Skoči na vsebino

Indiana Jones 5 in 6


BuDi

Priporočeni prispevki

BuDi reče pred 10 urami:

EzQpeU4UcAsgcSS?format=jpg&name=large
:santa:

 

Pozabil je dodat, da bo ta ženska morala biti črnka ali pa še bolje črnska azijka ali kako bi se temu reklo. Pa najbolje, da bo imela trdna feministična in BLM prepričanja, ter kakšne slabe izkušnje z spolnim predatorstvom, ker to bo ne tako skrito sporočilo filma.

Povezava do prispevka
keba reče pred 5 minutami:

 

Pozabil je dodat, da bo ta ženska morala biti črnka ali pa še bolje črnska azijka ali kako bi se temu reklo. Pa najbolje, da bo imela trdna feministična in BLM prepričanja, ter kakšne slabe izkušnje z spolnim predatorstvom, ker to bo ne tako skrito sporočilo filma.

Uf, tole ima meni ogromno potenciala

 

Ena hardcore črna feministka z Indyevim bičom, ki pol filma seka z bičem po golih zavezanih belih hetero moških z nogavico v ustih 

 

Mmmmm mmm mmm

Povezava do prispevka

(kako ob vsem tem ni nihče opazil, da je Jones priimek, ki nima ženske oblike Joan, ker itak dela dvom v umsko brezhibnost g. Spielberga ... for d lulz bi naredil "woke" film ker bi za junakinjo brez izjeme uporabljal besedo Jonesova)

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 48 minutami:

(kako ob vsem tem ni nihče opazil, da je Jones priimek, ki nima ženske oblike Joan, ker itak dela dvom v umsko brezhibnost g. Spielberga ... for d lulz bi naredil "woke" film ker bi za junakinjo brez izjeme uporabljal besedo Jonesova)

 

Henrietta  Jones

 

Indiana je lahko tudi žensko ime ?

Povezava do prispevka

Ampak kaj je sploh važno oziroma zakaj ne bi smela ženska postati nov Indiana Jones, če bo aktualni killed off/šel v penzijo? Ne štekam, kaj je tukaj problem. Indiana Jones je pač dosti vredna franšiza, nastala in nadaljevala se v okolju, kjer denar šteje bolj ali manj vse, zakaj je ne bi nadaljevali z novim protagonistko_om? Pač bo ženska namesto moškega, who cares, originali bodo še vedno nedotaknjeni. Sem mega fan franšize in tretji del mi je verjetno najljubši hollywoodski kič izdelek, ampak mi je totalno vseeno, če bo v novem filmu glavna ženska. Če bo cool, bom vesel - nov carski film, če bo bedno, bo pač bedno, ne bom gledal, isto kot nisem gledal novih Ghostbustersov, ker me je preveč cringalo v prve pol ure. 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 5 urami:

Uf, tole ima meni ogromno potenciala

 

Ena hardcore črna feministka z Indyevim bičom, ki pol filma seka z bičem po golih zavezanih belih hetero moških z nogavico v ustih 

 

Mmmmm mmm mmm

 

To bi pa še šlo ja :w00t:

 

Drugače pa zakaj ne začnejo neke nove franšize, kjer je lahko ženska v glavni vlogi, ma celo lahko v celotnem filmu igrajo samo ženske in tako dalje. Ampak te obstoječe franšize naj pustijo pa pri miru. To ni neka revolucija, če se moraš na že uveljavljenih stvareh šlepat. In če ne premorejo niti kančka kreativnosti, kot samo zamenjat glavni lik je itak vse skupaj brez pomena. 

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 minuto:

To bi pa še šlo ja :w00t:

 

Drugače pa zakaj ne začnejo neke nove franšize, kjer je lahko ženska v glavni vlogi, ma celo lahko v celotnem filmu igrajo samo ženske in tako dalje. Ampak te obstoječe franšize naj pustijo pa pri miru. To ni neka revolucija, če se moraš na že uveljavljenih stvareh šlepat. In če ne premorejo niti kančka kreativnosti, kot samo zamenjat glavni lik je itak vse skupaj brez pomena. 

Hollywoodski filmi so tam zato, da naredijo keš, ne da bodo studii kreativni in da ti ne boš triggeran

 

"Indiana Jones: The Rise of Henrietta Jones" bo napram novemu random Lady Adventure filmu dobila:

- večji budget

- več sponzorjev

- jače producente

- cenejšo in bolj efektivno reklamo

- ...

