Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Itak nič ne bo iz tega. 

 

Three investigating judges in Paris were appointed on Monday to examine accusations of kidnapping and torture against Paris Saint-Germain president Nasser Al-Khelaïfi made by Franco-Algerian lobbyist Tayeb Benabderrahmane. Benabderrahmane filed a complaint several months ago stating that he had been tortured in Qatar in 2020 for being in possession of documents containing compromising information on Al-Khelaifi.

 

https://en.as.com/soccer/psg-president-nasser-al-khelaifi-implicated-in-kidnapping-and-torturing-investigation-n

Povezava do prispevka

Me ne čudi, da lahko Salah tako nažiga penale :mafija:

 

 

Liverpool have gone 32 games without a penalty in the Premier League.

They've had 1,138 touches in the opp box in this run.

That's the most touches in the box any side has ever had over a run of Premier League games without getting a single penalty on Opta's records.

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 23 urami:

Lol, Kanadčanka svetovna prvakinja v planici, sramota za Slovenijo!

 

EDIT:

Kera angleščina novinarke na RTVSLO "What dis skskes mean to you?"

EDIT 2:
"Stepfather torej je posvojena" omg :D

 

ravno prejle sem na Twitterju zasledil podatek, da praktično noben od resnih kanadskih medijev ni niti povzel te novice. :D

 

drugače je pa dečva zelo zelo luštna. :wub: pa itak kanadska ekipa 3/4 leta živi v Sloveniji, ker imajo slovenske trenerje.

 

pa tudi Alexandria je sama povedala, da ima njihova reprzentanca v Slovenija toliko podpore in respekta Slovencev, da bo tudi po koncu kariere živela tu. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

ravno prejle sem na Twitterju zasledil podatek, da praktično noben od resnih kanadskih medijev ni niti povzel te novice. :D

 

drugače je pa dečva zelo zelo luštna. :wub: pa itak kanadska ekipa 3/4 leta živi v Sloveniji, ker imajo slovenske trenerje.

 

pa tudi Alexandria je sama povedala, da ima njihova reprzentanca v Slovenija toliko podpore in respekta Slovencev, da bo tudi po koncu kariere živela tu. :)

 

Ni ne, moja je naprimer včeraj prvič slišala za skoke in se spraševala, kak šport je to :D. Sej tudi za smučanje niso kaj dosti pisali, Hokej potem pa dolgo nič :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...