Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Tudi jaz spadam med tiste ki gleda precej manj tekem kot pa leta nazaj, tudi pred korono sem nekako gledal dosti manj tekem kot pa ne vem tam 10 let nazaj, zdaj ko ni gledalcev pa še ekstra manj, tisto res nimam nobenega zanimanja razen mogoče za kakšne res velike tekme. Ampak po drugi strani pa vseeno še čutim nek interes do letošnjega evropskega, verjetno tudi zaradi tega ker so se po nekaj letih na veliko tekmovanje spet uvrstili Nizozemci :P za katere navijam praktično cel moj life. :) Upam da bo dovoljeno vsaj kake pol gledalcev na tekmah, ker drugače zna res bit krneki. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

zdaj si me spomnu na eno mojih največjih nogometnih bolečin vseh časov (mal pretiravam, ampak ajde :D).

 

leto 2000. nogometna evforija v Sloveniji na vrhuncu. Zlatko Zahovič prestopi v Valencio. hyped. as. fuck.

 

neka obskurna slovenska televizija (TV3) se 14 dni z reklamami na 5 minut tolče po prsih, ej, folk, dobili smo pravice za prenose LL,- glejte z nami prvo Zahovićevo tekmo v Valencii v živo.

 

štirinajst dni sem vegetiral ob čakanju na tekmo. v mislih sem preigraval scenarij. Canizares izvede golavt, poda Ayali. Ayala podaljša Deschampsu, ki žogo potisne na krilo Aimarju. Aimar vidi prostor na drugi strani igrišča, poda k Mendieti. Mendieta na mestu predribla dva nasprotnika, na kratko odigra dvojno s Killy Gonzalesom. povratno žogo takoj centrira na Carewa, ta z glavo spusti žogo na tla, z drugega plana prišprinta Zahović in jo rukne pod levo stativo. nekdo v Ljubljani s krikom ekstaze podre lastno streho. :cry::avadodo:

 

pol ure pred tekmo se usedem pred TV. tresem se od navdušenja. čez pižamo nov Valenciin dres, za vratom šal za srečo, na mizi pica, čips in kokakola. še pet minut, pa se bo tekma začela. po TVju se začnejo predvajat napovedniki za LL. v kotičkih očes se nabirajo solze radostnice.

 

ura je 21:00. reklame se vrtijo še naprej. ura je 21:05. reklame se vrtijo še naprej. 21:10 odprem TTX, stran 528, obe ekipi označeni z zeleno barvo, rezultat izpisan. WTF?! kako to?! tekma se igra, uni dripci pa spuščajo reklame o Jezusu Kristusu. WTF?!

ura 21:20, na TV3 še vedno vrtijo reklame. od besa mečem po tleh vse kar mi pride pod roko. daljinec. škatlo od pice. šal. razpizden. besen. nekoga bi ubil.

ob 21:30 se na ekranu pojavi obvestilo,- 'zaradi tehničnih težav tekme ne bomo mogli prenašati'.

 

MARŠ. U. PIČKO. MATERINO.

 

 

 

 

 

 

Aha, takrat se ti je zamerila slovenska Cerkev in vse, kar je povezano z njo. Zdaj razumem.

Povezava do prispevka

Ker bs je tale Juve. Ne bom rekel, da je Inter bil boljši včeraj, daleč od tega, tudi z enim igralcem več smo komaj izenačl, samo dejte nas vsaj fer premagat, brez čudežnih penalov in brez metanja po tleh na vsake tri minute.

 

Če Juve doseže CL fuzbal za naslednjo sezono, neham gledat fuzbal. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...