Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ja kaj ti misliš da jaz tako malo za šalo pizdim, kaj se je zgodilo? 😂

 

Drugače pa Darwin je jeben poosebljen kaos, vsaj zanimivo je, ko je v igri, če že drugače nič ne spravijo skupaj.

 

Pa najbrž bo do konča sezone sam zabil in asistiral večkrat kot Gakpo, Antony in Mudryk skupaj

Povezava do prispevka

Lahoz danes brez kartona, čudeži se dogajajo. :D

 

MORE LIGHTS THAN SHADOWS: Mateu Lahoz returned to be the Mateu Lahoz of always, permissive in actions of light contacts and effective in the most relevant plays of the match. But that Mateu Lahoz is Mateu Lahoz implies constant stops in the game to chat with players and coaches. While it is true that he substantially improved his performance compared to the previous days, he had some occasional error for letting him play excessively. They were not serious mistakes, but they are still mistakes. On the positive side, he validated the two goals of Real Sociedad being brave, since more than one referee would have signaled a foul in either of the two actions. None gives for infringement. He passes without much difficulty but the small mistakes and the constant stoppages penalized him.

 

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 1 minuto:

Ne rage, sem ti verjel. 

Ampak že dolgo nisem gledal Poolove tekme in sem bil res šokiran nad tem kar sem videl.


Ja, tako slabi so nazadnje bili v nekaterih obdobjih pod Rodgersom. Pod Kloppom nikoli, čeprav so rezultati na začetku bili šibki. Brez Thiaga in Alissona bi bili v relegation battle

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 7 urami:

Kaj pa Napoli, ki si je z istim načinom naredil najboljšo ekipo v Serie A? Pa vse ostale ekipe, ki so sodelovale in bile oproščene? Za tak tip operacije sta potrebna 2, ne more samo en plačat. Vse je bilo obravnavano in odločeno v enem dnevu, tožilci so hoteli -9 pik, dali so jih -15, na podlagi dokazov, ki so rekla kazala. Vse čisto kot solza.

ojoj, spet vas kradejo, ubogi Juve, vedno žrtve

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 39 minutami:

Če ne bi vse gazde šli ven iz Juveta, bi mogoče še verjel, da se jim godi krivica

Gazde so šle zaradi stvari, ki še pridejo, tam so delal kazniva dejanja, a to nima veze s športnim delom in je vse treba prvo dokazat na pravem sodišču.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 1 uro:

Gazde so šle zaradi stvari, ki še pridejo, tam so delal kazniva dejanja, a to nima veze s športnim delom in je vse treba prvo dokazat na pravem sodišču.

Če delajo pizdarije v imenu kluba, potem je prou da se kaznuje klub IN vodilne. 

 

Mogoče vam Balotelli proda pravice do Why always me?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Če delajo pizdarije v imenu kluba, potem je prou da se kaznuje klub IN vodilne. 

 

Mogoče vam Balotelli proda pravice do Why always me?

Ja, ampak ne z 'pikami, če te pizdarije niso vplivale na rezultate in seveda s sodnim procesom, ki ne traja 1 dan. Če nebi kotirali na borzi, bi bili safe kot Inter, kvečjemu bi nam Sandi kaj težil s FFP.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...