Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 8 urami:

človek "iMaM fuL PoNuDb"

 

ronaldinho reče pred 2 urama:

Sem ravno bral, da je El Mundo včeraj pisal o njegovem sporu z Mendesom.

 

jaz bi kar verjel v kakšen takšen ultimat. :D

 

poleg tega zdaj vemo, da je šel k Piersu na lastno pest, brez Mendesove vednosti.

 

eto, šta radi ego. 20 let vrhunskega sodelovanja in prijateljstva je šlo v PM.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

samo a sploh obstaja možnost, da gre k Piersu, nardi dramo, potem pa gre v nek velik klub? IMO ne, kdo bi ga pa vzel?

 

Saj tudi 10 let nazaj ni bil normalen pa so ga vsi hoteli. Nihče ga noče, ker je zanič in je še v nekem arabskem klubu med slabšimi, ne pa zaradi intervjuja. Saj je bilo že poleti isto.

 

hawa meyta reče pred 1 uro:

 

 

jaz bi kar verjel v kakšen takšen ultimat. :D

 

poleg tega zdaj vemo, da je šel k Piersu na lastno pest, brez Mendesove vednosti.

 

eto, šta radi ego. 20 let vrhunskega sodelovanja in prijateljstva je šlo v PM.

 

Če "prijateljstvo" temelji na tem, da en leze v rit drugemu zaradi denarja potem je to neizogibno. Isto se je videlo pri Piersu, da je njega izbral za intervju, ker mu je ves čas titral jajca.

 

Itak se bo pa v zgodovini to pozabilo, predvsem navijači Uniteda do katerih je bil že prej nespoštljiv pa so ga poveličevali medtem ko jih je on najprej zapustil, izkoriščal za boljše pogodbe v Realu in slavil gole proti njim. Še danes, po intervjuju, bi IMO dobil velik aplavz na Old Traffordu. Lepo da so forumski Unitedovci bolj 

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 53 minutami:

 

 

jaz bi kar verjel v kakšen takšen ultimat. :D

 

poleg tega zdaj vemo, da je šel k Piersu na lastno pest, brez Mendesove vednosti.

 

eto, šta radi ego. 20 let vrhunskega sodelovanja in prijateljstva je šlo v PM.

 

Mendes mu je ta intervju odsvetoval, ker je pameten profesionalec in se noče zamerit bogatemu klubu, kot je United, s katerim bo sigurno še posloval. Saj v tistem času ga je CR verjetno že odjebal, če ga ni, bi pa Mendes njega, da ne bi tudi njega spravil v slabo luč. Čeprav kake velike potrebe za to ne bi bilo, ker so pri Unitedu dovolj pametni in vedo, da je ideja za ta intervju zrasla v Ronaldovi glavi in noben niti ne bi krivil Mendesa za to. 

 

Slednji večinoma ohranja korektne odnose s klubi za razliko od Raiole, ki je znal pošteno udrihati po kakšnem trenerju ali klubu, ki mu ni bil všeč. Mendes te stvari (če je treba) uredi iz ozadja preko svojih zvez v medijih, ne pa da njegovi igralci pljuvajo proti lastnemu klubu. Če CR ne bi bil tak ego in bi mu pustil delati (časa za to je bilo med SP več kot dovolj) sem siguren, da bi mu Mendes še našel soliden klub v Evropi, mogoče bi ga kak Sporting vzel nazaj, če bi bil pripravljen sprejeti nižjo plačo, vsekakor mu pa ne bi bilo treba uničiti ugleda v očeh navijačev Uniteda in bi lahko odšel iz kluba, kot se za legendo spodobi, ne pa skozi zadnja vrata. Ampak na koncu je tudi Mendes ugotovil, da se proti takšnemu egu ne more boriti, klubi, ki bi še lahko bili potencialno zainteresirani so pa tudi (na njihovo srečo) dojeli, da je vzeti takšnega igralca v garderobo potencialna tempirana bomba. Rizik, ki ga je bilo vredno sprejeti, dokler je bil še top igralec, zdaj pač ne več. 

