Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 26 minutami:

Hehehe Galko - prišel sem do 3 bossiča in šele zdej vem o kerih laserjih govoriš. :D  V 3 biomu so te leteče jeklene pizde res opasne, takoj jih je treba skinit. 

 

Ej en noob question: a orožje višjega lvla dela večji dmg? A so važne samo tiste pikce ki ti kažejo dmg in ostale statse? 

 

Drugače sem pa zdej prvič dobil tist bljuvać strupene smegme, ampak sem mel 2 mm lajfa in ga nisem mogu sprobat ker sem takoj umrl - me je pred tem zjebal lvl 0 Hollowseeker. Ta wepn je res jajc če ni upgrejdan, pištolca ftw proti temu. 

 

Tista črtica.

 

Številka pač pomeni, da ima višjo vsoto statsev (lahko teoretično dela manj dmg kot isto orožje ob nižji številki, če rolla dmg zelo malo ter več v drugih statistikah).

 

 

Drugače jaz sem danes našel voljo za še en run (zadnjič me je čisto demoraliziral game breaking glitch igre tik pred zadnjim bossom). Easy peasy, zadnji boss je bil totalno zradiran. Imel sem tolko protectiona, da bi lahko namerno šel v lazerje, poleg tega še leech rounds 2, repar efficency skoraj 100, astronavta, tisti parazit za extra life, 3 velike healinge, ene 5 malih... dobre arrtifacte, skratka nema da nema.

Carabine s full dmg, leech rounds, extra acc in accelerated ter artifact z -3sec alt fire cooldown na overload so bili le še pika na i.

 

V bistvu @Galko sem res precej drugačnega mnenja kot ti zgoraj. Verjamem, da bodo mnenja okrog tega zelo različna, glede na posamične izkušnje.

Namreč, sama igra mi ni bila niti med top10 težkih, v bistvu veš kaj... težavnost mi je bila ful odvisna od vrste malfunctionov ali artifactov, ki jih fašeš (roko na srce, da si malo dober, samo skip čez malignant iteme in ni šans, da failaš run). Sami mobi ipd. mi niti slučajno niso zafukani, edino mogoče določeni mobi, ko so še malformed. 

 

Ene par malfuncionov je tako OP, da naredijo igro hard/hell mode:

- dash cooldown+ je absolutno najbolj grozen izmed vseh malfunctionov;

- enemies counter on hit; tik ob bok za zgornjim; 

- acid pool = fuck off;

- paraziti, ki ti dajo težje malfunctione/težje rešitve malfunctionov (recimo take dmg on picking up items ><) - ni ga pozitivnega efecta, da bi me prepričal, da poberem tole.

 

Po drugi strani pa imaš dobesedno broken artifakte, ki naredijo igro absolutno easy mode:

- artifact, ki ti daje da maxaš integrity le z dvema resinoma (če to fašeš nekje na začetku/sredini ni šans, da nisi 300 na koncu)

- bonus dmg melee (poleg samega dmg, še lahko zbijaš rumene barriere)

- resinous shield (vsak resin ti daje shield za en hit/padec v prepad, kar mogoča zlasti držanje adrenalina na 5 praktično non stop - s tem nardiš no hurt čisto najtežje challenge roome)

- artifact za 5% dmg za vsak lvl adrenalina (v kombinaciji z zgornjim)

- astronavt/parazit z extra lifom - sicer če si na dobrem runu teh sploh ne rabiš, ampak ne škodi ga imet, you never know...

- 10% repairs on kill ipd.

 

Malo me jezi, ker včasih ne dobiš močnega meleeja za rumene bariere do konca igre, tisto je pač rng.

Aja, pa melee je brutalno OP v tej igri. Ni slabo tudi imet 5 parazitov ter artifact s +20% stagger na parazit. 

 

Bottom line: bolj kot sama igra, da bi bila težka, ali pa da bi se ti enemiji RNG rollali na težke/lahke, je RNG na tvoji strani oz. na strani suita: če dobiš dobre stvari ni šans, da te karkoli ustavi, če fašeš glupe malfunctione, z glupimi requirementi pa dobrodošel v Hell mode. To je tudi moj minus igri, ker ob istem (tvojem) skillu ti je težje ne zato, ker bi bil ti slabši ali enemiji težji/boljši, ampak ker si fasal RNG handicape, ki niso odvisni ne od tebe, ne od sovragov. Pač, kot bi igral karte pa fasal slab štih.

