Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

27.8.2021

Navedek

Moderna: "Trdi delci" ne predstavljajo tveganja

Moderna je v odzivu potrdila, da so bili obveščeni o "trdih delcih" v cepivu, ki ne predstavljajo tveganja za varnost ali učinkovitost cepiva.

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/japonska-zaradi-kovinskih-delcev-prekinila-uporabo-cepiva-moderna/592009

 

28.8.2021

Navedek

2 people die in Japan after receiving Moderna Covid-19 shots from batch that was withdrawn due to foreign material in some vials

 

https://www.rt.com/news/533323-japan-moderna-vaccination-deaths/

 

  • Trol 1
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 37 minutami:

Moderna: "Trdi delci" ne predstavljajo tveganja

Moderna je v odzivu potrdila, da so bili obveščeni o "trdih delcih" v cepivu, ki ne predstavljajo tveganja za varnost ali učinkovitost cepiva.

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/japonska-zaradi-kovinskih-delcev-prekinila-uporabo-cepiva-moderna/592009

 

 

A ni že tale ženska spodaj pri nas nekaj o tem govorila pred časom in so jo zjebal.  A to zdaj ko so Japončki to ugotovili je notri še več kovinskih delcev, ali toliko kot jih je našla ta ženska spodaj? A se da to kaj fact checkat? 

 

 

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 2 urama:

image.thumb.png.0e24ee02ed57fdaf2b9c03188be1f96b.png

 

 

Seveda sem napisal da so žensko zjebal. Vse njene videote so skinil z neta in ta je edini ostal na Youtube-u. In zakaj je ostal? Točno zaradi tega kar piše ob straneh, da kdor polinka  ta video, je ta napačna interpretacija simbolike iz Biblije zraven. In se lahko marsikdo reži in norčuje in ne posluša kaj ima ženska za povedat in zaradi napačnih interpretacij ob straneh in konotacij, ženska takoj izgubi na kredibilnosti pri določenem segmentu ljudi. Sicer pa kdor je pravilno naštudiral numerično simboliko iz Biblije so mu znane številke 666, 1080 in 1746, ki so neka zaključena celota in seveda pomenijo nekaj drugega kot to govorijo farji  in nepoznavalci (666=The number of the beast-satan, hudič, belzebub, blablabla...............:)))))). Koliko je pa ta ženska naredila pravilen eksperiment in podala prave informacije pa tudi jaz ne morem vedeti, ker informacij in dezinformacij je veliko. Ampak meni je žesnka kul, vsaj umirjeno je povedala kar je imela. 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
hordak reče Dne, 26. 8. 2021 at 20:09:

Kva je blo pol z uno zdravnico izpred par mescev, ki je dala eno vialo na analizo ? In so tudi našli noter svašta, nanjo so se pa pol vsi spravili.

 

 

Mitsu reče Dne, 28. 8. 2021 at 13:13:

 

A ni že tale ženska spodaj pri nas nekaj o tem govorila pred časom in so jo zjebal.  A to zdaj ko so Japončki to ugotovili je notri še več kovinskih delcev, ali toliko kot jih je našla ta ženska spodaj? A se da to kaj fact checkat? 

 

 

Problem je, da se poslala na NIJZ al nekam pod lažno oznako, zmešano v urinski vzorec in itak, ko so potem poslali rezultate nazaj je bil notri pač urin, je prišlo do na net in je potem urin ratal uran ipd.

 

Ampak jaz sem to prebral na netu, tako da ne vem a je res al ne.

 

EDIT: sem šel poslušat in dejansko so našli uran notri v nemškem laboratoriju. Ni fejk blo pol in se ljudje niso zmotil pri tipkanju. 

 

EDIT 2: Ne vem zakaj ni pa povedala, da so na unih rezultatih, ki so jih dobil, določene vrednosti kovin pa zmanjšane. Nisem videl čist katere, ampak se pa vidi, da so. A to pomeni, da cepiva jedo kovine :o

Povezava do prispevka
shure reče pred 4 minutami:

Na firmi imamo od 1.9. pogoj PCT in obvezne maske v vseh skupnih prostorih.:nicjasno: WTF no, to ni normalno. Pa nas je pomoje 95% cepljenih, vključno z mano.

 

Ima še kdo tak primer?

