Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Spet smo zadovoljni s točko, kot vedno. Na koncu smo imeli dva ugodna prosta strela in oba sta bila izvedena s posranim predložkom, ko se žoga vrti nazaj in je v zraku dve minuti. Iz takega predložka ne moreš dati gola! Sej v tem je fora, ker ga niti nismo hoteli dati, ker je točka čist ok. Ne znamo stisnit ko je treba. Namesto da bi nabil predložek v kazenski prostor, da bi se žoga od njihovega odbila v gol, jao. Drugače mi tekma niti ni bila slaba, ampak ko vidiš proti koncu tekme, da ni nobene ambicioznosti po čem več...

Povezava do prispevka
Jude reče pred 12 urami:

Kazaki in Finci meljejo

 

nimamo šans za karkoli

 

jah šanse so ane, ampak realno bo treba doma nabit Fince, Kazahstan, Severno Irsko in pa logično v gosteh San Marino

 

čez 2 mesca pa pol igramo doma v S.Irsko, sam buhvej v kakem stanji bomo takrt...

Povezava do prispevka

Nedeljska finalna tekma zaključnega turnirja EHF lige prvakov v Kölnu je bila za dalj časa prekinjena, ker se je od slabosti zgrudil poljski novinar iz Kielc Paweł Kotwica. Tudi takojšnja pomoč mu ni mogla rešiti življenja.

 

Do konca je bilo še deset minut, Kielce pa so bile v vodstvu. Trener Magdeburga Bennet Wiegert je takrat pristopil kolegu Talantu Dušebajevu in mu predlagal, da se tekma konča in pokal vzamejo Poljaki. »Nekatere stvari so večje od športa in zdelo se mi je pošteno, da naslov osvojijo Kielce, ker so bile do takrat boljše,« je za Bild povedal 41-letni Wiegert, ki je bil z Magdeburgom prvak kot igralec leta 2002.

 

Dušebajev plemenite ponudbe ni sprejel. Na koncu so Nemci z Markom Bezjakom zmagali po podaljšku s 30:29 in četrtič postali evropski prvaki. Kielce so drugič zapored izgubile v finalu, prvak so bile leta 2016 z Urošem Zormanom.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 9 urami:

Ni res, dejansko imamo dobro postavo ampak bi si res želel selektorja, ki bi dejansko potegnil maksimum iz njih.


Dejte mi vsi, ki trdite, kakšnega in kakšnega boljšega selektorja rabi reprezentanca, kdo bi dejansko bila ta čudežna oseba, ki bo zapravljala svoj čas na reprezentančnem nivoju… Pa da je toliko boljši od Keka.

 

Pa me precej bk za reprezentančni nogomet, da smo si jasni…

Povezava do prispevka

Pa dobr no, realno gledano je točka proti Danski čisto OK, drugo mesto moramo iskati proti ostalim reprezentancam v skupini. Sploh proti Danski so večino časa lepo stali zadaj, se borili, v napadu poskušali s kako mal tvegano akcijo, res pa je, da tekma ni bila popolna. Ampak ne smemo pozabit, da nismo ravno Brazilija, vseeno imamo igralce, ki igrajo v Olimpiji, Udineseju, PAO…Glavno, da se nismo spet pokakali, da sta prisotni borba in želja, tudi igra dobiva nek rep in glavo ter da smo popolnoma konkurenčni v boju za EP. Spomnimo se tiste obupne apatije pod Sraletom, ko je bla divja liga v Gorjah bolj zanimiva kt it v Stožice navijat.

Povezava do prispevka
rage reče pred 34 minutami:

Dejte mi vsi, ki trdite, kakšnega in kakšnega boljšega selektorja rabi reprezentanca, kdo bi dejansko bila ta čudežna oseba, ki bo zapravljala svoj čas na reprezentančnem nivoju… Pa da je toliko boljši od Keka.

 

Pa me precej bk za reprezentančni nogomet, da smo si jasni…

+1!

Povezava do prispevka
rage reče pred 36 minutami:


Dejte mi vsi, ki trdite, kakšnega in kakšnega boljšega selektorja rabi reprezentanca, kdo bi dejansko bila ta čudežna oseba, ki bo zapravljala svoj čas na reprezentančnem nivoju… Pa da je toliko boljši od Keka.

 

Pa me precej bk za reprezentančni nogomet, da smo si jasni…

 

Edy Reja! :P 

Povezava do prispevka

pa tudi trener ne more delati nekih čudežev tistih par dni, ko so reprezentančne pavze, največ lahko vpliva na pozitivno vzdušje, za kemijo med igralci pa je to bolj odvisno od njih, če tega ni selektor ne more kaj dosti narediti

 

neke zahteve po maksimumu od igralcev je delusional thinking, takšne optimizacije lahko samo počneš v klubu

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...