Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Majek reče pred 20 urami:

LOL Brazo kr potrdil prestop Upamecana za naslednjo sezono. :O

 

Bavarci še enkrat več zmagali nogometni lajf.

 

tričetrt evropskih klubov se trese kot luškan deček pred župnikom, oni pa laganini 50 miljončkov na mizo, problem rešen za 5+ let, gremo naprej. :whistle:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Ter Stegen; Mingueza, De Jong, Lenglet, Junior; Ilaix, Sergio, Riqui Puig; Trincao, Messi y Griezmann. 
 

Debi Ilaixa v ligi, in to kar od začetka. Pa Trincao tudi prvič začenja. Ni mi pa najbolj všeč FDJ v obrambi, ampak kaj veliko opcij tam nimamo. Upam samo, da to ne pomeni, da bo tudi proti PSG igral CB. Also, Griezmann bi tudi lahko dobil nekaj pavze, v zadnjem mesecu je igral 12 tekem skoraj brez počitka.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 urami:

Glede na prvo tekmo Kabak-a je Liverpool Schalkeju uslugo naredil ko ga je vzel :D

Mi lahko nekdo razloži zakaj je bil tak hype okoli tega kebaba?

Pa vem, da je njegova prva tekma sam gol razlika Šalkeja pred njegovim prestopom v epl je bila katastrofalna.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

Bavarci še enkrat več zmagali nogometni lajf.

 

tričetrt evropskih klubov se trese kot luškan deček pred župnikom, oni pa laganini 50 miljončkov na mizo, problem rešen za 5+ let, gremo naprej. :whistle:

 

jah, bili so primorani najti menjavo za alabo, tako da me po eni strani ne čudi, da so plačali klavzulo in na hitro rešili nastali problem. je pa definitivno lepo videt, kako to naredijo nekaj dni po tem, ko so osvojili še šesto kanto. ni spanja na lovorikah, medtem ko folk že nabija klasično štorijo, kako bayern slabi ligo :lol:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...