Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Hmmm sejvanje v tem špilu bolj paše kot trije siri na pici:wub:

 

Naredil prva dva bossa legit, potem v tretjem svetu crkoval ko pasji drek, si rekel jebat ga bo treba prej malo level upat, igram slabo uro, da te potem v neki sobi pričaka cela armada brutalnih sovragov in porejpajo kot malega otroka.


Fuck that shit. Zdaj lepo igram po pol ure da razvijem lik in vsake toliko časa sejvam in prenesem save na online account. Zdaj sem v tretjem svetu res prašičje nabit z dvojno življenja in polno malho artefactov. Sicer dejansko ta run nisem nikoli še umrl, ampak že samo ta feeling da tudi če umrem ne bo treba spet vse od začetka mi poboljša igrico za 300%. Aja pa ta run sem včeraj delal več kot dve uri, preden spet začne nekdo pametnjačit o uničevanje izkušnje. Ker da po tem grindanju v tretjem svetu umrem zaradi nekega sira od igrice fuknem samo še controller skozi okno.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Začel igrati tole zadevo in po par dneh občasnega igranja se vedno ticim v B1. Včeraj mi je uspel mislim da dober run, pa sem ga moral po cca 1h, malo pred šefom prekiniti. Kliknil ps plus tipko in ugasnil zadevo, v upanju da bom lahko vseeno nadaljeval tam kjer sem zaključil. Seveda ni šlo.

 

Potem pa tule preberem, da ima igra možnost suspend cycle. #@€#@#%^€##:cry::blink::blush::ranting::nicjasno::)

 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 18 urami:

Začel igrati tole zadevo in po par dneh občasnega igranja se vedno ticim v B1. Včeraj mi je uspel mislim da dober run, pa sem ga moral po cca 1h, malo pred šefom prekiniti. Kliknil ps plus tipko in ugasnil zadevo, v upanju da bom lahko vseeno nadaljeval tam kjer sem zaključil. Seveda ni šlo.

 

Potem pa tule preberem, da ima igra možnost suspend cycle. #@€#@#%^€##:cry::blink::blush::ranting::nicjasno::)

 

 

 

Kako ni šlo? Če daš konzolo v suspend  nadaljuješ tam kjer si končal. To je bil edini način ob izidu da si sploh lahko prišel do konca. Kar se tiče suspend cycle je pa tako očiten v option meniju da ga pač ne moreš spregledat.

 

how-to-suspend-a-cycle-in-returnal-850x478.jpg

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Ne vem zakaj,.. ali kako so to naredili,.. dejansko so mi eni efekti na PS5 veliko boljši vizuelno,..Naprimer teleport je popolnoma nor na PS5 )dejansko zgleda kot dematerijalizacija,.. na pcju je kar neki,.. tudi vse na ultra,.. Moram ponovno začet igrat. Ker nor špil ,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Evo, jaz sem si jo tudi stegnil dol. Sicer moja kišta komaj poganja, ampak evo, idemo.

 

Malo imam mešane občutke, po eni strani mi je super, da za ogromno stvari nimam pojma, kaj se dogaja, mogoče bi za kakšne stvari bilo bolje, če bi bile malenkost bolje razložene, ker kdaj potem na slepo nekaj ugibam, kaj moram narediti. Po drugi strani mi pa ravno to dogaja? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 5 minutami:

Nimas kej kle razmisljat, samo sutiras

Ja, pol pa recimo uletim v neko sobo, ko imajo tisti "topovi" neke rdeče ščite in mi ful ni jasno, kaj moram točno naredit razen "samo šutirat", pa mi je to malo minus?

Povezava do prispevka
fric reče pred 7 minutami:

Katana.

Ja, saj to sem nekako potem dojel, da bom verjetno dobil neko orožje, ki bo temu kos. Saj pravim, po eni strani sem malo zbegan in mi gre to na kurac, po drugi strani mi pa prav to paše. :) Moram samo še malo pogledati doma, kako lahko optimiziram špil, da bo tekel čim bolj smooth, res je zahtevna pizdarija. 

 

In ja, ponavadi mi je res vseeno za grafiko, tale špil je pa res samo lep. 

 

https://www.digitaltrends.com/computing/returnal-pc-best-settings-ray-tracing-steam-deck/

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

meni ta turret tudi ni jasen, dokler nisem dobil meča, se jih ni dal razbit. odkar mam pa meč jih pa lahko streljam, ni važno katero orožje imam (vsaj po občutku). 

 

sony je mal zajebu, to bi mogu bit 30€ release na PCju. ne vem zakaj prodajajo dve leti stare igrice za launch day denar. poleg tega to ni ps5, kjer folk dobesedno nima nič za igrat, vrhunskih roguelite igric pa je na PC platformi na desetine. 

 

gameplay mi je všeč. na prvem bossu

Spoiler

se mi je zdel una mehanika, ko te klofne, mal bullshit, ker te čist preveč oneshota in je skoraj garantirana smrt, ko se prvič srečaš z njo.

dejansko me vleče igranje naprej, ker bi rad videl še druge boss designe. 

 

igrica mi je presenetljivo dost grda, crimson wastes zgleda kot unreal tournament mapa iz 2000ih. mi pa vsaj dela precej dobro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...