Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 3 minutami:

NZS pravi, da je VAR v poizkusni dobi v Prvi ligi, da se naši sodniki navadijo delat z njim in tako je do konca prvega dela samo na eni tekmi v krogu VAR prisoten.....

 

:ododava::ododava::ododava:

 

tako se bojo hitreje navadili delati z njim, ja. kakšni možganski hrusti so to na nzs

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 15 minutami:

Ne znam twitterja linkat

Meni Chrome avtomatsko link spremeni, da mi kaže objavo twitterja in ne linka. Na prejšnem brskalniku mi pa ni pa sem spodaj pod objavo Twitterja ko maš znake "Reply", "Retweet", "Like" in "Share". Kliknil Share -> Copy link to Twitter. Prilepil sem na Mn3jalnik. V črnem okencu se mi je napisalo " Prilepljena vsebina je formatirana. Odstrani formatiranje pisave". Kliknil sem za konec podčrtano (Odstrani formatiranje pisave) in mi je spremenilo iz linka v objavo twitterja. To je to. Upam, da pomaga.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Mbababapapape pa vpoklican za tekmo PSG jutri

 

Real je postavil deadline za odločitev PSG ponedeljek do 18h. Kot da so oni tisti, ki lahko postavljajo pogoje. :rofl: 

 

 

Evo, to mu je že dal šejk neko darilno vrečko, drug teden bo podaljšal. :rofl: 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

PSG mislim, da bo tak zavrnil na koncu. Mbappe bo ostal. Pač jebejo Real v glavo s tem ko ne dajo odgovora na ponudbo Reala za 180m €. Tak delajo jim uslugo. Perez na koncu pa tak bo prepozen, da okrepitve pripelje na drugih pozicijah.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...