Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Barca je tole proslavljala kot da so osvojili CL :lol:. Drugače pa tipični Carlo. Že lani sem rekel, da je bil uspeh v CL bolj zasluga igralcev kot njega. On je pač top trener za ekipe, kjer ni potrebno razvijati igralcev in kjer ni potrebno biti neki taktični mastermind. je pa odličen v ustvarjanju dobre kemije v moštvu, ampak ko je večina nosilcev igre v zadnjih izdihljajih kariere to pač ni več dovolj. Ekipa je potrebna res konkretne prenove, od obeh bočnih, sredine (Modrič in Kroos hvala lepa za vse in adijo) in napada. 

 

Kot vedno ponavljam, to, da je Real v 9 letih osvojil 5 CL je taka anomalija, ki jo verjetno še dolgo (če sploh) noben klub ne bo ponovil, ampak vse dobro se enkrat konča. Jaz po eni strani razumem Pereza, da ne more kar tako odfukati vseh igralcev, ampak sedaj je res čas za konkretno menjavo generacij. Je pa tukaj problem trener, ker sem 100% da če poleti odpustijo Carla, sta za Pereza edini dve opciji Zidane in Mourinho (ne se smejat, res ne bi bil presenečen če se to res zgodi). Oba pa sta obupna v razvijanju mladih igralcev. Sam osebno bi dal priložnost Raulu, ki baje opravlja kar dobro delo v Castilli. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...