Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

 

Navedek

V šestnajstini finala pokala Pivovarne Union je prvoligaš Rogaška v Ljubljani gostoval pri četrtoligašu Interblocku. Nekdanji član slovenske elite se je črno-belim izjemno dobro upiral in bil v 85. minuti srečanja na pragu senzacije, ko je Ljubljančane v vodstvo povedel Timon Perković. A dve minuti kasneje so varovanci Oskarja Drobneta vendarle izenačili. V polno je meril v zadnjem času zelo razpoloženi Oliver Kregar.

 

Redni del srečanja se je končal z 1:1, nato pa se je začel zaplet, kakršnega na tej ravni ne bi pričakovali. Glavni sodnik srečanja je ekipama sporočil, da bo potnika v naslednji krog določilo streljanje kazenskih strelov. V tej seriji so bili uspešnejši Slatinčani in se veselili napredovanja v osmino finala.

 

Do tu vse lepo in prav, ampak ko sta ekipi v slačilnici že uživali pod zasluženim vročim tušem oziroma ob kosu pice, je na vrata garderob potrkal delegat srečanja Borut Kopač in moštvi obvestil, da se je zgodila neverjetna napaka, ker bi morali ekipi pred kazenskimi streli odigrati še podaljšek.

 

Streljanje enajstmetrovk takoj po rednem delu je namreč v pravilniku pokalnega tekmovanja določeno le do takrat, ko tekme potekajo pod okriljem medobčinskih nogometnih zvez. Tako je bilo denimo v prejšnjem krogu na tekmi Brinje Grosuplje : Olimpija. Ker pa se je medtem tekmovanje preselilo na NZS raven, remi ob koncu tekme narekuje podaljšek. In čeprav sta bili ekipi seveda proti vrnitvi v športno opremo ter nadaljevanju tekme, sta hočeš nočeš morali še enkrat na zelenico.

 

K sreči je v vsem kaosu vsaj zmagovalec tekme ostal enak, Rogaška je v podaljšku dvakrat stresla mrežo nasprotnika, zadela sta Nejc Gradišar in Antonio Majcenič. Se pa lahko na tem mestu le še vprašamo, kaj vse se še v tej sezoni ne bo zgodilo Slatinčanom.

 

...v državi, ki se je pravkar uvrstila na EP. :worship:

Povezava do prispevka

 

 

 

Da vidimo, kaj bodo geniji pri Fifi naredili, se bodo pa morali hitro odločit, ker Frenčiji že v soboto igrajo četrtfinale proti Uzbekistanu. Če jih izločijo bo verjetno Senegal šel naprej (včeraj jih je Francija premagala po penalih).

 

Drugače pa jutri derbija Nemčija-Španija in Argentina-Brazilija, v soboto pa ob tej vprašljivi tekmi Francije še afriški obračun med Malijem :wub: in Marokom.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 22 urami:

...v državi, ki se je pravkar uvrstila na EP. :worship:

 

...ne, ni še konec. :worship:

 

Navedek

Po tekmi se je med komentarji na naši spletni strani oglasil tudi predsednik Interblocka Igor Pušnik, ki je razkril, kaj se je pravzaprav dogajalo: "In ne, ni se spomnil sodnik. Vsem sodnikom sem skušal dopovedati, da bi morali igrati podaljške, pa so mi rekli v en glas, da so po pravilih kazenski streli takoj po devetdesetih minutah. Moje naslednje vprašanje je bilo, ste 100 % in prosim, če mi pokažete, kje to piše. Ker jaz namreč berem in razumem drugače. Potem pa so se posvetovali z delegatom, pice pa smo žal pojedli mrzle."

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Portuguese boss Abel Ferreira is expected to quit his role with Palmeiras next month at the conclusion of the Brasileirão season, in order to take a lucrative offer from Qatar.

 

According to Spanish newspaper Sport, Abel has received what they describe as an “irrefutable” proposal from Al Sadd which will make him the highest paid manager in world football in 2024.

 

evo, še en, ki gre po poti Xavija :D 

Povezava do prispevka
reder reče Dne, 22. 11. 2023 at 8:35:

Ja ampak če se prav spomnim je bila pred našo tekmo še tekma naših nasprotnikov (a se prav spomnim VB?), kjer je bil tudi zelo presenetljiv velik rezultat in smo zato morali zmagati z tako razliko? Je znala biti že ta tekma prodana, potem pa še naša. No evforija je bila takrat velika, danes nekaj nepredstavljivega za hokej oz. opažamo da je tako pri vseh športih. 

Bil sem na obeh tekmah in po mojem mnenju sta bili obe prodani. 16 letni mulci smo šli iz Cerknice v busom v Tivoli, nepozabno doživetje. Jebalo se je mater Kazakom, ki so nastavili na široko Britancem, izgledalo je kot da ne znajo drsati. Potem pa napeto čakanje in živčnost do konca prve tretjine, nato pa samo še skakanje po vsakem golu... Res nori občutki, ki se primerjajo samo z uvrstitvijo na EP/SP v fuzbalu in zlatom v Basketu (zadnjič, da sem bil res z dušo zraven). Zdaj me nič več ne gane niti približno tako, mlajša generacija se mi zdi, da je pa skoraj popolnoma izgubila to strast.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Tuchel pa je res pojava. Na tiskovni jamra kako so igralci preobremenjeni potem pa na tekmi ne opravi niti ene menjave, čeprav je nivo bistveno padel v 2 polčasu in je Koln začel pritistkat za izenačenje.   Sem mislil, da imajo zdaj 5 menjav, da lahko boljše dozirajo vse. >_<

Povezava do prispevka

Evo, točno to. Rekel je, da ni hotel ogroziti nadzora nad igro, ampak vsaj Thomasa bi lahko dal gor namesto Choupa, ki je bil v drugmu polcajtu totalno neviden. Res mi ni jasno zakaj ima prednost pred Mullerjem, ki je letos še vedno, kadar je igral, poživil tekmo.

 

Vseeno pa dobra zmaga po international tednu, zdej pa upat, da Leverkusen končno kiksne.

uredilo bitje skvedr
Povezava do prispevka

Suki brez kolen in z 10 kilami viška je bil bolj koristen od Lewe. Po tej epizodi v Barci (in Kane v Bayernu) bo še večji vprašaj nad njegovo kariero. Koliko je bil res dober in koliko je profitiral zaradi Bundeslige...

 

Yamalu lahko čisti kopačke, ne pa da se pizdi. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...