Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Saj nisi rekel nič čez njega ampak čez sodnika. Kaj pa ima Messi s tem, da je sodnik piskal penal? On je skočil, dobil tisto roko v faco in je to to. Ni simuliral niti zahteval penal za razliko od koga drugega. Še tako pošten je bil, da ga je zgrešil, Messi heroj :rofl:

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

 Hejtaj ga kolikor hočeš samo ne glumit da ti se gre za kaj je penal in kaj ne pa blablabla, hočeš da skadi in če bodo bogovi dobri da se še osramoti maksimalno. Realno je messi tudi počasi za v penzijo in ga je res težko gledat, mu pa privoščim uspeh za razliko od tebe. Ampak ne boš vrjel nič ni narobe s tem. 

 

Na temo penalov je pa to prvenstvo kriterij zelo beden in piskajo vse, nekako je občutek kot da želijo da favoriti pridejo čez in jim šenkavajo odločitve

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka

Ker si ti pljuval Messija, v resnici bi pa moral sodnika če te je ta odločitev tako zmotila. Sicer pa ne navijam za Barco, še veliko manj pa za arabce. 

 

Glede na tvoj hejt bi mogoče ugibal, da si za Real? No saj vem, da si in iz kje izhaja ta hejt ter posledično moja primerjava z CR7, ki bi si veliko bolj zaslužil kritike za njegovo sodelovanje pri nezasluženem penalu. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 5 minutami:

 Hejtaj ga kolikor hočeš samo ne glumit da ti se gre za kaj je penal in kaj ne pa blablabla, hočeš da skadi in če bodo bogovi dobri da se še osramoti maksimalno.

Amm, sej ne, da sem na prejšni strani napisal, da mi je vseeno kdo osvoji svetovno, dokler to ni Argentina :sorcerer:.

 

reder reče pred 3 minutami:

Sicer pa ne navijam za Barco

 

 

Lol no, sej vem, da ni lahko javno priznati, da navijaš za tako sramoto od kluba, ampak c'mon.:lol:

Povezava do prispevka

Jaz ne morem reči, da sem navijač Barce, če dejansko na tekmah ne NAVIJAM za Barco. Sem zelo zagret simpatizer, biti navijač je pa nekaj veliko več in to ne moreš biti na drugem koncu sveta. Sem nekoč bil pravi navijač nekega drugega kluba, ki pa je žal pokojni. Je pa verjetno moja definicija besede navijanje malo drugačna od internet "navijačev", ki so večinoma tukaj. 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 20 urami:

Zgleda bo med 16 polovico Evrope, Francija, Portugalska Anglija, Nizozemska, Poljska, Španija in Nemčija verjetno ter nekdo od Belgija oz Hrvaška ter Švica oz Srbija

 

kot smo se že enkrat pred časom tu pogovarjali, na koncu koncev je nogometna relevantnost doma v Evropi. če dodaš še Brazilijo in Argentino, je to pač v tem trenutku to.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Japan

 

------------- Gonda --------------------

Itakura - Yoshida - Taniguchu

------Morita -- Tanaka ----------

------- Ito - Kamada - Kubo--------

-------------- Maeda ----------------

 

 

Španci pa

------------------------Unai ----------------------------------

Azpilicueta - Rodri - Pau Torres - Balde
--------------------Busquets -------------------------

----------Gavi ----------------Pedri ----------

 Williams-------------------------------Olmo--------

--------------------Morata----------------

 

Molim za vas...

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Jude reče pred 1 uro:

ne spremljam dosti tega prvenstva in teh pol-varov, semi-varov 

 

me pa zanima kaj je fora, da ima vsaka tekma vsaj deset minut sodnikovega podaljška, to mi je pa tako mimo

 

 

Vsaka menjava realno vzame minuto ne pol. 5 menjav vsaka stran pa zavlačevanja valjanja po tleh. Men je dobr

Povezava do prispevka
Jude reče pred 7 minutami:

me pa zanima kaj je fora, da ima vsaka tekma vsaj deset minut sodnikovega podaljška, to mi je pa tako mimo

ker so se današnje tekme izrodile v zavlačevanje pri ugodnem izidu in je vedno manj aktivne igre, dolgi podaljški so odziv na te trende

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...