Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 5 minutami:

Tak kvalitetna, da so spustil zadnja 2 meseca, ko je sam v Angliji zarad delte umrlo neke 900 2x cepljenih in pa pol manj necepljenih.

 

Ampak, dejmo delat analizo od januarja dalje, ko je bla precpljenost v UK 0.7%, do julija je pršla pa na 50%.

 

detajli, a ves, da so bili v sloveniji vsi umrli od zacetka pa tam nekje do marca 2021 necepljeni!!!1

 

 

LP

Povezava do prispevka
ana reče pred 2 minutama:

Absolutnih številk ni treba primerjati, pomembna informacija je, da jih samo 56 ni imelo drugih zdravstvenih težav in da je bila povprečna starost 84, dve leti nad pričakovano življenjsko dobo. 

Tut pred cepivi je 95% folka umrlih zarad korone mel vsaj 1 pridruženo bolezen. Nevem napamet al je iz zda al izraela raziskava. Bom poiskal pa jo delim.

 

Pa cepiva so bla res učinkovita pr alfi, s zdej je še sam delta. To je tak, kot da bi se hvalu kak tvoj nov neprebojni jopič ščiti pred metki iz pištol, a v realnosti pa na bojišču noben ne strela natebe s pištolo ampak z večjimi kalibri.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 minuto:

mojo prvo vprasanje je zakaj primerjajo povprecno starost umrlih s pricakovano zivljensko dobo?

kako lahko karkoli sklepas glede na to informacijo? a tako se delajo studije, da opletas z nekimi feelgood ciframi?

 

Moras malo pozitive, razumes. 

 

Na koncu dneva se vedno umirajo starejsi. Cepljeni, necepljeni. Shocker. Let's do science.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 minuto:

mojo prvo vprasanje je zakaj primerjajo povprecno starost umrlih s pricakovano zivljensko dobo?

kako lahko karkoli sklepas glede na to informacijo? a tako se delajo studije, da opletas z nekimi feelgood ciframi?

 

ko necepljen umre pr 85 je to grozljiva stvar in odgovornost zdravih necepljenih

 

ko cepljen umre pr 85 je to spoštljiva življenjska doba, naj bo srečen da je zivel tako dolgo

 

 

vglavnem logika, moje misljenje je pravilno pa da ga jebes

 


LP

Povezava do prispevka
ana reče pred 4 minutami:

Dejansko se lahko obesi vse sorte številke od tega, da je smrtnost sedaj mnogo nižja,

Smrtnost je nižja tut v državah z nižjo preceplenostjo. Avstralija beleži 2x več okužb kot v prejšnem valu, smrti je pa pol manj kot takrat. Pa majo 28% precepljenost. Pa prosim, ne rečt, da lockdown deluje, ker če bi nebi po 10 tednih okužbe šekr naraščale. Pa tut pr prejšnih izbruhih so ga mel.

 

Skor kot da bi virus postajal bol nalezljiv in manj nevaren. Tak kot že tisočletja počnejo virusi.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
drevored reče pred 11 minutami:

a je ana AE od lizz? tezko verjemem, da imamo na mn3 dve uporabnici, ki sta tako neumni.

 

drgac porocilo s terena. normalno sem pojedel pasulj s klobaso na terasi gostilne. noben ni umrl med mojim obiskom.

 

ma ne vem kaj to @maksi tu neki o AEjih, al pa da je komu dala račun

je bla včasih zelo aktivna v metnogah, navijačica Chelsea

če se ne motim, še preden je iz SLO šla na Irsko

 

in tole zdej je direkt isti stil pisanja

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

 

ma ne vem kaj to @maksi tu neki o AEjih, al pa da je komu dala račun

je bla včasih zelo aktivna v metnogah, navijačica Chelsea

če se ne motim, še preden je iz SLO šla na Irsko

 

in tole zdej je direkt isti stil pisanja

No ja bolj v formulcah, če se prav spomnim. Ne nisem noben AE. Brala sem RTV in videla komentarje okoli cepiv. Večinoma itak samo idioti pišejo komentarje pod novice, ampak me je stopnja neumnosti vseeno presenetila in sem šla pogledat sem.

Povezava do prispevka
ana reče pred 5 minutami:

No ja bolj v formulcah, če se prav spomnim. Ne nisem noben AE. Brala sem RTV in videla komentarje okoli cepiv. Večinoma itak samo idioti pišejo komentarje pod novice, ampak me je stopnja neumnosti vseeno presenetila in sem šla pogledat sem.

 

Ana ! kako kaj na irskem ?

 

Ne pozabi da je tole se vedno slovenski forum temu tudi stopnja inteligence in kakovost komentarjev. Zato predlagam da ga uporabljas redno, je kulturni sok ko se vrnes v rupetino manjsi

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Slick reče pred 10 minutami:

Kdo res sploh gleda potrdila, razen Petrola?

 

Še te ga gledajo zgolj zato, ker hočejo biti dodani med izjeme. Pametno so zaradi tega na lastno roko zaostrili ukrepe do te mere, da jim folk zganja pizdarije po pumpah. Posledično bodo lahko jokali vladi, da tako ne morejo več naprej, benza sploh ne prodajo nič več, ker folk parkira na pumpi in odide v službo. Tako kot model iz zjutraj. Če jih vlada hoče obvarovati pred propadom, morajo nujno biti dodani med izjeme.

 

Pametni in smiselni ukerpi pač delujejo s polno paro, kot je bilo za pričakovati.

 

:rofl:

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka

Glede na današnja opažanja, se folk pomojem ne bo zbunil. Ker se nima za kaj. Itak se že danes vidi, da v 90% (številka potegnjena iz riti) ponudniki storitev ne kontrolirajo potrdil. Če že, jih le ošvrknejo s pogledom, kar pa je isto, kot če jih nebi. Povsem vseeno je, ali imaš na telefonu svojo QR kodo ali pa od Aleša Hojsa. Življenje slehernika poteka več ali manj enako, kot prejšnji teden.

 

Civilna iniciativa pravnikov že zdaj objavlja, da ni zakonske podlage za ta odlok in nakazuje, da ne bo šlo čez ustavno presojo. Če bo nekdo imel res veliko smolo, da naleti na inšpekcijo, pač ne bo podpisal prejema plačilnega naloga. Nekaj vode bo preteklo, da ga pošljejo po pošti, še nekaj več s prtožbami, potem bo pa že US dalo kaj od sebe in bo zadeva pozabljena, tako kot policijska ura in zapiranje v občine.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...