Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Drugace mi je zahtevnost tega spila zastavljena ful ... Zanimivo? Tko, na zacetku imas vecinoma tiste kuscarje,ki streljajo rafale nate, dobesedno se jim moras nastavit, ce hoces, da te zadanejo.

 

Pol pa prides nekam in te nek letec kurac, ki ga ne pricakujes, zbomba direkt v smrt.

 

Tko, wat :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 minutami:

Drugace mi je zahtevnost tega spila zastavljena ful ... Zanimivo? Tko, na zacetku imas vecinoma tiste kuscarje,ki streljajo rafale nate, dobesedno se jim moras nastavit, ce hoces, da te zadanejo.

 

Pol pa prides nekam in te nek letec kurac, ki ga ne pricakujes, zbomba direkt v smrt.

 

Tko, wat :D

 

To je itak namenoma da se dejansko začne igra.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Za PC plebse bi blo itak najboljš da je vse zastonj lol ker reveži  ves dnar zmečejo za HW in pol ni dnarja za igrce. :rofl:

ja, k psjaši pa večina kupi fizično kopijo, samo zato, da jo lahk pol proda naprej. pač nehite se prižigat in pozabite že na ta rivalry, ker vas je pc pustil daleč za sabo že ene 10 let nazaj.

 

presenetljivo grda pa, ker mi na screenshotih zgleda res impresivno, v gibanju pa izpade zastarelo. mogoče, ker je model glavnega lika nekam čuden, ali pa sem preveč nabil FOV. sicer pa razumem, če greš iz ps4 fidelitya v ps5, najbrž še največja smet zgleda impresivno. mi mamo tako grafiko že malo dlje. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

A PCjaši, otroci po duši in pameti, na tem forumu še vedno furajo narativo, da si povprečen konzolaš tukaj (folk s službo, ki je daleč od minimalca) ne more privoščiti obojega?

The delusion is strong. :D

ne, to je vedno bla domena playstation fanov na tem forumu. meanwhile mam jst vse platforme že od x360. 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 8 minutami:

mi mamo tako grafiko že malo dlje.

čisto spregledal tole.

Ma VI kaj? VI kdo? Kdo ste VI? A master race blondinci z vetrom v laseh? VI niste nikoli obstajali. To je vse samo v vaših delusional čutarah. Spački, ki se pretvarjate, da ste boljši od drugih.

Spizdi s takimi dej.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Ej a lahko vi vase kurce za trenutek nehate merit pa mi pomagate s kaksnim nasvetom, kako cimbolj optimizirat delovanje spila za PC.

 

Sama igra me fukne v low settingse, okej, ampak vsake toliko se mi zdi, da kej se malo "zastekca". Katere zadeve lahko izklopim ali karkoli, da optimiziram delovanje?

Povezava do prispevka

a ti zašteka med igranjem al ko odpreš vrata? na redditu sem opazil kar nekaj komentarjev, da se pojavlja stuttering pri odpiranju novih soban. med combatom meni deluje gladko, ko nekaj odprem pa tudi malo zašteka. 

 

če updejtaš driverje po prvem zagonu, moraš še enkrat prisilit igro, da recompila shaderje tako, da izbrišeš zadevo iz neke mape.

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Najprej hvalospevi, 2 posta naprej pa troubleshooting :D Klasika že skoraj 30 let.

 

Moja najbolj bedasta investicija med korono - gaming PC. Edina stvar za katero sem fuknil cca. 2K in sedaj že 2 leti poganja Firefox in Office. Sem bil v dvomih glede ameriškega hladilnika, ki pa se je izkazal za best buy.

uredilo bitje tomazek
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Med combatom, ko je cel clusterfuck enemyev pa barv, mi malo zasteka v smislu, kot da se vse malenkost upocasni.

 

Sej vem, da imam mid tier gaming pc, res nic ekstra, ampak ja, ce je kaksen hack, kaj nastavit za bolj smooth delovanje oziroma kaj se komot izklopi, bom vesel predlogov.

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 minutama:

Med combatom, ko je cel clusterfuck enemyev pa barv, mi malo zasteka v smislu, kot da se vse malenkost upocasni.

 

Sej vem, da imam mid tier gaming pc, res nic ekstra, ampak ja, ce je kaksen hack, kaj nastavit za bolj smooth delovanje oziroma kaj se komot izklopi, bom vesel predlogov.

 

Digital Foundry looked into it, and confirmed there is stutter. They spoke with the developers and it seems to be stemming from streaming in geometry, IE why stuttering happens entering doors to new areas. They said they will be patching it soon, and confirmed it isn't the dreaded shader compilation stutter.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 48 minutami:

ma ne hvalim nič, sam pišem kot sta @Gatsu in @Kočevc vzpostavila dialog. 

 

pač dolgočasni ste vedno z istimi komentarji, enako kot so očitno zate dolgočasne launch težave iger na PCju. tiho pa tud ne bom. 

 

Ja model ti si res nedolžen biser ko si začel s takimi. Dej GTFO.

 

  

Lunco reče pred 2 urama:

sony je mal zajebu, to bi mogu bit 30€ release na PCju. ne vem zakaj prodajajo dve leti stare igrice za launch day denar. poleg tega to ni ps5, kjer folk dobesedno nima nič za igrat, vrhunskih roguelite igric pa je na PC platformi na desetine. 

 

 

Povezava do prispevka

S kakšnimi je začel? Pač ja, glede na to, da gre za dve leti staro igro, bi bilo v redu temu ustrezno prilagoditi ceno. Čisto prav ima. In to neprestano edgy roastanje PC-jašev tudi meni postaja zelo nadležno, pa sem primarno konzolaš. Pač do neke mere je bilo smešno, zdaj pa se mi zdi samo še kot neko utrujanje za brezveze in širjenje slabe volje

Povezava do prispevka

@Gatsu to je bil komentar na slabo splavitev igre, ki mi ga je žal, ker je kr huda in se je slabo prodajal že na playstationu. @Weraziel verjetno je že na playstationu launch bil sfaljen glede na prodajo in istočasnimi dobrimi ocenami. igre še nisem končal, tako da težje komentiram, sem glede na to, da je playtime 20-40 ur (ampak je ene pol tega časa preigravanje istega contenta), value doesn't seem to be there. mislim, da returnalu kar sede ta uvrstitev med gamepass igre - odlična nišna igra, ki pa ima premajhen bazen interesentov, da bi bila uspešna sama. 

 

očitno je bil god of war 50€, kar je že nižja cena kot na playstation launchu (je pa tudi časovno večja razlika med ps4 in pc releasom). boljša izbira igre za primerjavo kot uncharted (kjer so šli izdat samo štirko in uno z ženskami, kar je tud mal ???, je bla pa tud 50€), bi bil spider man, ki je bil 60€ release. sam spiderman je bil že ps4 pro seller (+ marvel) in se zdi cena bolj upravičena. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...