Mi imamo maske že od samega začetka obvezne v vseh prostorih(ok ne vem za wcje, ker iskreno ne hodim tja gledat :D ), PCT pa zaenkrat še nimamo, bo pa veselica ko/če bo, ker imamo od oka nekje 50% cepljenih...

Povezava do prispevka

Pri nas so bile do junija nekje ali kdaj se je "ustavila" epidemija. Se pa strinjam, da bo verjetno kmalu povsod PCT obvezen. Najhuje je, da če nasprotuješ maskam boš črna ovca. Pa sem zagovornik cepljenja, samo to se mi zdi pa res totalno retardirano. Zaključek tega je, da cepiva ne delujejo, testi ne delujejo, maske pa rešujejo svet.:panika:

Povezava do prispevka

Jaz osebno sem se jih navadil že maksimalno, mi je ubistvu bolj čudno, če jo nimam gor, prednosti so, da se mi ni treba briti redno :D Lahko mi tudi smrdi iz ust pa trpim samo jaz plus tisti ki imajo lepe oči pa grdo faco imajo kar upperhand pri pecanju sodelavk :D 

Povezava do prispevka

Pri nas imamo od začetka epidemije maske povsod v firmi (hodniki, menza, skupni prostori/pisarne). Če si sam v pisarni, je ne rabiš. Sedaj bodo razpredali o PCT pogoju. Tedensko dobivamo po mejlu vabila za cepljenje, z razlogi, zakaj se ceptiti, z opisom delovanja cepiv, ...

Vsak, ki je bil v stiku s covid pozitivno osebo, mora na tri dni hoditi na PCR test, četudi je sam cepljen..

 

Spoiler

Res pa je, da smo del te covid histerije in vojni dobičkarji.

 :D:whistle::ranting:

uredilo bitje Dipling
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Na firmi imamo od 1.9. pogoj PCT in obvezne maske v vseh skupnih prostorih.:nicjasno: WTF no, to ni normalno. Pa nas je pomoje 95% cepljenih, vključno z mano.

 

Ima še kdo tak primer?

 

Zdej je ze uradno dokazano, da cepljeni prenasajo virus isto, kakor necepljeni, cepljeni pa pred delto niso najbolj varni.

 

Bo kmalu tako povsod, better be safe.

Povezava do prispevka

Zgleda, da kmalu za vse

 

Navedek

Testiranje cepljenih?


Lejko Zupančevi je bilo zastavljeno tudi vprašanje, ali po njenem mnenju sledi tudi testiranje že cepljenih. »Prepričana sem, da bo tudi to potrebno, če bo število primerov naraščalo, zlasti če bomo ugotovili, da so bili prenosi od cepljenih oseb na druge.«

 

Povezava do prispevka
Navedek

...zlasti če bomo ugotovili, da so bili prenosi od cepljenih oseb na druge.

 

:rofl:

Do sedaj o tem ne vemo ničesar, pravtako ni bilo nič napisano v literaturi oziroma raziskavah. Za zdaj menimo, da je to praktično nemogoče.

 

 

LP

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka

  

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/tveganje-da-bo-nekdo-potreboval-zdravljenje-je-pri-razlicici-delta-dvakrat-vecje-kot-sicer/592230

 

Navedek

Ali se bodo morali tudi cepljeni proti covidu-19 testirati? "Prepričana sem, da bo tudi to potrebno, če bo naraščalo število prenosov od cepljenih oseb na druge," je še dodala.

 

kbxthz235fk71.jpg

 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 57 minutami:

Zakaj se bi pol sploh kdo cepil? 

 

 

ker rizicnim skupinam pomaga lazje prebolevanje?

ne bit tak mongo

 

zaradi tistih, ki so se cepili samo zaradi "ugodnosti", da lahko potujejo in pirckajo v gostilnah, je pa stanje na svetu tako kot je. brezhrbtenicni spuzvarji.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 minutama:

zaradi tistih, ki so se cepili samo zaradi "ugodnosti", da lahko potujejo in pirckajo v gostilnah, je pa stanje na svetu tako kot je. brezhrbtenicni spuzvarji.

In te pajaci, se zdej po trgovinah sprehajajo brez mask, kot da bi bli nesmrtni. 

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...