Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Še ko je Čeferin bil predsednik NZS so hoteli Tavaresa spravit v reprezentanco. Sicer ima slovenski potni list ampak od Fife nikoli ni dobil dovolenja, da lahko zaigra za nas. Mislim, da je bil fora, da je v mlajših letih zaigral za Brazilijo u23 in včasih (možno, da se danes nisem ziher) je Fifa to upoštevala kot člansko reprezentanco.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 21 urami:

Kek idi bek

 

Navedek

Kek: Manjka nam agresivnost, da se tudi "stepemo"

 

najboljši komentar ki sem ga danes prebral na internetih;

 

Navedek

V naslovu je Kek povedal vse. Iličića in pivske prjatle sem gledal točno 45 sekund. Rogliča sem gledal celo popoldne. Kakšna razlika v dojemanju športa, tekmovalnosti, agresivnosti, inteligenci..

 

dobesedno isto je bilo pri meni. prižgal nekje na 20', v 30 sekundah videl dve nabiti žogi Stojanovića iz svojega kazenskega prostora in ugasnil tekmo. jebeš fuzbalerje, ki 'igrajo' fuzbal izpred 30 let.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

 

 

Par dni nazaj sem se pa moral boriti, ko sem rekel, da obstajajo nogometaši, ki preferirajo igranje od kakšnega miljona več (ki jih imajo že dovolj). Vsa čast Pjaniću, verjamem da bo koristen za Besiktas in upajmo, da ga na koncu kdo kupi. V Barco ni prišel v pravem trenutku, če bi prišel par let prej bi bilo lahko marsikaj drugače. 

 

Povezava do prispevka

Za tako plačo me čudi, da ga kiri drug ni vzel na posojo v boljši ligi kot turška. Vsaka čast, da si je za toliko znižal plačo in res upam, da nebo imel s Bešiktašu kakšnih problemov. Finančno so turki kar v pizdi in so še kar znani, da ne izplačujejo plač. Karius se spomnem je skos jamral, da ga niso plačevali in to je blo pred korono. Zdaj so pa itak še v večji pizdi.

 

Nekaj pa sem bral, da naj bi si Umtiti tudi znižal plačo. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 7 urami:

Za tako plačo me čudi, da ga kiri drug ni vzel na posojo v boljši ligi kot turška.

 

kakor sem razumel, je za vsako ceno želel izsilit prestop/posojo v Juventus. kje točno se je zalomilo ne vem, verjetno tudi torinčani niso bili preveč zagreti.

 

potem se je pogovarjal z enim kupom italjanskih klubov (Fiorentina, Roma, baje tudi Lazio), a mu nihče ni hotel ugodit pri njegovih plačnih željah.

 

zdaj se je pa čas iztekel in je verjetno zagrabil edino opcijo, ki mu je še ostala na razpolago. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 27 minutami:

kakor sem razumel, je za vsako ceno želel izsilit prestop/posojo v Juventus. kje točno se je zalomilo ne vem, verjetno tudi torinčani niso bili preveč zagreti.

 

potem se je pogovarjal z enim kupom italjanskih klubov (Fiorentina, Roma, baje tudi Lazio), a mu nihče ni hotel ugodit pri njegovih plačnih željah.

 

zdaj se je pa čas iztekel in je verjetno zagrabil edino opcijo, ki mu je še ostala na razpolago. :D

Koliko je meni znano je Pjanić bil Juventusu samo alternativa v primeru, da Locatelli letos ne podpiše za Juve. Tisto z Ramseyem (da naj bi bil menjava Ramseyu, če se ga Juve uspe znebit) ne verjamem. Glede na to, da je do poškodbe igral vse tekme v ligi pod novim trenerjem nekot ne nakazuje na to, da je odpisan in se ga klub hoče znebit na vsak način. Tudi ko je Allegri podpisal so ble novice, da hoče ostat v Juvetu.

 

Jaz imam občutek, da on posoje v Turčiji nebo končal. Nekom mislim, da januarja si bo iskal nov klub. Turki itak so ugodili njegovim željam. Plačevali, če ga bojo redno je pa zelo veliko vprašanje.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...