 

 

Povezava do prispevka

CRonaldo je bil self-absorbed narcisoidni in egocentrični megaloman zmeraj, ne vem, zakaj bi bilo

presenecenje, da se je dogajalo kar se je. Pa to govorim o standardih, ki so že itak skewed pri teh zvezdnikih. Res velik šok bi bil, če bi bilo kaj drugače. Bolj smotano je, da si zaradi navijaštva včasih ne znamo priznati takšnih stvari.

Povezava do prispevka
Raz reče pred 22 urami:

Mene je (pa nisem navijač Uniteda, bolj na splošno govorim) negativno presenetil s temi otročarijami pri 37-ih, sem že mislil, da je osebnostno bolj zrel in prerasel take stvari ter bo kot gospod odšel v penzijo oz. neko upokojensko ligo v stilu MLS.

 

Tam v času največje dominacije Messija in Pepove Barce se mi je zdelo, da je Ronalda razen njegovih lastnih in Realovih oboževalcev hejtal in se mu ob porazih posmehoval cel fuzbalski svet, prav jebalo se ga je v glavo, da bo vedno št. 2 svoje ere in ne bo nikoli zares blizu Argentinca. Pa vsi fotri (vključno z mojim :D) in kao fuzbalski romantiki so ga pljuvali - peder, šminker, pozer, napihnjenec, wannabe, ki na koncu vedno spuši proti tihemu, pridnemu, marljivemu nice guy Messiju. In slednji kot grdi patuljak s smešno frizuro, ki pa ga zarad božanskega talenta cenijo pravi nogometni sladokusci, v nasprotju z nabildanim arogantnežem, za katerega navijajo samo najstnice in čefurčki s slabim okusom za fuzbalerje. Malo pretiravam in nabijam, ampak tam v njegovih prvih letih v Realu, ko so konstantno kasirali od Barce in je bil malo v senci Lea, mi je res delovalo, da se okrog njiju plete tak narativ.

 

Je pa potem z ogromno volje, truda, trme in zmagovalne mentalitete uspel v veliki meri nadoknadit to razliko v surovem talentu in bil v marsikaterem pogledu čisti equal Messija oz. ga je ponekod celo presegel in zaprl usta kritikom.

 

Tole z Unitedom verjetno dolgoročno ne bo kaj dosti zamazalo njegovega legacya čez leta, ko bosta oba v športni penziji (razen pri pristaših Uniteda, seveda), se je pa izkazalo, da je bla cena te skrajne tekmovalnosti in motiviranosti tkom let dejstvo, da je karakterno ostal en manchild, katerega ego se z marsičem ne more sprijaznit.

 

 

 

 

Mene sploh ni presenetil ker sem spremljal njegovo morfozo kot človeka in igralca iz Sportinga v ManUtd (ko je bil Manutd še dober :P)in potem v Real, Juve itd..Ta užaljenost in otroško obnašanje pa mi ni bilo nikol všeč pr njem, sploh ko so zgubil ni nikol dal roke, vedno je spizdu taprvi v slačilnico pa cmeral okol, to cviljenje pol po medijih in jokanje tistih njegovih glupih sestr k so lahk srečne da so dobile vsaj tok pozornosti zarad brata, vzvišenost napram drugim igralcem itd.. Tako da na koncu nisem presenečen nad njegovim izhodom iz Uniteda, ker je na dost podoben način spizdu iz Reala, sam ni blo tko pompozno pa tolk drame se ni ustvarl zarad tistga.

