Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče Pravkar:

Nisem rekel, da sem ampak situacija včeraj je bila taka. Saj mislim, da se v resnici strinjaš, mislim da celo ti ne misliš da so včeraj zmagali zaradi sodnikov. Ja tam bi moral dati Messiju rumen karton ampak to popolnoma nič ne bi vplivalo na tekmo.

Sej sem rekel, da so zasluženo v polfinalu, ni imel tukaj Lahoz veze. Ampak dejstvo ostaja, da so imeli na tem prvenstvu že kar nekajkrat dokaj ''solidno'' sojenje, zato je njihovo jokanje precej bizarno. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 36 minutami:

aja, ne vem, če je že kdo napisal - Tite je že uradno zapustil Brazilce. Naj jih Lucho prevzame, mi bodo postali malo bolj simpatični. :D 

Tej so tak na istem kot sedaj. Izpad v osmini finala/četrt finalu samo, da bojo imeli 1000 podaj več.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 6. 12. 2022 at 9:48:

Hočem povedat, da Brazilci proti teh ekipah, ki so disciplinarane in znajo igrat fuzbal, zelo težko igrajo. Saj je romantika atraktivnost in pač s strani sodnikov so zaščiteni, kot severni medvedi. Kakšen je bil včeraj to penal? Lol no... Tip je hotu ven zbit in mu uleti brazilc od zadaj, in je penal lol... Valda če dobiš zako zgodaj, kos in zgolfan penal, boš dobil potem še dva iz šoka. Ampak drug polčas brazilci niso več tresli, ravno obratno, Korejci so jim ga dal. Sj so Hrvati, tudi zmagal 4:1 na tem svetovnem, ampak mal drugače, tako da so zgublal 1:0.

Če bo sojenje ok, potem Hrvati imajo šanse nek 1:1 penali in podobno...

Če bo sojenje, kot na tem svetovnem, pa lahko samo pakirajo kući...

 

 

 

Demogorgon reče Dne, 6. 12. 2022 at 10:01:

@ atomic lol no :D

 

 

Ej Demon še zmeraj mi nisi odgovoril, kaj je bilo smešno v tem mojem postu?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 25 minutami:

Nisem nekaj fan starlet, ampak tale mi je pa res sviiiina....

https://www.instagram.com/knolldoll/

 

Baje bo šla "do konca", če bodo prvaki.

 

Naj se kar tam sredi stadiona sleče. 

 

Ali pa rajši ne, če se hoče kmalu vrnit v "lepo njihovo". :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Ne.

 

Ena brezvezna roka sredi igrišča odločila tekmo, hud škandal. :lol:

Najprej mi povej nekaj, a svoje Messi gatke kdaj slečeš in opereš, al jih nosiš celo prvenstvo? :D

 

Kot drugo pa, moj point je bil messijevo jokanje o sudcu, a tipu ni pokazal najbolj očitnega rumenega v svetu fuzbala.

Lahko bi tudi kako rekli na penal, ki je bil za moje pojme res soft.

Nikjer nisem zapisal, da je to vplivalo na končni razplet, za moje pojme so argentinci šli zasluženo naprej, navijal sem pa za nizozemce, čeprav so bli obupni.

Povezava do prispevka
tiesto reče Pravkar:

To je ta hrvaska mentaliteta, se zivijo za te kocke. Predstavlji si eno kuzlo slovensko obleceno v triglav in barve trobojnice, raj umre od sramu :D zato pa so hrvati narod, kjer so, do konca.

