Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 55 minutami:

 

za culete ni obkrožanja sodnika niti, ko Victor Valdes prišprinta na nasprotnikovo polovico :D

 

Saj to, Ederson mirno na golu, pol ekipe daleč od sodnika, tudi kdo s klopi bi lahko priletel malo na igrišču pa nič. In temu rečete incident, amaterji...

Povezava do prispevka

Mou :ododava:

 

Navedek

José Mourinho: “I remember a game in Siena, with Maicon. They said he always got a fifth yellow to be suspended at Christmas, so he could go on vacation to Brazil.

 

I went to him and said that if he got a yellow he wouldn't be going on vacation, I'm not an idiot. He asked if he scored, could he go? I said 'No, only if you score two.'

 

In the game, he scored two goals, received a yellow card for taking his shirt off and he went on vacation. I also gave him an extra week off.”

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka

Pa saj Haverz se počasi prebuja, če gledaš prve tekme, pa sedaj te predstave, ki jih kaže. 

Borbo, samozavest vpletenost v igro. 

Kot dan in noč. Pa še pomembne gole zabija.

Pa sem bil fix, da bo totalen fail še par tednov nazaj.

Upam, da me konkretno demantira.

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Havertz je štorast. 

 

Še vedno, z vključitvijo RIce-a, manjka nekdo tipa Arteta, ki bi lahko žogo prenašal iz obrambne v napadalno polovico. Trenutno vse skup zgleda dost bogo, globinske žoge Ukrajinca (prisežem da sem včeraj med prenosom pozabil ime in se ga do danes ne morem spomniti) so pravzaprav še najboljše v tem (včeraj ga ni bilo v igri zato je s Kiwiorjem igre zgledala katastrofalno) - verjetno ima zato tak slab odstotek dobrih podaj in toliko nevarno izgubljenih žog, ker je pač edini, ki skuša z žogo nekaj naredit. 

 

Trenutno je gameplan :

- winger poda žogo odegaardu

- celotna klop pade na kolena in moli k Thoru - najbolj pomemben element igre, ne vem kako to da se to na pokaže na prenosih. mogoče kakšna verska zadržanost al pa kaj

- odegaard, če so bile molitve uslišane s potezo vredno zidane-a, vrže dva branilca iz igre

- žoga gre na fulbeka/sako na krilu

 

Dokler se moli k Thoru, da bo vikinški bog nekaj naredil v igri (spomnim se kako so ga pripeljali k Realu kot naslednji "big thing" sem že mislil da ne bo nič z njim ... zdaj pa je zame gladko najboljši igralec leta), ne bo prvenstva. Tu je treba nekoga postaviti v vezo, ki zna podajati žogo - nek deep lying play bi bil perfect ob rice-u. Trenutno je preprosto preveč na magiji odegaarda. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Emery :avadodo: Kakšna konstanta z relativno povprečnimi klubi že toliko let. Škoda, da je "večja kluba" kot PSG in Arsenal (v tistem obdobju) tako slabo izbral, me zanima kaj bi storil v nekem top urejenem klubu. Verjetno je res trener za en nivo nižji rang klubov, bi bilo zanimivo kaj bi storil, če bi recimo v roke dobil kak Bayern ali Real. Upam, da z Villo pridejo vsaj v top 4.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...