 

In realno lahko sklepamo, da bo vse to tudi v denarnice vrnilo več denarja. Kot že rečeno, edino kar lahko v prihodnosti spasi, če ti to toliko pomeni, je da se bo Hollywood začel konkretno bolj zanašat na kitajski trg in bo slednji namignil, da se naj malo umili z ženskami v glavnih vlogah,  če želijo še naprej predvajat filme v tej regiji. To vidim kot povsem realno možnost, ampak potem boš pa mel prilagajanje kitajskemu trgu, česar pa si verjetno tudi ne želimo?

 

Pač all in all se je treba zavedat, da je HW-ju zmerno do pretežno vseeno in za triggerane righterje in triggerane leftije, summer blockbusterji so tam zato, da obrnejo milijone. Mislim, pred drugo svetovno vojno je Hollywood (kljub temu, da je večina vodilnih mož bila Judov!) cenzuriral lastne vsebine, da so bile primerne za nacistični trg. Istočasno kot so prihajale novice o skrajnem valu antisemitizma niso imeli problema cenzurirat in prilagajat svojih filmov, da jih je Hitlerjev propagandni oddelek požegnal za predvajanje na nemškem trgu in šele ko so počasi kapljale novice, da ne sam da izločajo Jude, pač pa jih tudi aktivno pobijajo, so reversali svojo politiko in kao začeli boostat Zaveznike s propagandnimi HW filmčki. Temu sistemu je vseeno za vse, razen zase denar.

 

Imaš pa vsepovsod po svetu neodvisne / publicly funded filmarje, če rabiš alternativo.  

Povezava do prispevka

Vse vem in me načeloma to sploh ne bi motilo, smo to prisiljeno rinjenje agende mi pa nikokor ne diši. Pa ker bi to na tiho lepo subtilno porinili notri bi še bilo, ampak to na nek prisiljen način počnejo.

 

Recimo malo za sprostitev gledam nadaljevanko Good Girls. V glavnih vlogah so tri ženske od tega ena debela črnka. Kar me niti malo ne moti celo dobrodošlo je. Bi me pa motilo, da bi kar na enkrat uturili nove glave like, na primer moške in čisto postavili vse na glavo. to pa bi me motilo. Upam da razumeta kaj mislim. 

Povezava do prispevka
Navedek

Ampak kaj je sploh važno oziroma zakaj ne bi smela ženska postati nov Indiana Jones

Noben ne pravi da ne sme, glede na smece indijano 4, me se najmanj zanima spin off indijevega sina.

 

Ampak kaj je sploh vazno oziroma zakaj se folk ne bi smel smejat da bojo menjal Moski lik z zenskim - moj smeh, merjen v decibelih bi bil enak smehu ce bi posneli nadaljevanje Tomb Raiderja z Lars Croftom - v glavni vlogi Jayden Smith.

 

Navedek

Ta norost, ki je produkt intelektualnega azbesta, ki se je tiho filal pod vrata naše kulture ne vsebuje strukture, da bi vodila in razvijala ustanove in organizirane skupnosti. Propad religije pravičnosti in kulture izključevanja je neizogiben. Potrebno pa se je upreti in ljudje se organizirajo, tožbe se vlagajo, žvižgači se odkrivajo, predvsem ne smemo ostati tiho.

 

Definitivno nisi bil tiho ko je blo treba branit woke speech Meryl na oskarjih lansko leto,  kot mnogi ki so ploskal cancel kulturi dokler so bili to ljudje, ki so jih mediji 24/7 hranili, da jih ne marajo.

Ce folk ni videl kaj se bo zgodil ko so zacel mnozicne defundinge yt kanalov in ni dojel da bo enkrat zmanjkal Alex jonesov in bojo na vrsto prisli drugi, manj problematicni, bolj normalni... skoda casa in besed.

K ze glih o oskarjih, lol

1619466755200.png.0ffceb06e8824378cc270ef7c33d58ea.png

1619426382893.jpg.30a24800c83ad8de7f6338e3206d46a0.jpg

 

Kloven svet :sorcerer:

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Medeninček reče pred 4 urami:

 

Meryl je imela govor na Zlatih globusih. Komentiral sem leta 2017. Branil sem njeno izjavo, da MMA in fuzbal nista umetnost, kar je res. Izjava bi bila težko bolj ne-woke. V vsej moji razpravi si bil tiho kot miška, Razpocnik, opogumil si se šele sedaj, ko te je zapustil spomin si odgovoril na svoje fantazije. Tiho pod vrati pa se nanaša na obdobje spregledanih posledic nevarnih ideologij, medijskega ekosistema, safetyisma, itd. ne pa na trenutek, ko se je na internetu oglasil Alex Jones. Woke ideologija je dlje prisotna, sedaj so le inštitucije končno postale dovolj šibke, da so se upali napasti.

