Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 2 urama:

Lol Celje kaka posrana zmaga. A si gledu @WoreH

nimam arene :D nism gledu celja že ful ful dolg. jih ne pogrešam, ker sm že od menjave grba pa te nove podobe na izhodnih vratih, rabim kozoroga FFS. pa ta trener je nenormaln antipatik mi. nazadnje sm jih vidu ko sm se pelal mim hale iz mercatorja pa so glih hodl na avtobus, nekam spizdeni delujejo celotna ekipa, pomoje se ne pišejo lepi časi za klub, prove me wrong, za razne horžene pa povratke mlakarjev nočem čut nočem gledat. zagreb pa itak propo

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 uro:

nimam arene :D nism gledu celja že ful ful dolg. jih ne pogrešam, ker sm že od menjave grba pa te nove podobe na izhodnih vratih, rabim kozoroga FFS. pa ta trener je nenormaln antipatik mi. nazadnje sm jih vidu ko sm se pelal mim hale iz mercatorja pa so glih hodl na avtobus, nekam spizdeni delujejo celotna ekipa, pomoje se ne pišejo lepi časi za klub, prove me wrong, za razne horžene pa povratke mlakarjev nočem čut nočem gledat. zagreb pa itak propo

Kakšen odnos imaš do rib?

 

RD_Ribnica_logo.png

Povezava do prispevka

legendarna podoba pač :D pa na sredini igrišča v dvorani majo še občinski grb ki ma spet neko ribo v seb. vedno sm fan ko se začne omenjat živali v športu, ma tak paganski vibe. tole pa ni čis nč uglavnem:

spacer.png

neki na safe mode, se prav vidi da so deval skup grb neki diplomanti magistri marketinga. ja pa nožek pa žoga pa tri zvezdice pa čao, brez imena pivovarna laško da ne bo kontroverzno, washington football team, rk celje ... upam da zgubijo

IMG_20210210_105309.thumb.jpg.5a19177d39bb874de48ba8744d488c95.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...