Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kamahl reče pred 1 uro:

Realno kr cigansko obnašanje Argentincev, realno lahoz ni mel nekih kiksov je kr dobr odpiskal

 

Kakšne težave imajo v Nemčiji? 😄

 

 

Sej baje so tudi nizozemci nekaj provociral. Roko na srce, bi me kot navijača argentine bolil kurac, samo da se zmaga. Ko je Real serijsko osvajal naslove v CL s Pepejem in Ramosom mi je bil čisto vseeno kaj si kdo misli :D

 

Kar se pa tiče sojenje je bilo katastrofalno, samo ne vem od kje argentincem ideja, da je sodil proti njim :lol:. Me res zanima kaj bo FIFA naredila (odgovor je en velik 0), čeprav bi za tole morali biti nekateri igralci kaznovani s prepovedjo nastopa.

 

atomic reče pred 8 minutami:

Aj kakšen pripsevek o incidentih, o ciganskem obnašanju in Messijevem jebanje majki itd...

 

Mah maš povsod dost tega, španski cajtengi AS, Marca itd. 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 2 minutama:

 

 

Sej baje so tudi nizozemci nekaj provociral. Roko na srce, bi me kot navijača argentine bolil kurac, samo da se zmaga. Ko je Real serijsko osvajal naslove v CL s Pepejem in Ramosom mi je bil čisto vseeno kaj si kdo misli :D

 

Kar se pa tiče sojenje je bilo katastrofalno, samo ne vem od kje argentincem ideja, da je sodil proti njim :lol:. Me res zanima kaj bo FIFA naredila (odgovor je en velik 0), čeprav bi za tole morali biti nekateri igralci kaznovani s prepovedjo nastopa.

 

 

Lahoz je itak ego tripper, tako da kaj podobnega z njegove strani je pričakovano. Je pa naredil napaki na obeh straneh, tale argentinsko pritoževanje je res malo za lase privlečeno, enako se Nizozemci nekaj pritožujejo, ne vem na kakšni podlagi 

Povezava do prispevka

A nisi še sam umes pisal od kje mu 10 min podaljška? Se strinjam, da sicer ni sodil proti Argentincem ampak je pač klasično sodil zanič za obe strani, sebe dal v ospredje da se vse vrti okoli njega, igralci pa sploh v tako napeti tekmi izgubijo živce. Res čudo neviđeno...

 

Lol hudi incidenti, IMO si zaslužijo kamenjanje sredi trga, kakšne snežinkice ste eni :lol:

Povezava do prispevka
atomic reče pred 16 minutami:

Aj kakšen pripsevek o incidentih, o ciganskem obnašanju in Messijevem jebanje majki itd...

Boris se za vstop v polfinale, igras proti malo umazani ekipi, tekma je zivcna. Meni pac ni sokantno, ce so strasti zavrele.

 

Najlepse je pa bilo vceraj videli respect Modrica, ki je v trenutkih evforije vseeno poiskal Rodryga in ga tolazil, pol pa je sel se do Casemira. World class igralec, ki se zna na igriscu tudi obnasati kot gospod.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 3 minutami:

Boris se za vstop v polfinale, igras proti malo umazani ekipi, tekma je zivcna. Meni pac ni sokantno, ce so strasti zavrele.

 

Najlepse je pa bilo vceraj videli respect Modrica, ki je v trenutkih evforije vseeno poiskal Rodryga in ga tolazil, pol pa je sel se do Casemira. World class igralec, ki se zna na igriscu tudi obnasati kot gospod.

Lol, Mamiceva pickica ne pa gospod 

Povezava do prispevka

Nek splošen konsenz na RedCafeju je,da je bil Lahoz bolj naklonjen Argentini. Kakorkoli že, za take izjave bi jim FIFA morala potalati kazni, ampak itak jih ne bo. 

