Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče pred 1 uro:

Kako bo Ten Hag pošolal Xavija, me ne bi presenetilo tradicionalno posilstvo v Evropi že na Old Traffordu. 


United ne bo mel pljuc za drugi del sezone. Tekma na 3 dni, so edina angleska ekipa v 4 tekmovanjih in niti slucajno nimajo klopi za to.

 

Danes edina menjava Fred, pa potem garnacho v garbage timu... Martial odigra 30min in ga potem 3 tekme ni.

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 6 urami:

tipicno nesposoben csd :rofl: 

 

Uf, ne moreš da verjameš, takšne izkušnje si ne zasluži niti tip človeka maksi :D. Za vsak centimeter sem moral preskakovat ovire, na katere bi bil ponosen Bubka. Po vsakem sestanku so poudarjali pomen ženskega vpliva na deklico, dokler nisem enkrat vprašal delavke, če misli, da bom zdaj za vedno samski :D. Se je nekaj poskušala izvijat, pa ni šlo.

 

Šlo je celo tako daleč, da sem moral delavko opomnit, da mora biti nevtralna in na naslednji sestanek pripeljal odvetnico. Da bi takrat jaz bil tisti, ki je brezposeln in se zanaša samo na socialno in ne ona, bi poslušal, kako nesposoben sem. Sodišča se pač zanašajo na mnenje CSD - čeprav je psihologinja dala mnenje, da bi moral jaz bit primarni skrbnik in napisala cel esej zakaj. Pa ne da bi zdaj bil kak incel ali kaj podobnega, ampak super bi bilo, da se gleda korist otroka, ne pa določenega starša. Tak. :D

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 urami:

Boli ga racku imo, saj se je videlo, da se je predvsem nahypal za tekmo proti Messiju. :D 

 

also, pošteno povedano, koliko na lestvici od 1 do 10 je pri navijačih Uniteda izgubil podporo z načinom, na katerega je šel iz kluba? 

 

Pri meni je izgubil vso podporo, jebe se mi za njega. 

 

Obstaja meja, kjer pomagaš klubu (kot nekdo z ugledom v nogometu poveš, da ima united v kurcu kapacitete in vršiš pritisk na lastnike) in na drugi strani meja, kjer mu škoduješ. To, da ne spoštuje trenerja je pri meni zaključilo celotno zgodbo. S tem dobesedno rušiš celoten projekt kluba, ki je že 10 let na trhlih temeljih. Sicer se je izšlo OK ker je EtH očitno res the real deal, koga drugega bi pa lahko pošteno sfukal in poslal klub nazaj v prazgodovino po tem, ko so ravno pokukali v bakreno dobo. :D 

 

Da ne omenjam tega, da je cel intervju imel nek čuden vibe, kot dva sošolca ki mislita da sta kul in zasmehujeta enega tretjega. haha lej ta ma pa očala, haha lej kakšno hrano je... pa vmes si spucavata neke komplimente za sixpacke. Res osnovnošolsko, na nivoju Lady, Piers Morgan je ronalda obrnil ko cucka za vsak ogled oz. cent.  Precej zgovorno je tudi dejstvo, da ne sodeluje več z Mendesom, ki je intervjuju nasprotoval, vsaj v tej obliki. 

 

Sem pa poslušal en kul podcast, ne spomnim se kdo je bil, nek bivši PRO športnik, ki je rekel da je nogometaš vedno tisti, ki zadnji dojame, da se mu izteka čas. In pri Ronaldu se je to pokazalo res na najslabši možen način. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Mene je (pa nisem navijač Uniteda, bolj na splošno govorim) negativno presenetil s temi otročarijami pri 37-ih, sem že mislil, da je osebnostno bolj zrel in prerasel take stvari ter bo kot gospod odšel v penzijo oz. neko upokojensko ligo v stilu MLS.

 

Tam v času največje dominacije Messija in Pepove Barce se mi je zdelo, da je Ronalda razen njegovih lastnih in Realovih oboževalcev hejtal in se mu ob porazih posmehoval cel fuzbalski svet, prav jebalo se ga je v glavo, da bo vedno št. 2 svoje ere in ne bo nikoli zares blizu Argentinca. Pa vsi fotri (vključno z mojim :D) in kao fuzbalski romantiki so ga pljuvali - peder, šminker, pozer, napihnjenec, wannabe, ki na koncu vedno spuši proti tihemu, pridnemu, marljivemu nice guy Messiju. In slednji kot grdi patuljak s smešno frizuro, ki pa ga zarad božanskega talenta cenijo pravi nogometni sladokusci, v nasprotju z nabildanim arogantnežem, za katerega navijajo samo najstnice in čefurčki s slabim okusom za fuzbalerje. Malo pretiravam in nabijam, ampak tam v njegovih prvih letih v Realu, ko so konstantno kasirali od Barce in je bil malo v senci Lea, mi je res delovalo, da se okrog njiju plete tak narativ.

 

Je pa potem z ogromno volje, truda, trme in zmagovalne mentalitete uspel v veliki meri nadoknadit to razliko v surovem talentu in bil v marsikaterem pogledu čisti equal Messija oz. ga je ponekod celo presegel in zaprl usta kritikom.

 

Tole z Unitedom verjetno dolgoročno ne bo kaj dosti zamazalo njegovega legacya čez leta, ko bosta oba v športni penziji (razen pri pristaših Uniteda, seveda), se je pa izkazalo, da je bla cena te skrajne tekmovalnosti in motiviranosti tkom let dejstvo, da je karakterno ostal en manchild, katerega ego se z marsičem ne more sprijaznit.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...