Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

 

Ascender reče pred 24 minutami:

včasih je blo 100

 

ne vem kako je zdaj

 

prispevaj 10 eur v proračun za forom pa boš imel za celo leto dostop

 

ne priporočam da spamaš teme ker lahko pade banhammer

zdaj je 300. se kaksne pol leta in sem na gnoju :)

 

edit

prejsnji teden zgleda. zdaje je ze 400 :rofl:

uredilo bitje ngebe
Povezava do prispevka
nimious reče pred 2 minutama:

In kok od tega folka je pod 50? S PCTjem se pa študentom in dijakom teži da naj se cepijo

Nemorš dat sam za starejše, ker bi se zopet jokal po ustavnem, da je to diskriminacija in da se jih zapira.

Povezava do prispevka
Navedek

More than 99.99% of people fully vaccinated against Covid-19 have not had a breakthrough case resulting in hospitalization or death, according to the latest data from the US Centers for Disease Control and Prevention.

Omg, pa kdo verjame tem številkam no :nicjasno:

  • Račka +1 3
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 18 minutami:

Omg, pa kdo verjame tem številkam no :nicjasno:

Komu je pa potem verjeti? Tebi? Imaš kakšen vir, ki ne nakazuje te trditve? 
Vse raziskave kažejo na to, da več kot 90% cepljenih ljudi nima težkega poteka. 
Zdaj če ti napišeš "OMG, ..." ... ni lih argument, da bi me prepričal v nasprotno ....

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 37 minutami:

Cepljen 80 letnik ima veliko večjo verjetnost da bo zasedel prostor v bolnici kot pa necepljen 20 letnik. Zakaj je pol necepljen 20 letnik omejen? 

To se kar strinjam s tabo oziroma mi ni jasno v našem primeru ...

 

Sicer če gledaš statistiko tukaj:
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/covid-data/investigations-discovery/hospitalization-death-by-age.html
Je za 20 letnika cca  10-15x manjša šansa, da pristane hospitaliziran kot za 80 letnika ... ampak če to implementiraš pri večji populaciji, lahko še zmerom pride do problema.
Tukej se mi zdi, da bi morali jasno sporočati, koliko še manjka do tega, da se zapolnijo vse kapacitete v bolnicah do naslednjih ukrepov, kar bi nakazovalo na večjo transparentnost.


Ampak poleg vsega tega so še tudi ostali (long) covid efekti ... menim, da slej ko prej bo zaradi nalezljivosti virusa vsak okužen in dokazano je, pa ne mi rečt zdej da ni, ker je pač vzorec ljudi že dovolj velik (če vsaj mal verjameš v to, da je Zemlja okrogla), da je v večini primerov precej slabše fasati Covid brez cdepiva kot z.

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...