Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

A je zadnji biome neki ful buggy? Ker mi je včeraj začel špil na veliko srat in mi nekaj zvok ven meče, ko zvoka dokončno zmanjka pa špil čist zamrzne... pred tem pa niti enga problema. Pa obakrat mi je v zadnjem biomu zamrznil.

S tem da ne govorim, da mi je včer zamrznil po 2,5h runu po tem, ko sem bil že neki cajta pod vodo.:ranting:

Povezava do prispevka

Jutri nov patch:

 

Returnal Patch 1.3.7.jpg

 

Patch Notes:


• Fixed an issue with Deceased Scouts not appearing as often as intended.

• After having one of their Deceased Scout corpses scavenged, players will no longer receive a negative-effect parasite on startup.

• Fixed an issue where the Ophion boss might disappear after a player uses the Reconstructor during the fight.

• Fixed a rare audio bug causing loud noises during combat.

• Fixed a small number of issues where players might become stuck in various rooms.

• Fixed several issues where the player might encounter a black screen during the credits or whilst playing.

• Multiple fixes for rare crashes during gameplay.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 52 minutami:

kolk ur si mel pa v igrici ko si prvic obrnil?

 

30+

 

Ful časa sm porabu v prvem biomu, pol sm kr dostkrat wipnu v drugem, pol sem mensezdi tretjega bossa naredu u prvo, pol sm bil stuckan v 5em biomu, pol pa še na bossu. Perfect n00b storm :D

 

Res nism nč googlu in sm pol velik stvari mogu bruteforcat, ker sm očitno zabit (Adrenaline levele nism šteku, kako levelat health, itd, pač čist osnove), plus da pač nism dobr v shooterjih na kontroler (se pa trudm). 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Po tretjem bossu ni vec tolko zajebano

 

4. Boss dovolj da ga nardis 1x

Uno za it v zadnji biom tudi dovolj 1x da poberes

 

V zadnjem biomu lahko itak leveliras dmg tam kjer ti nonstop spawna enemije tako da za to te lahlo boli k

 

Pac dobro je da imas cimvec para za healin potionse, mogoce neki za revive in da ne popusis prevec lajfa na minibossih In dobivas neke brezvezne hite da pol ne mores maxat lajf

 

Mislim to ni da ki mores bit neki ful pameten 🤣

 

Mores ai vzet cas in igrat pocasi in previdno, ce rushash za gusht al ker se ti mudi, je lahko jeba

 

Pri Dead Cells si imel bonus na kesu in upgrejdih, ce si prej naredu level.. tle te res lahko boli k za cas in igras pocasi

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

B4 spucaj cel ker je itak lahek da boš nabral dost dnarja in upgrejdov. V B5 magari sam kup nadgradnjo lajfa al pa kak dober artifact pa pol spucaj še B6 ki itak ni težak če imaš spodobno orožje in bo padu ko keks. To je imo drugi najlažji šef za unim iz B3.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 urami:

B4 spucaj cel ker je itak lahek da boš nabral dost dnarja in upgrejdov. V B5 magari sam kup nadgradnjo lajfa al pa kak dober artifact pa pol spucaj še B6 ki itak ni težak če imaš spodobno orožje in bo padu ko keks. To je imo drugi najlažji šef za unim iz B3.

To je največji kriminal. Ker sem imel res eno super kombinacijo močnega hollowseakerja z dobrimi perki, ogromno lajfa, še Adrenaline Leech artefakt, ni da ni.

In potem mi zamrzne vse skup <_<

 

Dejansko zdej delam tko, da B4 spucam, B5 pogledam artefakte in mogoče eno ali dve sobi tam spucam, če rabim kak health al pa mogoče boljše orožje, potem pa v B6.

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
gojc reče pred 23 urami:

@kmetek

:sorcerer:

 

Zdej si dal tahudo skozi. Druga polovica je easy  :D

 

 

men je bil daleč najtežji 3 biom. Pa malo sem se ustavil v 5, dokler nisem dobu dobrega Pylon driverja, s katerim je dotični biom piece of cake

V B6 sem pa dobil Hollowseekerja lvl 27 s portal gunom, portal turretom, serrated rounds in retargetom.... pri zadnjem šefu sem zgubu morda 10% lajfa lol

 

mi je pa špil izredno dogajal oz. mi še in se ne bi branu enga DLCja :)

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...