Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

GigiGovedina reče pred 3 minutami:

Cepiva so kao nepreizkušena, ok, fer.

Ampak zdaj, trdit, da so povzročitelj ne vem česa, je pa po taisti logiki tud malo preuranjeno, ali?


Meni se pa zdi abslutno prav, da zdravnica pove, da obstaja sum. Kar bi tbh pričakoval tudi od TV strokovnjakov in medijev - transparentnost. Ni odsvetovala cepljenja, je pa priporočala drugo cepivo. Jannsen recimo np.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 3 minutami:


Meni se pa zdi abslutno prav, da zdravnica pove, da obstaja sum. Kar bi tbh pričakoval tudi od TV strokovnjakov in medijev - transparentnost. Ni odsvetovala cepljenja, je pa priporočala drugo cepivo. Jannsen recimo np.

Ma ja glej, jaz sem absolutno za svobodo, naj se vsak sam odloči. Katero cepivo al pa sploh ne...

Povezava do prispevka

Sej noben od podatkov iz sistemov za poročanje o stranskih učinkih cepiv ni za vas relavanten. Tak, da se sploh nimam namena trudit odgovarjat. Sam spomnu sn se na tale članek, ko sn prebral zgornje odgovore in se mi je zdel smiselno ga linkat. Ker itak je treba vse takoj dissmisat, ker tega ni uradna stroka rekla.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Ne obračat besed no. Zgori si se posmehoval temu, kok dohterca ve o učinkih na menstro in hormone. Pa lahko vsak preveri prijavljene stranske učinke v bazi od EMA. Ampak ko stroka omenja te podatke jih vedno dissmisajo kot prenapihnjene, ker lahko kao vsak jih vnaša in niso preverjeni. Po drugi strani pa št. prijavljenih smrti od covid cepiv presega št. smrti od vseh ostalih cepiv za zadnje 30 let, odkar zbirajo podatke.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 7 minutami:

Kdo sploh pravi da ni možnih stranskih učinkov? Kdo?

 

Načeloma se govori samo o klasičnih učinkih. Bolečina v roki, vročina, itd. Ne govori se o problemih z menstruacijo, krvavem urinu, itd.

Ne, ni longitudiladida študij o negativnih učinkih. Tudi o pozitivnih jih ni. Transparentnost je nujna, če stroka želi zaupanje ljudi. Če obstaja možnost za kaj takega, je prav, da ljudje vejo in to tudi zvejo od stroke.

A je boljše, da pustimo stat in katera najebe, najebe?

 

edit: potencialno najebe

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 25 minutami:

 

Bi ti dal +1 za link, samo je zmanjkalo dinarjev.

 

Ne da dismissam karkoli, samo ko sem gledal podatke, sem razmišljal, kaka bi bila alternativna razlaga teh podatkov, nakar sem se spomnil, da je Dr. Rhonda Patrick na Joe Rovid šovu omenila sledeče: V VAERS imajo zdravniki uradno dolžnost vpisati vse smrti, ki bi lahko bile potencialno povezane s cepljenjem. Potem se pa naprej raziskuje, kaj je res in kaj ne. 

 

Se pravi, tukaj zraven so naprimer tudi smrti ljudi, ki so se cepili, niso imeli stranskih učnikov, fasali covid in zaradi njega vseeno umrli. Niso.

 

Vsaj tako sem jo jaz razumel.

 

Link

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 5 urami:

Zanimivo pri tem je tud, da zna ta zdravnica povedat tolko glede težav s plodnostjo, lol

Ja kolko časa pa je od tega kar so cepiva sploh na voljo?

Pa z menstruacijo, hormoni... Lol

o tem se še vedno zelo premalo govori, meni se recimo ne zdi normalno, da ti menstruacija zamuja tudi po tri mesece (opisujem izkušnjo druge osebe), pa ogromno punc na netu govori glede tega

najprej sploh nisem vedela da se to dogaja, še vedno ne vem kok pogosto, ponavadi če začneš te debate glede stranskih učinkov ti itak skoraj vsak reče, oh to je low procent ljudi, pa je res? Mislim da ne ravno

na Bitchute sm tudi ze poslušala zgodbe nosečnic k so izgubile otroka po porodu, tudi na Redditu sem prebrala kar nekaj takih zgodb, glede stranskih učinkov se poroča dnevno, da ne omenjam kakšna je še vedno cenzura glede tega, krivi se pa antivaxerje za fake news, zdej koliko je za verjet vsaki zgodbi na internetzih je težko ocenit, dvomim pa da bi vsak nabijal. Če se postavim v kožo nekoga k je utrpel zelo hude posledice, potem bi tudi sama zelela o tem javno govoriti in deliti svojo izkušnjo.

