Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 1 uro:

 

...pa če še Dembele in Coutinho izpustita vse tekme do konca sezone, prišparate še dodatnih 10 miljonov? :D

 

pri nas je pa po poročanju medijev kapetan moštva poklical predsednika kluba in ga povprašal po zdravju (covid) in zdaj sta baje spet bestiča. :D

 

Ne, Dembele je ravno včeraj odigral 100. tekmo, tako da bo treba plačat 5m. 

 

Coutinho pa še 7 tekem manjka ali nekaj takega. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 10 urami:

 

Ne, Dembele je ravno včeraj odigral 100. tekmo, tako da bo treba plačat 5m. 

 

Coutinho pa še 7 tekem manjka ali nekaj takega. 

 

Ja čez 7 tekem naj bi morali plačati še 20 mio če se ne motim. Tega zagotovo ni vreden, jaz bi ga posedel do konca sezone oz. pogodbe. Poleti pa itak spet iskati budalo, ki bi ga vzela vsaj na posojo in plačala del plače. Enako z Griezmannom ampak on bo očitno še naprej igral. Sedaj je celo zabil par zicerjev pa tudi konkurence nima resne tako, da je itak zacementiran v prvi postavi dokler se ne vrne Fati. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 33 minutami:

IMO bosta oba "oddelala" pogodbi do konca.

 

Pa vi se saj lahko tolažite, da ste imeli kaj od Balea, mi se pri Griezu in Coutinhu ne moremo :D

ah pri Barci je samo par underpreformerjev, pri REalu je pa cela ekipa steklena in ne dosega pričakovanj, ki so bila postavljena ob nakupih

 

neki čangšlang brazilci, ki niso skup vredni za eno tatu od Neymarja, steklarna (TM) Hazard, Carvajal, Bale in pa dokaj staro jedro zlate generacije

 

tko da ja

 

to je to

 

čestitke barci za naslov (mogoče ne letos, sam pol pa)

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Kamahl reče Dne, 13. 2. 2021 at 23:33:

Iskreno me obramba najbolj skrbi in to da Buskets igra. Zadaj nimamo kvalitete, obenem pa še ta kvaliteta nima nobene resne fizične prednosti. Danes sm prav gledal in smo v skoku katastrofalni zadaj potem pa še zamujamo in ne pobiramo teh odbitkov oz. druge žoge. Verjetno bo kar jojo tekma, kjer bo vse odvisno od trenutnega momenta/navidha igralcev na obeh straneh

 

Mene skok ne skrbi toliko. Kolikor sem gledal PSG ni ne vem kako močan v tem elementu (zdaj me bodo sigurno demantirali in bo dal Marquinhos dva gola s kota), večji problem je hitrost njihovih napadalcev, predvsem Mbappeja. Treba bo odigrati pametno in postaviti obrambno linijo nekoliko bolj nazaj, da ne bo prevelikega pritiska na obrambo neglede na to, kdo bo tam igral in hkrati mogoče sami poskušat kaj narediti v kontrah preko Dembeleja. Če bo vseh 10 igralcev na polovici PSG bo to samomor.

 

Neymarja ni, tako da bo Mbappe LW in ga bosta Dest/Mingueza morala ustavljati. Icardi bo verjetno špica, na desni pa Kean (v soboto sem jih gledal in kljub golu me tam ni najbolj prepričal) ali pa mogoče Sanabria. Vrnitev Verrattija jim bo sigurno pomagala na sredini, njihova obramba ni pa imo nič posebnega in bi si morali ustvariti nekaj šans. Samo upam, da jih ne bomo zapravljali kot po tekočem traku.

 

Treba se je zavedat, da se Igra 180 minut, jutri si ne moremo zagotoviti napredovanja, lahko ga samo zapravimo oz. si ga zelo otežimo. Doseči gol bi bilo super in mislim, da ga lahko damo, še bolj pomembno je pa, da ga ne bi dobili. Brez gledalcev ni pravih domačih in gostujočih tekem, ampak away goli še vedno štejejo. Ne bo lahko, a sam sem kar optimističen.

 

Kamahl reče pred 14 urami:

res sm bil presenečen ko sm danes videl da so 7.

 

Po novem letu so v dobri formi. Razlike na sredini lestvice so še vedno majhne, tako da zmagaš 2-3 tekme zapored in lahko skočiš 6-7 mest gor ali pa padeš, če si v slabši formi.

