Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 3 minutami:

44% 😅 

 

A to si jih morm samo cimvec/cimveckrat equipat al kaj

 

Pa 2 biom 12/20 xenoglyphov wat, sm sele zdj opazu da lah gledam tu. A imo je to area k sm jo najveckrat celo spucal k mi je najbolj u izi

 

 


Ja, nase si jih popaš. En parasit je 1% 🙈

 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Najslabsi weapon v igri 😄

 

 

Also, enega weapona sploh se nism dobil😄

What?! 
 

hollowseeker s portal beamom in turretom in poison metki je top tier weapon! Tole zmelje vse tkoj. Še boljše kot waves je meni retarget.

 

a si sploh probal portal beam? :D najbolj cool perk v igri

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 26 minutami:

What?! 
 

hollowseeker s portal beamom in turretom in poison metki je top tier weapon! Tole zmelje vse tkoj. Še boljše kot waves je meni retarget.

 

a si sploh probal portal beam? :D najbolj cool perk v igri

 

 

Sem ja, sam premal dmg dela. Najjaci mi je rocket launcher s perkom full auto. Plus enlarged chamber pa homing rakete pa to

Povezava do prispevka

Končal še 3 act, holy fcking shit kera huda zgodba je v tej igri... samo do nje se dokopat je pa drugo :). Tut ne vem, kateri teoriji bi sledil, ker je zadeva pustila več vprašanj kot pa odgovorov. Postreže pa igra že med samim igranjem s tok hudimi subtilnimi sporočilo glede zgodbe, ki so mel kliknile šele kasneje...

 

Spoiler

Vsakič ko greš stran od ladje naveliko napiše "you are abondoning Helios" - na začetku mi je bilo to tko, kaj to skos teži, no kasneje povežeš, da je sinu (bratu???) bilo ime Helios, ki je utonil (preživel???) v tisti nesreči. In ker se Selena (al pa mati???) reši sama, otrok pa utone, ti igra vsakič ko zapustip ladjo (ki je simbolika za otroka) vsakič javi ta napis. 

 

Roža s katero se Selene zdravi se imenuje Silphium... to je roža, katero so grki uporabljali za kontracepcijo... like WTF, ker je Selene pustila otroka "umret" se sedaj tukaj zdravi z rožo, ki preprečuje nje zanosti...

 

 

Povezava do prispevka

Jst Silphium vedno preberem Sifilis.

 

Drgac mi je pa pr zadnjem runu igrica bugnala, ni mi pokurila figurice astronavta, ceprav sem ga imel. Da je zadeva se bolj sladka, se mi je to zgodilo takorekoc po koncanem boss fightu (akct4, hyperion), v glavnem glih ubijem bossa, zenska se ze veseli, da je koncno spet tisina, od spredi ne prihaja vec nobenih izstrelkov nakar me od zadaj (al pa mogoce od zgoraj) zadane neki in umrem, ceprav sem mel astronavta se. 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

Jst Silphium vedno preberem Sifilis.

 

Drgac mi je pa pr zadnjem runu igrica bugnala, ni mi pokurila figurice astronavta, ceprav sem ga imel. Da je zadeva se bolj sladka, se mi je to zgodilo takorekoc po koncanem boss fightu (akct4, hyperion), v glavnem glih ubijem bossa, zenska se ze veseli, da je koncno spet tisina, od spredi ne prihaja vec nobenih izstrelkov nakar me od zadaj (al pa mogoce od zgoraj) zadane neki in umrem, ceprav sem mel astronavta se. 

 

A si pobiral kakšne une maligne tumorje, ker lahk da si mel critical pa ti ga je sfukal.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 urama:

Končal še 3 act, holy fcking shit kera huda zgodba je v tej igri... samo do nje se dokopat je pa drugo :). Tut ne vem, kateri teoriji bi sledil, ker je zadeva pustila več vprašanj kot pa odgovorov. Postreže pa igra že med samim igranjem s tok hudimi subtilnimi sporočilo glede zgodbe, ki so mel kliknile šele kasneje...

 

  Skrij vsebine

Vsakič ko greš stran od ladje naveliko napiše "you are abondoning Helios" - na začetku mi je bilo to tko, kaj to skos teži, no kasneje povežeš, da je sinu (bratu???) bilo ime Helios, ki je utonil (preživel???) v tisti nesreči. In ker se Selena (al pa mati???) reši sama, otrok pa utone, ti igra vsakič ko zapustip ladjo (ki je simbolika za otroka) vsakič javi ta napis. 

 

Roža s katero se Selene zdravi se imenuje Silphium... to je roža, katero so grki uporabljali za kontracepcijo... like WTF, ker je Selene pustila otroka "umret" se sedaj tukaj zdravi z rožo, ki preprečuje nje zanosti...

 

 

Evo ga evo ga.. hasisarja ki hoce razumet nerazumljivo.. ce so ti ze vsec grske zadeve te pri tem spilu spasi samo Sokrat 🤣🤣🤣🤣 bodbo iskreni, nisi stekal nic, kar tudi devi zelijo 🤣🤣🤣🤣

 

Ostali na forumu so vsaj pametno tiho glede zgodbe, da si ne delajo sramote BV ;)

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...