Nekateri verjamejo, da bo prišlo do steralizacije zaradi teh cepiv na dolgi rok, sama v to verjamem, upam pa seveda da se močno motim. Je pa res, da nimam niti kančka zaupanja v ta cepiva, dobesedno 0.

No hotela sem samo še dodati, da je tukaj odgovornost na tebi, sepravi če js pristanem na ventilatorju, ker se nisem cepila je to moja odločitev, isto pa tudi velja za tiste, ki so se cepili in bodo lahko oz. so utrpeli negativne posledice. Vsak pri sebi oceni kaj se ti bolj splača tvegati.

 

uredilo bitje Pumpkin
  • Račka +1 5
  • Trol 2
Povezava do prispevka
Pumpkin reče pred 5 urami:

No hotela sem samo še dodati, da je tukaj odgovornost na tebi, sepravi če js pristanem na ventilatorju, ker se nisem cepila je to moja odločitev, isto pa tudi velja za tiste, ki so se cepili in bodo lahko oz. so utrpeli negativne posledice. Vsak pri sebi oceni kaj se ti bolj splača tvegati.

 

We're getting there... Pejt mal gledat statistiko, boš vidla da je velik večji riziko, da ob okužbi s COVID fašeš težak potek bolezni (+long covid gratis), kot da dobiš resne stranske učinke pri cepivu. In ja, cepiva delujejo. Švedi tko pravjo.

Povezava do prispevka

Ja, če si star 80 let.... Če si star 30 let pa ni res, ker ti je sama korona nevarna manj kot druženje z družino (v 2020 je blo v slo več ljudi starih manj kot 30 umorjenih s strani družinskih članov kot jih je umrlo zaradi korone)

Da ne omenjamo da splavov sploh ne štejejo v statistiko smrti zaradi cepiva. Na sploh je popolnoma bizarno kako "stroka" priporoča cepljenje nosečnic (kar je v nasprotju z vsemi dosedanjimi praksami), kljub temu, da je med zelo pogostimi in znanimi stranskimi učinki cepiva visoka vročina, ki definitivno ne vpliva lih blagodejno na nosečnost. Da sploh ne omenjamo problemov s strjevanjem krvi...

Povezava do prispevka

"Danes ni spodbuden dan, danes smo presegli mejo tisoč pozitivnih Slovencev, okuženih v četrtem valu," je dejal minister za zdravje Janez Poklukar ob obisku ZD Tolmin. "Že konec junija, v začetku julija sem povedal, da gremo v četrti val. Govoril sem resno, povedal sem, da jesen ne bo lahka."

 

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/minister-poklukar-danes-ni-spodbuden-dan-caka-nas-tezka-jesen-372782 - www.zurnal24.si

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 19 minutami:

 

 

Ja, najverjetneje bolj kot vsem peer reviewed člankom, ane?

 

Res je. Jaz bolj verjamem Pfizerju, ki je obogatel z viagro, nato pa na cca vsake 2 leti placeval miljonske kazni za podkupovanja strokovnjakov (peer review, lol), drzavnih uradnikov, dajal nagrade za prodajo njihovih zdravil, fasal ne vem koliko tozb, itd.

 

Dej ne me jebat :sorcerer: 

 

Kot receno niti zdravnik, ki ne fura TV narative, ni vec strokovnjak. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Peer Review je šel precej v kurac, kar ve vsak, ki je kdaj objavljal v tujini. Plačaš pristojbino in se iz neba summonata 2 reviewerja, čez 2 meseca pa je članek v reviji

 

Tako da bolj kot peer review je, da je članek objavljen v eni tistih revij, ki še niso 100 % skorumpirane, ampak samo 70 % :D 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...