 

Je pa zdaj lestvica že približno takšna, kot bi jo pričakoval pred začetkom sezone. Ok, dominacija Atletov na vrhu je malo presenetljiva, drugo je pa bolj ali manj v mejah normale. Po tistem začetku sezone, ko so ekipe imele različno število odigranih tekem (no, saj je še zdaj nekaj zaostalih tekem, a se bodo kmalu nadoknadile) in je Sociedad nekaj časa vodil, Cadiz bil top 5, Barca midtable,... Mogoče bi Getafe pričakoval nekaj mest višje, po drugi strani so pa prejšnji dve sezoni pošteno overperformali in so nekoliko pomladili ekipo, tako da nek padec je bil pričakovan. Pa za Huesco sem mislil, da bo najboljša od novincev in dejansko večinoma ne igrajo slabo, ampak nimajo pravega strelca in remizirajo preveč tekem (kar jih pa obenem še vedno drži v igri). 

 

reder reče pred 5 urami:

 

Ja čez 7 tekem naj bi morali plačati še 20 mio če se ne motim. Tega zagotovo ni vreden, jaz bi ga posedel do konca sezone oz. pogodbe. Poleti pa itak spet iskati budalo, ki bi ga vzela vsaj na posojo in plačala del plače. Enako z Griezmannom ampak on bo očitno še naprej igral. Sedaj je celo zabil par zicerjev pa tudi konkurence nima resne tako, da je itak zacementiran v prvi postavi dokler se ne vrne Fati. 

 

Če se ne motim je tako kot pri Dembeleju treba plačati 5m za vsakih 25 tekem, ki jih odigra do 100 tekem. Torej 15m smo že plačali in če ne bo prišel do 100. bomo prišparali "samo" 5m.

 

Griezmanna sploh ne bi postavljal v isti rang z njim. Res da nima prave pozicije na igrišču, a vseeno veliko bolj koristen igralec. Nimam nobenih problemov, da bi ga obdržal še eno sezono, če ne bo res dobre ponudbe zanj. Pa z mulci se tudi dobro razume (za razliko od kakšnega Suareza in Albe, ki pizdita in mahata proti mlajšim soigralcem, ko naredijo napako, medtem ko sama nista (bila) nič boljša) in v tem procesu prenove ekipe je dobro imeti take igralce v ekipi.

 

reder reče pred 3 urami:

Če bo Atletico pameten tudi v naslednjih letih lahko oboji kar njim čestitamo za par naslovov. Pa tudi kakšno presenečenje ala Leicester ni izključeno v naslednjih letih, saj so zagotovo minili časi, da bo potrebno 90+ pik za osvojiti naslov. 

 

Sevilla mogoče, a skoraj sigurno bodo letos imeli majhno razprodajo. Kounde, En Nesyri in Ocampos bi vsi lahko odšli. Sicer lahko dobi Monchi 100m+ za njih in s tem denarjem pripelje kvalitetne zamenjave ter obenem še okrepi ekipo na nekaj drugih pozicijah (predvsem oba bočna položaja bosta najbrž prioriteta. Navas ne more igrati vsake tekme in rabi boljšo zamenjavo od Vidala, Acuna na drugi strani je ok, ampak precej poškodovan, Escuderu se pa tudi najbrž izteka čas. Letos je Rekik (ki je sicer CB) že nekajkrat igral LB, pa Kounde tudi RB), a njihov odhod se bi sigurno poznal. Težko verjeti, da bi lahko kdaj zadržali svoje top igralce več kot leto ali dve in tako resno konkurirali za naslov, tudi v trenutnih časih, ko sta Barca in Real oba v "krizi".

 

Atletico ima letos rezultatsko sezono, s katero bi tudi Pepova ali Titova Barca (ki je dosegla 100 pik) težko držala korak. Verjetno bodo v nadaljevanju nekoliko popustili, a za naslov bo najbrž dovolj že okrog 85 pik. Vprašanje pa, če lahko to naslednjo sezono ponovijo. Vemo, kako intenziven in zahteven trener je Cholo in letos bo iztisnil maksimum iz te ekipe, ker ve, da je njihova priložnost za naslov. Drugo leto znajo biti posledice. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 33 minutami:

Če se ne motim je tako kot pri Dembeleju treba plačati 5m za vsakih 25 tekem, ki jih odigra do 100 tekem. Torej 15m smo že plačali in če ne bo prišel do 100. bomo prišparali "samo" 5m.