 

reder reče Pravkar:

Je pa izven igrišča toliko večje govno #nesjećamse

Ja no, bolje biti samo izven kot na igrišču in izven (utaja davkov ) kot midget :ninja:

Povezava do prispevka

Lol forum ljubiteljev CR7 je realen pokazatelj, na Barcinem pa pravijo da ni tako. :D

 

Jaz sem pa hotel to vpletati, če so o takem človeku govori da je gospod. 

 

Demogorgon reče pred 11 minutami:

 

 

Ja no, bolje biti samo izven kot na igrišču in izven (utaja davkov ) kot midget :ninja:

 

Ne vem kje je bil sedaj Messi govno na igrišču? Nič posebnega se ni zgodilo, recimo kak "jebem ti mater slovensku" zna tudi gospodu uiti tako kot tisto včeraj Messiju, normalno. Sicer se mi zdi utaja davkov (kdo takrat ni utajal davkov v Španiji?) manjše zlo kot zajebati domač klub in praktično celoten domač nogomet z podporo kriminalcu ki ga sovraži cela država, podpisovanjem antidatiranih pogodb itd., nekaj let kasneje pa o tem lagati na sodišču. 

Povezava do prispevka

 

Messi ma prav!

Slabo je sodil, njega okradel za rumenega za rokomet, pa posledično pol rdečega...

Grdi grdi sudja.

Bi pa videl rad fajt med nizozemci pa argentinci, po mojem jih nederlanderji tko pomečejo ko nič :D

Ze tam ko je van dijk odbil govno od paredesa ko eno muho po tleh :D

 

 

 

En delček mene je dejansko privoščil Messiju, da osvoji.

Ampak sedaj je pa vse kar si želim to, da gledam argentince jokat ko dež :D

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

A je že mel rumenga pred roko?

Ne, samo tole je bil en bolj blatant nedosojenih rumenih kartov, kar sem jih kdaj videl. Pač bolj očitno ne moreš namerno igrati z roko kot je on, Lahoz pa not a single fuck given :D. 

 

@ reder. Na RedCafeju je ogromno ljubiteljev nogometa, ki niso navijači Uniteda. Težko trdim koliko, ampak imo je blizu vsaj polovice če ne več. Gre za enega večjih angleških nogometnih forumov. 

 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 9 urami:

Še boljše je pa če se ključni igralec rivala poškoduje ane. Pa jaz argentincev nisem prenašal že pred midgetom, tam nekje od leta 1994 traja ta ljubezen😄

 

Nope, nikoli nisem in ne bom želel poškodb nobenemu, niti CR ali Pepeju, ki sta mi od vseh igralcev Reala (iz različnih razlogov) vedno šla najbolj na živce. Če bo pa že kdo slučajno poškodovan in ne bo igral na El Clasicu se pa po drugi strani tudi ne bi preveč sekiral. Ne bom pa zdaj upal, da bo nekdo Modriću ali Benzu zlomil nogo ali kaj takega. :D Čeprav sem siguren, da npr. na drugi strani Pepe, Ramos ali Casemiro ne bi imeli nobenega problema poškodovati nasprotnika, samo da bi povečali šanse za zmago svoje ekipe.

 

Modrić mi je dejansko čisto ok igralec in imam veliko spoštovanje do njegove kariere in dejstva, da pri teh letih še vedno igra na top nivoju (še sploh, če se ga recimo primerja z Barcinimi veterani, ki so že 5 let v zatonu in od katerih je tudi nekaj let starejši). Podobno z Benzom, za katerega sem že v času, ko je bil še CR v Realu in ga je precej merenguejev kritiziralo, da kao ni dovolj zabijal (ker se je pač podrejal portugalski princesi) pravil, da je underrated. In v zadnjih letih je to tudi pokazal. 