 

Že na začetku se je videlo da je hud egotriper in narcis, kar se je pol tut potrdilo na vseh večjih tekmah ko ga je Messi lepo presegel in tista Barca v primeu nam je dala tinte pit za vsak k smo se vidl, plus tudi v privat lajfu k je plačeval babam da so tiho in anonimne glede rojstva njegovih otrok. Čeprav ga je folk skos označeval kot kezavi pa da drgač k iz penala ne zna dat gola sem ga v tistem obdobju ko je bil na vrhuncu v Angliji in potem v Realu zelo občudoval sploh zarad tega njegove trme, delavnosti, nepopustljivosti in teženja vsem okoli sebe da so res iztisnli največ kar so lahko od sebe in čeprav je bla takrat Barca v primeu in smo vedno dobil porcijo, smo vseen odnesl 4 kante CL. Vedno mi je bil dober kot igralec, znal se je prilagoditi z leti (prej je skos zganjal neke becikle pa trikove, zdej na konc Reala ni mogu stožca obrnt oziroma se ni niti trudu več driblat ampak je vse reševal na fiziko), všeč mi je bil tut kot dobrodelna oseba, k se je sliku z mulci, ko so bežal varnostnikom da bi se z njim slikal pa doniral kak keš al pa dal dres. 

 

Na koncu k potegnem črto je mel res nesrečo da je v njegovi eri prevladoval Argentinec ampak vseeno kljub tem maškaradam pa izsiljevanju za več keša (kok več še rabiš jebote) pa bo ostal en najboljših v zgodovini in tut ta odhod v SA v mojih očeh ni step down ker bodmo iskreni, kdo od nas bi pa reku ne tem kešu, čeprav ga maš res bale, plus itak si na zatonu kariere, nikjer res ne morš več igrat neke pomembne vloge on se pa s tem očitno ni sprijaznu.

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
rage reče pred 4 urami:

CRonaldo je bil self-absorbed narcisoidni in egocentrični megaloman zmeraj, ne vem, zakaj bi bilo

presenecenje, da se je dogajalo kar se je. Pa to govorim o standardih, ki so že itak skewed pri teh zvezdnikih. Res velik šok bi bil, če bi bilo kaj drugače. Bolj smotano je, da si zaradi navijaštva včasih ne znamo priznati takšnih stvari.

 

Večina njegovih "hejterjev" je to videla in ga zaradi tega ni marala. Navijačem je bilo pa vseeno, dokler je zabijal gole in prinašal kante. 

 

Če bi obstajal način, da bi vzeli to negativno plat njegove osebnosti iz njega bi bil drugačen, zelo verjetno slabši igralec, ker ga je ta ego tudi gnal k temu, da je postal najboljši, kar je lahko. Tega drive-a nima vsak v sebi in je definitivno pozitivna vrlina, dokler ostane v nekih normalnih mejah, ko greš čez to pa postane (pogosto samodestruktivna) obsesija. Predvsem takrat, ko se zaveš, da tisto, kar si prej delal, da si bil prišel na vrh in tam tako dolgo ostal ni več dovolj pa si tega nočeš/ne moreš priznati. Glava še hoče, telo pa ne more več. In za nekoga, ki je toliko dal na svojo pripravljenost je to še težji udarec.

 

Človeka je pač treba sprejeti takšnega kot je z vsemi njegovimi plus in minusi, ki jih imamo vsi. Če bi lahko odstranili slabosti iz ljudi in ohranili samo dobre strani vsakega (tudi pri največjem negativnežu se najde kaj dobrega) bi bil svet lepši, po drugi strani bi pa verjetno izgubili veliko odličnih športnikov, glasbenikov, genijev in ostalih, ki so se v določeni fazi svojih življenj borili s svojimi notranjimi demoni (kot se tudi navadni smrtniki, a za nas pač nobenega ne briga oz. ne živimo na očeh javnosti) in jih bolj ali manj redno spustili iz sebe ter se prikazali v slabi luči ob vsem dobrem, kar so sicer naredili na svojem področju.