 

Griezmanna sploh ne bi postavljal v isti rang z njim. Res da nima prave pozicije na igrišču, a vseeno veliko bolj koristen igralec. Nimam nobenih problemov, da bi ga obdržal še eno sezono, če ne bo res dobre ponudbe zanj. Pa z mulci se tudi dobro razume (za razliko od kakšnega Suareza in Albe, ki pizdita in mahata proti mlajšim soigralcem, ko naredijo napako, medtem ko sama nista (bila) nič boljša) in v tem procesu prenove ekipe je dobro imeti take igralce v ekipi.

 

Že res, da ima Griezmann boljši odnos na igrišču (za napadalca vrhunsko in zelo disciplinirano igra obrambo), nima izpadov proti soigralcem in na splošno deluje kot ok tip na terenu razen ko slučajno zabije in more pokazati da je klovn :D Ampak dejansko na igrišču pa od njega ni skoraj nič(ok letos je zabil par golov). Tip igra kot budget verzija Pedra izpred let, čeprav sem tu malo žaljiv do Pedra, ki je za Barco storil 100x več od Grieza ampak to mi je še najbližja primerjava zaradi borbe, teka, discipline... Govorimo o tipu, ki je/bo klub stal več kot 300 milijonov in za ta denar pokaže bistveno premalo. Enako kot Coutinho. Je pa ironično, da v bistvu nista sama kriva za to situacijo, saj s(m)o mnogi laiki opozarjali, da za njiju enostavno ni pozicije v Barci z Messijem. Pa tudi, če ne bi bilo tega problema, sta bila oba zelo precenjena že v prejšnjih klubih. Nikoli tudi na predkoronskem trgu nista bila vredna niti polovice tega kar smo plačali za njiju. Sedaj bosta pa itak ostala, saj nihče ne bo v taki situaciji plačeval take plače za taka igralca.

ronaldinho reče pred 41 minutami:

Sevilla mogoče, a skoraj sigurno bodo letos imeli majhno razprodajo. Kounde, En Nesyri in Ocampos bi vsi lahko odšli.

 

Upam, da jim to ne bo uspelo. Pa ne zaradi tega, ker omenjeni igralci ne bi bili kvalitetni, ampak mislim, da se bo težko našel klub, ki bo v tej situaciji plačal kar bo Monchi hotel za njih. Tu predvsem upam, da ostane Kounde v Sevilli še eno sezono in da v tem času Barca nabere denar zanj, ker je IMO super profil za igranje ob Arauju. Garcia pa za backup.  Je pa vprašanje, če ne bo Real šel po njega, če Ramos res odide v kar pa še vedno zelo dvomim. 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 23 urami:

temu se reče lizanje šupka, ko si že obrnu hrbet

 

...potem so ob 2h zjutraj na el chiringuito povedali, da Ramos definitivno odhaja. :D

 

Jude reče pred 1 uro:

 

 

 

so po tekmi šejki v javnost poslali sporočilo, da 'je bila pomota', ker ji šefe 'ni videl'. :D

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
reder reče pred 6 urami:

Upam, da jim to ne bo uspelo. Pa ne zaradi tega, ker omenjeni igralci ne bi bili kvalitetni, ampak mislim, da se bo težko našel klub, ki bo v tej situaciji plačal kar bo Monchi hotel za njih. Tu predvsem upam, da ostane Kounde v Sevilli še eno sezono in da v tem času Barca nabere denar zanj, ker je IMO super profil za igranje ob Arauju. Garcia pa za backup.  Je pa vprašanje, če ne bo Real šel po njega, če Ramos res odide v kar pa še vedno zelo dvomim. 

 

Tu se strinjam, a težko, da bo še eno leto ostal. Za Real dvomim, da bo letos kaj veliko oz. drago kupoval, tako da vsaj tja upam da ne bo šel.

 

Griezmann je imel pač tako klavzulo, kot jo je in če smo ga hoteli, je bilo to treba plačat. Zdaj je brezveze razmišljat o ceni, ker se ne da nič več spremenit, ampak bolj o tem, kaj lahko da klubu na igrišču in mislim, da še veliko. Meni je bil vedno klasa igralec in v bistvu sem ga želel v Barci še preden je šel iz Sociedada v Atletico; podobno še za nekaj drugih igralcev, ki so se v zadnjih letih poceni prodali v druge klube, npr. Fabian Ruiz je bil eden teh, ko je pri Betisu imel klavzulo 15m; ne vem, če bi se obnesel pri nas, a ne bi mogel biti slabši od tega, kar smo pripeljali za precej višje zneske. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...