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Obrnil. Vodni biom mi je bil kar zafukan, ampak ne vem točno kaj je fora (nisem bral 20 strani) - balancing v tej igri je v kurcu, vsaj meni ni jasno, kaj je fora te električne pištole. Tam ko padeš dol v ta chamber kjer te pofukajo iz vseh kotov z rocket launcherjem ali karbinko nisem mel šans,  oz. mogu bi probat večkrat in nadrkat level, umrl sem obakrat precej hitro. Pridem dol z elektro gunom in tega momca ki ti daje malfunctione pokončam preden je fant vedel kaj se dogaja. 

 

In isto tam na ploščadih kjer greš po ključ. Pridem z enim orožem, mamo res dober battle in me porazijo. Pridem drugič z elektriko in sem celo tko počizal, da sem nekje od daleč streljal, potem pa pridem na ploščad in sploh več nobenga ni blo tam, samo še itemi. Tuki niti ne vem kaj se je zgodil, čudno. 

 

Zadnji boss padel v prvo, do zadnjega lvla me sploh ni zadel, ker se je tip kar topil v štromu. 

 

Pomoje da mu ravno zaradi tega ne morem dat oznake "en od težjih špilov", ker je z elektriko medium, brez je pa ful dobra težavnost v keri lahko uživaš, potem ima pa te rukerje ki so res res res zafukani. Super špil, ampak mislil sem da ima vsaj še 2-3 dni igre v sebi, pa me je zdele tale easy run z elektriko čist vrgel iz tira. :D

 

@Galko ti si večkrat reku da ti je špil god hard mode - tudi z elektriko, si probal med en dober run s tem weaponom?

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 11 urami:

Obrnil. Vodni biom mi je bil kar zafukan, ampak ne vem točno kaj je fora (nisem bral 20 strani) - balancing v tej igri je v kurcu, vsaj meni ni jasno, kaj je fora te električne pištole. Tam ko padeš dol v ta chamber kjer te pofukajo iz vseh kotov z rocket launcherjem ali karbinko nisem mel šans,  oz. mogu bi probat večkrat in nadrkat level, umrl sem obakrat precej hitro. Pridem dol z elektro gunom in tega momca ki ti daje malfunctione pokončam preden je fant vedel kaj se dogaja. 

 

In isto tam na ploščadih kjer greš po ključ. Pridem z enim orožem, mamo res dober battle in me porazijo. Pridem drugič z elektriko in sem celo tko počizal, da sem nekje od daleč streljal, potem pa pridem na ploščad in sploh več nobenga ni blo tam, samo še itemi. Tuki niti ne vem kaj se je zgodil, čudno. 

 

Zadnji boss padel v prvo, do zadnjega lvla me sploh ni zadel, ker se je tip kar topil v štromu. 

 

Pomoje da mu ravno zaradi tega ne morem dat oznake "en od težjih špilov", ker je z elektriko medium, brez je pa ful dobra težavnost v keri lahko uživaš, potem ima pa te rukerje ki so res res res zafukani. Super špil, ampak mislil sem da ima vsaj še 2-3 dni igre v sebi, pa me je zdele tale easy run z elektriko čist vrgel iz tira. :D

 

@Galko ti si večkrat reku da ti je špil god hard mode - tudi z elektriko, si probal med en dober run s tem weaponom?

 

 

Praktično vsa orožja so v kurcu če jih ne zlevelaš ter s tem odkleneš ta boljše perke in to velja tud za electropylon  driver ki je bil teb očitno najbolj všeč. Z zlevelanim rocket launcherjem razbiješ tiste 3 Typhone preden se fight sploh začne. 

Povezava do prispevka

Ma niti se mi ni zdelo, da je bil kaj extra upgrejadn, samo eno sceno sem imel na II. Bolj je bil catch to, da si mogu enemija enkrat zadet, ostale naboje si lahko (oz je priporočljivo, če prav štekam) izstrelil nekam blizu njega da si naredu mrežo. Torej si streljal vanj ali v njegovo bližino, niti ti ni treba zadet, potem si se pa lahko 10 sekund umikal metkom medtem ko je njega cvrlo naprej. Z ostalimi orožji moraš še vedno vsaj zadet da delaš škodo, čeprav verjamem da se jih da hudo zlevelat, sploh hollowseeker z dvema dodatnima turretoma mi izgleda bolanija. 

