo nekaj za kar so placani, potem to upravici in nekako da kredibilnost tudi tem ki to delajo to ocitno za profit, ker so pac isti? In ker so bolj poljudni, naredijo lepsi video in govorijo narativo ki je blizje tvojim videnjem to mora pomenit da imajo prav?

Pazi tale mindfuck, kaj ce nobenega od obeh variant ne bi smeli jemati kot samoumevno, in bi morali factcheckat tako tiste na TVju kot te z youtube videi ki nabirajo viewe? Radikalno, vem

Povezava do prispevka
mangoforatango reče Pravkar:

GTI. Mojster ignorance. Mitsu mu da link do informacij glede predavatelja, GTI proceeds with factchecking smarts.

Well vidim da pritiskam in razkrivam prave luknje ker se name vziga zadnje 3 strani pet najvecjih conspiracy theoristov pa sploh ne engagam z njimi sploh. :D

Kaj, resnica pa cold fact pecejo pa je treba s slabimi poizkusi diskreditacije? :lol:

Povezava do prispevka
mangoforatango reče Pravkar:

 

That's the point.

And you're missing it.

Mitsu je factcheckal po tem ko sem mu to vrgel na pladenj, pred tem je jasno in sam rekel da, citiram,

Navedek

Posnetek je s tedx-a kjer so baje sami strokovnjaki

kar direktno pomeni da ni factcheckal ampak je privzel da so in verjel

ce bi factcheckal, potem ne bi rabil napisat baje, ker bi vedel da je ta tip strokovnjak, oz ne bi mogel tega napisat sploh, ker bi vedel da ni nobenega vetting procesa za TEDx

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

Lejte kako dobro delujejo ukrepi: https://news.yahoo.com/australias-largest-state-hits-record-131650309.html

 

Navedek

Australia's largest state hits record-high COVID-19 cases despite weeks of strict lockdown. 'It's a tinderbox ready to explode,' one official said.

 

Naravna imunost je boljša od cepiv: https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.24.21262415v1

 

Navedek

This study demonstrated that natural immunity confers longer lasting and stronger protection against infection, symptomatic disease and hospitalization caused by the Delta variant of SARS-CoV-2, compared to the BNT162b2 two-dose vaccine-induced immunity.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...