 

Kamahl reče pred 2 urama:

Realno kr cigansko obnašanje Argentincev, realno lahoz ni mel nekih kiksov je kr dobr odpiskal

 

Nisem gledal cele tekme, ampak na HRT je Strahonja rekel, da je Lahoz čisto izgubil kontrolo in na koncu tudi stopil v ospredje kot glavni akter tekme, kar pri njemu ni nič novega. Zdaj je lahko celi svet videl, kakšne sodnike moramo gledati v La Ligi vsak teden. :D Saj po samem znanju in sposobnostih je med boljšimi španskimi sodniki, ima pač to narcisistično plat v sebi kot CR, da hoče biti vedno v ospredju in za sodnika to nikoli ni dobro. 

 

Argentince je pa prvo razjezilo, da je za toliko podaljšal tekmo in so dobili pozen gol za izenačenje in so morali še 30 minut zapravljati energijo za bzv. Čeprav so predvsem sami krivi. Po eni strani vsaka čast LVG in njegovemu štabu, da so "izumili" tisti prosti strel, po drugi pa si nobena resna ekipa v zadnji minuti četrtfinala SP pač ne sme privoščiti prejeti takšnega gola.

 

Kot drugo je pa menda eden od nizozemskih igralcev (mislim, da je bil Dumfries, ki je po koncu penalov tudi dobil drugi rumeni karton) pred vsakim penalom provociral Argentince, ki so stali na centru, zato je tudi potem Otamendi imel tisto "in your face" proslavljanje. Itak eno in drugo nešportno, ampak je za razumet, ko so živci napeti. Saj če se bi penali drugače razpletli verjetno ne bi bilo drugačnih reakcij z druge strani.  

 

Pa kolikor je Emi Martinez rekel je tudi Van Gaal imel neke izjave pred tekmo (kao da bodo Nizozemci sigurno zmagali penale, če do njih pride), ki so jih sami vzeli za podcenjevalne. Hkrati pa tudi poznamo  "zgodovino" in ljubezen LVG do Južnoameričanov. :D 

Povezava do prispevka

Sojenje je blo katastrofalno.

Tam bi Messi moral dobit rumenega, seveda, ampak potem niti ne bi tako divje jezikal, niti mu ne bi Lahoz pokazal rdečega.

Si zamislite, da Messija izključi in je pol polfinale brez njega? Za jezikanja? Very Lahoz scer.

Paredes in Van Dijk bi lahko skupaj zapustila tekmo zarad tistga incidenta.

Pa še ene dva kartona, vsaj en rdeč za klop nizozemcev. Brez VVD in 10 na 10 bi najbrž argentinci stisnili gol do konca.

Nizozemci med penali so pa poglavje zase, se ne spomnim takega obnašanja.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 minutami:

 

CR ali Pepeju, ki sta mi od vseh igralcev Reala (iz različnih razlogov) vedno šla najbolj na živce. 

 

(ker se je pač podrejal portugalski princesi) 



ima pač to narcisistično plat v sebi kot CR, da hoče biti vedno v ospredju 

 

ronaldinho reče pred 10 urami:

neverjetno, koliko se obremenjuješ z Messijem, očitno imaš res travme :D 

Oh the irony :D

Povezava do prispevka

Povzetek vsega skupaj je, da so igrali izjemno živčno tekmo z retardiranim sodnikom, ki tenzije redno le viša. Eni in drugi so se obnašali pričakovano v taki situaciji, nobena ekipa ni bila oškodovana in sodnik ni odločil tekme. Gre le za hejt Messija, ki skušajo iz tega narediti nekaj veliko več kot je bilo, saj so lahko o njegovih igrah le tiho.  

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 2 minutama:

Povzetek vsega skupaj je, da so igrali izjemno živčno tekmo z retardiranim sodnikom, ki tenzije redno le viša. Eni in drugi so se obnašali pričakovano v taki situaciji, nobena ekipa ni bila oškodovana in sodnik ni odločil tekme. Gre le za hejt Messija, ki skušajo iz tega narediti nekaj veliko več kot je bilo, saj so lahko o njegovih igrah le tiho.  

Ti si pa kot eden večjih midget fanboyev na tem forumu res objektiven ja :lol:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...