Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 22 urami:

Kaksno uzdusje na prvem euroligaskem beogradskem derbiju :worship:

 

gledam na YT posnetke, pridejo obiski, jaz pa s solznimi očmi.

 

kaj dela ta Beograd, to so dobesedno fuknjeni. :avadodo::ododava:

 

 

 

wuzi reče pred 59 minutami:

sej neymar je kr debil, sam kaka igračina.

 

zdaj si pa predstavljaj, da bi imel tip 50% stamine, ki jo imata Messi in (predvsem) Ronaldo. tip bi bil killer.

 

tako je pa samo obična (nad)talentirana pička, ki ji lahko konkurirajo mnogo slabši igralci z resnim profesionalnim pristopom.

 

also, danes je edini dan, ko sem vesel, da je HTV zatemnjen. ker tole danes bi bilo nemogoče poslušat. :D

 

so pa jebeni kralji. ves rispekt tega sveta. 20km od slovenske meje, pa rušijo po SPjih. na naši strani meje pa tipi, ki se v reprezentanci učijo štopat žogo. :ododava:

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 37 minutami:

ampak jst sm rekel, da niso favoriti. Isto trdim za argentino. so v ožjem krogu, niso pa favoriti. 

 

Kakšna anglija, o čem ti govoriš?

 

Pač videl sem, da imajo Hrvati izredno močno sredino, zadovoljivo obrambo in golmana v formi. Zelo malo reprezentanc ima močnejšo sredino od Hrvaške in ker je sredina IMO najbolj pomemben element nogometa, kljub temu da se skuša fuzbal spraviti na krila ... Hrvati avtomatsko kotirajo višje čeprav reprezentanca seveda razen dveh midfielderjev nima izjemnih nogometašev. 

 

pa napovej instanco točnega rezultata na argentini. ipak je nogomet lažji ko v šolah trofit kak odgovor :lol:

Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 minutami:

wtf, Messi sploh ne igra presinga in dosti časa samo stoji in gleda v obrambi, ta pravega si našel :rofl:

 

pravim, da je tip z glavo pri stvari. in nikoli mu ne (z)manjka motivacije.

 

oboje sta lastnosti, ki razmejujeta odličnega igralca od šampiona.

 

Neymar nikoli ni in nikoli ne bo šampion. zavedno bo ostal le supertalent, ki nikoli ni izkoristil več kot polovico svojega talenta.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 53 minutami:

@reder kaj boš danes povedal na najino debato o hrvatih? :)

Mentaliteta se je spet pokazala, svaka jim čast.

 

Sem že napisal, vsa čast. Meni so šli v nos, ker so malo prepotentno pisali o tem kam bodo prišli ampak na koncu so imeli prav. :D Sicer pa za moje favorite raje vidim Hrvate kot Brazilce

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 34 minutami:

da bom spoštoval tudi če je faljen, če so zadaj potem argumenti kasneje, oziroma če bo samoumevno. pred napovedjo niti ni treba na veliko. 

js grem na polfinala, garantiram enega točnega :D hrvati 0 ali 1 :rofl:

imo nizozemci niso pokazali nič kar sem gledal argentinci se bodo pa šlepali na individualce. 

Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 5 minutami:

imo nizozemci niso pokazali nič kar sem gledal argentinci se bodo pa šlepali na individualce. 

naj posameznik je van dijk, van gaal ob polčasu. če je hrvaška dobra je tudi zaradi klasične evropejskosti v krvi in taktiki. na drugi strani pa Tite in argentinci, sicer slovenci. Argentina druga slovenija, messi slovenec

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...