 

Naslednji skozihod je NG+ ali je ista težavnost? 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 minutami:

Ma niti se mi ni zdelo, da je bil kaj extra upgrejadn, samo eno sceno sem imel na II. Bolj je bil catch to, da si mogu enemija enkrat zadet, ostale naboje si lahko (oz je priporočljivo, če prav štekam) izstrelil nekam blizu njega da si naredu mrežo. Torej si streljal vanj ali v njegovo bližino, niti ti ni treba zadet, potem si se pa lahko 10 sekund umikal metkom medtem ko je njega cvrlo naprej. Z ostalimi orožji moraš še vedno vsaj zadet da delaš škodo, čeprav verjamem da se jih da hudo zlevelat, sploh hollowseeker z dvema dodatnima turretoma mi izgleda bolanija. 

 

Naslednji skozihod je NG+ ali je ista težavnost? 

 

Ista težavnost ampak je še alternative konec ter dodatne scene v hiši. Čeprav sem prepričan da fašeš hitreje težje sovrage v prvem Biomu kot na začetku.

Povezava do prispevka

@kemik Je malo bolj na NG+ strani ja, ampak si še vedno jako OP zaradi perkov na orožjih :)  ampak definitivno vredno preigravanja, predvsem zato ker končno začenjaš delati šale in kape. 

 

drgač se pa čist strinjam, pylon driver = strah, trepet, bolečine in smrt, če si praktično kdorkoli od sovražnikov, vključno z vsemi bossi, ki so bolj pri miru. FUL rata lažji špil ko ga na proper upgradaš, jaz sem vse težje sobe naredil z njem. Rocket launcher z auto rockets in podaljšano municijo ter hollowseeker s tistim brutal žarkom, serrated metki in homing raketami je sicer tudi zelo nice roba... Ampak pylon driverju lahko pa samo oblizneta pajkove mrežice :D Ostala orožja pa niti blizu ne pridejo.

 

Se tudi tu strinjam, špil pade iz "absolutno pretežak zakaj si to delam" v "proper težak v katerem celo uživam" kategorijo, ko začenja pokati rdeča svinjarija po faci :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Carrabine s High Cal, leech, crit hit in accelerated/rising pitch/hardened (pick your choice med temi tremi) nardi vse biome ali chalenge sobe popolnoma trivialne. 

 

Pylon (z web) in Hollowseeker s portal beam pa sta guna, kjer niti ne rabiš merit, ustreliš in samo tečeš stran, nakar perki pokončajo sami enemije :D 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Naj raje dodajo easy mode smrduhi plešasti.

 

Še en dokaz zakaj so mi Returnal pasja jajca je igrica Deathloop.

 

POdobna mehanika stalnega ponavljanja istih sob ampak z mega dodatkom, da ob igranju zbiraš essence, s katerim lahko potem zakleneš orožja, upgrejde in powerje za naslednji run. To mi naredi igrico tako ene 100x bolj uživantsko, ker počasi gradiš lik, se razvijaš, in gameplay dobi nek smisel.

 

Returnal pa its all about that one perfect run - eh brez veze, pasja jajca.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 10 minutami:

Jst pa teb priporocam kupovanje retail iger, glede na to, da si kupil disc verzijo konzole (ker drugace ne vem zakaj nisi digital vzel), da bomo se lahko drugi igrali tvoje igrice, tako kot ti igras igrice od drugih.

 

 

Sn ti lih hotu napisat, da si jo lah zdj kups, ti bom pomagal cez igro it brt

Povezava do prispevka

V endless towerju bodo novi itemi, šef in malček zgodbe vir

 

Navedek

Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind. 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Meni sicer je igra občutno prekratka, zlasti ji manjka več bossov ter še kak biom ali 2, štorja je totalen nateg, tudi težavnost mi ni neki baš, ko se navadiš in nabildaš s pravimi gizmoti (pač rng faktor je tukaj primaren),...

 

AMPAK: 

 

celokupno je igra vrhunska in zlasti kar se muzike in zvoka tiče ne bi se mogel bolj strinjat. TOP quality. Nikoli ne bom mogel pozabit tistega feelinga, ko slišiš vedno glasnejše igranje orgel pred bossom 4. bioma.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...