 

Borilna vescina da ni umetnost? Fuzbal da ni umetnost? Ajde tu so se mogoce strinjam. Hahahah.. Fuck you Meryl Streep... Kdo se sploh jemlje resno te holywuuu zvezdnike in njihova mnenja...pa lep lp

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 urami:

Noben ne pravi da ne sme, glede na smece indijano 4, me se najmanj zanima spin off indijevega sina.

 

Ampak kaj je sploh vazno oziroma zakaj se folk ne bi smel smejat da bojo menjal Moski lik z zenskim - moj smeh, merjen v decibelih bi bil enak smehu ce bi posneli nadaljevanje Tomb Raiderja z Lars Croftom - v glavni vlogi Jayden Smith.

 

 

Definitivno nisi bil tiho ko je blo treba branit woke speech Meryl na oskarjih lansko leto,  kot mnogi ki so ploskal cancel kulturi dokler so bili to ljudje, ki so jih mediji 24/7 hranili, da jih ne marajo.

Ce folk ni videl kaj se bo zgodil ko so zacel mnozicne defundinge yt kanalov in ni dojel da bo enkrat zmanjkal Alex jonesov in bojo na vrsto prisli drugi, manj problematicni, bolj normalni... skoda casa in besed.

K ze glih o oskarjih, lol

1619466755200.png.0ffceb06e8824378cc270ef7c33d58ea.png

1619426382893.jpg.30a24800c83ad8de7f6338e3206d46a0.jpg

 

Kloven svet :sorcerer:

Me je skrbelo da bo kaj takega. In sem bil zih, da bodo oskarja dali Bosemanu 

Povezava do prispevka

Haha ratingi so jim tako padli da bodo ziher razmišljali o tem da bi za 2022 najeli Rickya za hostat, to je imo edino kar lahko povzdigne ratinge čeprav so do zdaj bili prefini zanj ker itak vejo da bi jih raztrgal. :D Hope it happens though. ;) 

Povezava do prispevka

Holivud je popolnoma izgubil komaps in to se kaže praktično povsod.

 

Včeraj nekaj brskam po Netflixu pa mi vrže neko novo nadaljevanko in začnem gledat trailer in po parih sekundah vidim v glavni vlogi neka random črnka ob njej pa kitajka. In ta črnka je bila tako nenavdahnjena popolnoma brez igralskega talenta in ona bo vodila neko skupino, daj lepo vas prosim no, nje ne bi poslušal niti naivni otrok, kaj šele neki izkušeni starejši moški, ki so tam samo kimali ko eni imbecili, prav patetično za videt. Pa je lahko vse skupaj še bolj za lase privlečeno in vsiljeno? Po moje zelo težko. Če se že grejo neko rasno enakopravnost naj dajo v tako vlogo recimo Violo Davis, ona ima neko karizmo in talent. Ne pa neko 25 let staro punčko brez vsakega talenta. Potem sem zaprl vse skupaj in to je to. Prav več kot očitno je na kakšen način izbirajo igralce.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 14 urami:

Noben ne pravi da ne sme, glede na smece indijano 4, me se najmanj zanima spin off indijevega sina.

 

Ampak kaj je sploh vazno oziroma zakaj se folk ne bi smel smejat da bojo menjal Moski lik z zenskim - moj smeh, merjen v decibelih bi bil enak smehu ce bi posneli nadaljevanje Tomb Raiderja z Lars Croftom - v glavni vlogi Jayden Smith.

 

 

Definitivno nisi bil tiho ko je blo treba branit woke speech Meryl na oskarjih lansko leto,  kot mnogi ki so ploskal cancel kulturi dokler so bili to ljudje, ki so jih mediji 24/7 hranili, da jih ne marajo.

Ce folk ni videl kaj se bo zgodil ko so zacel mnozicne defundinge yt kanalov in ni dojel da bo enkrat zmanjkal Alex jonesov in bojo na vrsto prisli drugi, manj problematicni, bolj normalni... skoda casa in besed.

K ze glih o oskarjih, lol

1619466755200.png.0ffceb06e8824378cc270ef7c33d58ea.png

1619426382893.jpg.30a24800c83ad8de7f6338e3206d46a0.jpg

 

Kloven svet :sorcerer:

 

Bolj je bil problem, da so vsi mislili, da ga bo dobil Boseman. Vključno s producenti prireditve. Zato so spremenili vrstni red in Best Actor dali za grand finale namesto Best Picture. Na koncu dobi Hopkins. Ki se mu niti na prireditev ni dalo prit. Klavrn konec, klavarne prireditve, klavrne nagrade :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...