 

Ljudem kot je CR ego pač ne bo dal miru, da bi se sprijaznili s tem, da je vsega lepega enkrat konec in se ozrli nazaj na to, kar so naredili s ponosom. In definitivno sta skupaj z Messijem v zadnjih 15+ letih naredila nekaj, kar je skoraj neponovljivo ne samo v fuzbalu, ampak športu nasploh. Običajni športniki imajo svoj vzpon, vrhunec kariere, ki traja 4-5 let ali pa pri večini še to ne, potem pa gre počasi navzdol. Da pa praktično postaneš top 3 igralec že kot najstnik in potem to ohraniš tudi globoko v svoja trideseta leta, se pri tem spopadaš z vsakodnevnimi pričakovanji (če na eni tekmi ne daš gola si pač zanič, tudi če si na prejšnjih treh dal hattrick) ter obenem skoraj nikoli nisi resno poškodovan moraš biti fizično in mentalno res nenormalno pripravljen.

 

 

Povezava do prispevka

če se bo nogomet uspel razvit še v to smer, da se riskira neki "kvalitete" po slačilncah "top" klubov, ko tipi ko delajo sramoto nogometu pobirajo nenormaln denar, da se jih usmeri v savdijo raj, pa se preorganizira tekmovanja, da rata savdija s katarjem tesno povezana klubsko z UEFO je super stvar. katarce omenjam ker majo zdej te stadione ko trgajo, jih že pogrešam ... savdija pa bližnja azija pa je po časovnicah ful vredo za evropsko televizijo. recimo jutr bo spet Al-Nassr ko se ga bo najbol rabl, še prej bo pa Al-Hilal, nov messijev klub, da mal vidimo keri bojo zdržal predn messi pride :ninja: to so resni klubi ko enkrat greš tja, greš za dolg. zato pričakujem potencialno 4 lepa leta messija in ronaldota po tv, upam pa da se dalje razvija, da ugotovijo da nam prodajo naše klube nazaj, pa majo svoje ojačane v novih tekmovanjih z našimi pa tak naprej v roku 20ih let upam da bo savdijski klub z max 5 tujci osvojil ligo prvakov. karikiram

 

so časi v življenju, ko ugotoviš, da te je klub izbral ob rojstvu. moram zapisat, da bo znano, al nassr je moj klub in podpiram ga preko rojstva, saj me je izbral. hvala al nassr, sedaj vem in sem bogatejši za klub. hvala al nassr. hvala

 

Logo_Al-Nassr.png.f3f6085fe04216433d40a4812d5b6cb0.png

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Ja, ta sistem je meni sicer všeč in bi ga igral proti boljšim ekipam, je pa problem, ker res ni nikogar, ki bi lahko spremenil potek tekme s klopi in se ga tudi ne da igrat, če je kdo od starterjev poškodovan. Potegne najboljše, kar se še lahko iz dinozavra na sredini (žal je utopično pričakovat, da ne bi igral) pa tudi Pedri ima bolj proste roke. 

 

Itak bi morali že prej zabiti drugi gol in potem bi bilo verjetno konec. Tako pa na koncu niti ne bi bilo nezasluženo, če bi Sociedad izenačil. Upam, da se niso preveč iztrošili in bodo lahko mogoče presenetili Real v nedeljo, čeprav kolikor vem tudi na Bernabeu nimajo ravno dobre statistike tako kot na Nou Campu. Pa danes bi bilo idealno, če bi šel Madrileño v podaljške. 

 

aja, Osasuna izločila Sevillo. Upam, da jih dobimo v polfinalu. So dobra ekipa, a v dveh tekmah bi jih morali premagat. Po drugi strani bi pa tudi proti Realu/Atletom bilo lažje igrati v polfinalu kot pa morebitnem finalu, kjer se lahko zgodi karkoli.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
AMF reče pred 13 urami:

Ta prav trenutek je NEO gauznu :classic_angry:

 

Ful so naredili preskok kot ekipa. Včeri sem sicer ujel sam zadnjih 10min, ampak po porazu z Arsenalom bi bla ta ekipa v prejšnjih letih mentalno tok v kurcu, da bi blo včeri 1:1. Kar sem gledal statse in poslušal komentatorja na koncu pa je United včerej tole zdominiral. Spet, its only Forrest, ampak prejšnja leta bi mel jebe na teh tekmah. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...