 Kero posploševanje je to. Zakaj pa nimajo te mentalitete v košarki? Ali pa odbojki. Res tole generaliziranje je precej lame. Lahko rečeš da ima njihova nogometna ekipa to zmagovalno mentaliteto, ampak da jo ima cel narod? Na-a- 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 18 minutami:

 Kero posploševanje je to. Zakaj pa nimajo te mentalitete v košarki? Ali pa odbojki. Res tole generaliziranje je precej lame. Lahko rečeš da ima njihova nogometna ekipa to zmagovalno mentaliteto, ampak da jo ima cel narod? Na-a- 

Dobro zdej si ti vzel basket, kjer trenutno res niso world class. Ampak tudi v Basketu imajo zgodovino. Njihovi klubi so bili večkrat evropski prvaki, majo srebro na olimpiskih proti dream teamu, Kukoč je bil peterka najboljše ekipe ever v NBA. Pri drugih kolektivnih so tudi world class, ala rokomet in waterpolo. Ok pri hokeyu najbrž res ne bodo nikoli, ampak spet znajo narest vsaj showbiznis z Medveščakom.

Povezava do prispevka

Ja samo po tej teoriji, ko celemu narodu pripišeš zmagovalno mentaliteto, bi se to moralo aplicirati na vse športe.  V kosarki so že nekaj časa luzerji, za odbojko ne vem točno ampak predvidevam, da so tudi bolj bedni itd.

 

Tale njihova nogometna pa ekipa sigurno ima zmagovalno mentaliteto, kapo dol.  

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 2 urama:

Ne, samo tole je bil en bolj blatant nedosojenih rumenih kartov, kar sem jih kdaj videl. Pač bolj očitno ne moreš namerno igrati z roko kot je on, Lahoz pa not a single fuck given :D. 

 

@ reder. Na RedCafeju je ogromno ljubiteljev nogometa, ki niso navijači Uniteda. Težko trdim koliko, ampak imo je blizu vsaj polovice če ne več. Gre za enega večjih angleških nogometnih forumov. 

 

 

Angleži oz. Britanci so bili pred 40 leti v vojni z Argentino zaradi Falklandskih otokov, kar je že dolgo nazaj, vendar ne verjamem, da na nekem forumu zmorejo biti nepristranski in pošteni do Argentincev.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 39 minutami:

Dobro zdej si ti vzel basket, kjer trenutno res niso world class. Ampak tudi v Basketu imajo zgodovino. Njihovi klubi so bili večkrat evropski prvaki, majo srebro na olimpiskih proti dream teamu, Kukoč je bil peterka najboljše ekipe ever v NBA. Pri drugih kolektivnih so tudi world class, ala rokomet in waterpolo. Ok pri hokeyu najbrž res ne bodo nikoli, ampak spet znajo narest vsaj showbiznis z Medveščakom.

 

 

lol kje si dobil to primerjavo?  :rofl: tevi ze od 2019 nimajo profi, igrajo z mladimi ker so prakticno bankrotirali. Hud showbiznis ja :D  

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 33 minutami:

 

 

lol kje si dobil to primerjavo?  :rofl: tevi ze od 2019 nimajo profi, igrajo z mladimi ker so prakticno bankrotirali. Hud showbiznis ja :D  

 

Verjetno cilja na tistih par let Medveščaka v EBEL/KHL ko so dejansko imeli šov. Sicer umeten pa vseeno. Ampak tisto s samimi Hrvati in njihovo mentaliteto nima nič. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Dobro zdej si ti vzel basket, kjer trenutno res niso world class. Ampak tudi v Basketu imajo zgodovino. Njihovi klubi so bili večkrat evropski prvaki, majo srebro na olimpiskih proti dream teamu, Kukoč je bil peterka najboljše ekipe ever v NBA. Pri drugih kolektivnih so tudi world class, ala rokomet in waterpolo. Ok pri hokeyu najbrž res ne bodo nikoli, ampak spet znajo narest vsaj showbiznis z Medveščakom.

 

Nope

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 1 uro:

Angleži oz. Britanci so bili pred 40 leti v vojni z Argentino zaradi Falklandskih otokov, kar je že dolgo nazaj, vendar ne verjamem, da na nekem forumu zmorejo biti nepristranski in pošteni do Argentincev.

Ma sej vprašanje koliko je tam angležev😁. United naj bi imel največ navijačev po svetu in na forumu je ogromno azijcev. arabcev itd.

 

Na sploh je pa zmeraj bolj mešan forum, res najdeš tam navijače praktično vseh klubov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...